5 תשובות
תגידי לה שחסר לך מכנסיים ואם בא לה לצאת איתך לסיבוב לקנות ג'ינס
איזו מתוקה היא.
אם את ממש צריכה ג'ינס חדש, אז תדברי איתה.
ואגב סבתא שלך נשמעת מקסימה
ואוו, אני מקווה שהמצב בבית ישתפר. סבתא שלך נשמת מדהימה וכל הכבוד לה שהיא עוזרת לכם זה ממש לא מובן מאליו! את יכולה לדבר איתה שאת רוצה זוג מכנסים חדשים לקראת השנה החדשה, תשאלי אותה אם היא יכולה לבוא איתך לקניון או משהו בסגנון שתעשו יום כיף. גינס עולה בערך בין 50 ל150 שקל, לדעתי זה לא ממש יקר והיא תוכל להרשות לעצמה. במקרה הכי גרוע היא תגיד לך לא. אבל שווה לנסות לדעתי, תחפשי בחנויות יחסית זולות כמו תמנון וh&m. ואני ממליצה לך לקנות מכנסים רגילים ולא עם יותר מידי קרעים כי אצלי בבית ספר לפחות שנים לב יותר אם זה קרוע לא. נגיד אם תלכי עם גינס שחור רגיל שבוע שלם זה לא יראה מוזר ואם תלכי עם גינס קרעים כמה ימים ברצף אז פחות מומלץ לדעתי כי זוכרים מה את לובשת.
את יכולה גם לקחת בגדים בהשאלה מחברות אני וחברות שלי תמיד עושות את זה עם מכנסים וחולצות. אם יש לך חברה באותה המידה תנסי לשתף אותה במצב, אולי היא תוכל לתת לך כמה מכנסים שהיא לא לובשת.
ועוד משהו קטן, תשלבי כל יום בבית ספר חולצה ונעלים שונים זה משנה את כל המראה. תנסי לשחק גם עם השיער (תסרוקות שונות), ואולי עם התיק.
שואל השאלה:
תודה רבה סופרמן! היא בטוח תגיד לי כן פשוט לא כל כך נעים לי והיא באמת מדהימה היא עושה בשבילנו הכל והיא ממש אוהבת אותי ועוזרת לנו בתקופה הנוראית הזאת
אנונימית