10 תשובות
מה הסיטואציה תתארי אני אעזור לך..
(חולה על הדברים האלה)
אם היא מסננת אותך, תשלחי לה תמונה של מסננת. היא תבין את הרמז.
שואל השאלה:
היא ממש עצבנה אותי לפני שבוע גם בגלל התגובות המפגרות האלה.
אז שלחתי לה עכשיו הודעה שאני רוצה שנדבר וזה.. כל התשובות שלה מטופשות.. למשל מגיבה לי "." כאילו נקודה או כל שטות אחרת. לפני שבוע הייתי צריכה ממנה משהו ממש ממש דחוף ששכחתי אצלה והיא סיננה, הגיבה לי שאני לא יכולה לבוא לקחת את זה.. שהיא לא יודעת מתי וש"יהיה בסדר" וזהו. מפה היא לא ענתה עד אחרי הבוקר שלמחרת, אמרה שזה אשמתי ששכחתי את זה, אז ברור שזה אשמתי אבל חברה טובה הייתי עושה הכל כדי לעזור לי ולא מסננת אותי ועושה לי דווקא. למזלי הסתדרתי והבאצי את זה ממנה דרך אמא שלה: מה גם שהיא הייתה בבית באותו זמן אז היה לה ים זמן שאני אגיע ולא אצטרך להביך את עצמי מול אמא שלה. אז מה הקטע לערבב אותי ובאמת להלחיץ אותי כשאת יודעת שאת תוכלי לעזור לי ושכן תהיי בבית שאני אביא את זה? למה למה לעשות דווקא? אני הייתי מאוד בלחץ באותו היום רק בגללה ובגלל השטויות שלה.
אבל אני יודעת למה היא עשתה את זה, היא רבה עם מישהו באותו יום, אז היא הוציאה את זה עלי.
אנונימית
שואל השאלה:
רעיון טוב הרעיון של המסננת חח
אבל אני רוצה לעצבן אותה לא להצחיק אותה, נמאס לי מזה כבר באמת.. והכי גרוע שהיא יודעת שאני שונאת את זה וממשיכה דווקא.. ואז היא מתפלאה למה אני החברה היחידה שלה... כולם מתרחקים ממנה רק אני נשארתי. ממש ממש עצוב לי להגיד את זה ואני יודעת שזה אכזרי. אני לעולם לא אגיד לה את זה אבל אני יודעת שמתרחקים ממנה בגלל השטויות האלה שלה. אני היחידה שעדיין לא התייאשה.. אולי הגיע הזמן?
אנונימית
אני חושבת שהקטע הזה שאת אמרת לה שאת רוצה שתדברו והיא ענתה לך "." ממש מגעיל והקטע הזה ששכחת אצלה משהו והיא עשתה את עצמה שאין לה זמן והשגת את הדבר הזה רק דרך אמא שלה זה עוד יותר מגעיל והיא בקטע של לעצבן.. בקיצור אני לא רוצה לסכסך חס וחלילה אבל אם היא ככה קבוע אני לא הייתי נשארת חברה שלה (ואין פה כל כך מה לקטול)
ולדעתי אם זה ככה הרבה פעמים שהיא תצטרך משהו או תרשום לך משהו תרשמי לה "."
שואל השאלה:
כן חשבתי לנקום בה ופעם הבאה לענות לה ככה.. עכשיו שלחתי לה הודעה ארוכה כמו פה (האמת עשיתי העתק הדבק ושיניתי קצת, באמת לא אכפת לי כבר שהיא תראה את זה פה). מעניין אם לשם שינוי היא תענה ברצינות.. תודה רבה על העזרה, מעריכה מאוד! 3>
אנונימית
"אני על סף התייאשות ממך. אני אמורה להיות חברה שלך. אין לך כבוד אלי? אני צריכה להשפיל את עצמי מול אמא שלך בשביל משהו שהוא שלי?! מה גם שאפילו לא עשיתי כלום, את מוציאה עלי עצבים כי רבת עם מישהו אחר? אני הצעצוע שלך? שק אגרוף? מה? את לא חושבת שאת צריכה להתבגר? אל תתפלאי שאנשים מתרחקים ממך כשאת פוגעת בהם ככה. אל תתפלאי אם אני אהיה מאלו שחברים שלך לשעבר בקרוב."
את לא חייבת להגיב. את יכולה גם לסנן היא תבין את הרמז.
שואל השאלה:
תודה רבה! 3>
אנונימית