16 תשובות
אין משמעות
אנונימי
אין משמעות
אנונימית
כאן לא תמצאי את התשובה..
מספרים, שכל אדם מגיע לפה כדי לסיים את המשימה שלו בחיים בתור בנאדם.. אם הוא לא מסיים הוא חוזר שוב...
להביא ילדים
אנונימית
42
משמעות החיים זה משהו מורכב,
אני מאמינה שהמשמעות היא לחוות את כל החוויות הנלוות בחיים, כמו שמחה, עצב, געגוע, עצבים, אהבה וכו'.
כמובן, שאני חושבת שכל אדם צריך לעשות טוב אחד לשני, לשפר את המקום בו הוא גר ככל שהוא יכול. צריך לעזור ולתמוך באחר ולא להזיק.
להיות טוב כלפי עצמו וכלפי הסובבים אותו!
להיות אתה להתגאות במה שאתה אהבה להיות מאושר להותיר חותם על העולם ולשנות משהו לעשות משהו עם עצמך ולהראות כמה אתה שווה
משמעות החיים להבין שהחיים קשים ולהוכיח לעולם שהצלחתם לעבור את הקושי
לתקן את חטאינו בגלגול הקודם, להיות אדם טוב ולקיים את רצון האל וכך לזכות בחיי עולם הבא שיגיע בימות המשיח (שממש לא רחוק מאיתנו, בדרך.)
להתחתן, להביא ילדים-דור שימשיך אותנו.
ללמוד, לעבוד, להרוויח כסף ובכך לחיות בכבוד.
להיות אדם טוב, לעזור ולתרום לאנושות.
לכל אחד זה משהו אחר..
לי זה החברים המשפחה הסביבה האהובה שלי
אוכל מיקמק חח סתם לא וזהו
X
אין משמעות
אני רצינית אין
הרי בסופו של דבר מתים אז...
42
שוקולד
לחיות כדי למות
אין משמעות
שוקולד
למצוא את החצי השני
אין משמעות
כל אחד ומה שהוא אוהב
וואו זו שאלת השאלות. אני לא חושבת שאפשר למצוא תשובה חד משמעית לשאלה אבל אני אוכל להגיד את דעתי.
אני חושבת שכל בן אדם בא לעולם כדי לעשות תיקון שאחריו הוא חוזר טהור יותר לעולם של הנשמות לאחר מותו.
אני מאמינה שלכל אחד יש תפקיד שהוא צריך לעשות ולמלא בעולם. ולעשות את העולם טוב יותר ממה שהוא היה לפניו.
כל הכאבים והדברים הנלווים לחיים הם פה כדי לחשל אותנו ולקדם אותנו למטרה. גם אם זה קשה. בנוסף למה שאנחנו עושים בשביל העולם והסביבה ובמקביל, אנחנו עוברים תהליך פנימי עם עצמינו של שיפור המידות. אנחנו (או לפחות אמורים) משתפרים תור כדי מילוי התפקיד שלנו בעולם (כלומר התפקיד עצמו גורם לשיפור האישי שלנו) וגם בעבודה אישית. אני לא חושבת שאדם שממלא את התפקיד שלו בעולם אבל מתנהג בצורה לא טובה כלפי אחרים או משהו כזה ממלא את התפקיד שלו, ואני גם לא חושבת שאדם שמתנהג מדהים כלפי אחרים אבל לא עושה תפקיד מסויים או את הדבר שעליו הוא נועד ממלא את משמעות החיים בצורה נכונה. זה צריך לבוא ביחד.
אני מאמינה מאוד בתורה ובקיום המצוות וחושבת שזה חלק בלתי נפרד מהתהליך. חשוב מאוד לדעת שיש כוח מעלינו מדואג לנו ופה בשבילנו ושהוא זה שנתן לנו את התפקיד. האמונה עוזרת, מחזקת אותנו, וגורמת לנו לא ליפול אני כן מאמינה שאפשר לחיות חיים מספקים ולקיים תפקיד חשוב בעולם גם בלי האמונה, אבל זה אחקת לחלוטין והרבה יותר קשה.
בסופו של דבר במטרה היא לחזור טובים וטהורים יותר לאחר החיים. אני חושבת שאם אדם מרגיש ריקנות או שאינו מרוצה ומסופק מהחיים שלו והולך לחפש את הסיפוק במקומות לא טובים, הוא אדם שלא חיי את התפקיד שלו בעולם ולא ממש אותו. אולי אפילו בורח ממנו, לא חושב עליו, מתעסק בדברים אחרים, או רוצה מאוד אבל פשוט לא יודע מה לעשות ומאיפה להתחיל! במצב הזה הוא צריך לחשוב במה הוא טוב ואיך זה יכול לבוא לידי ביטוי בתפקיד שלו בעולם כלפי הסביבה. למשל אני מאוד אוהבת ליעץ, אז כנראה התפקיד שלי קשור ביעוץ לאחרים בכל מיני נושאים. הוא צריך לראות איך יוכל לשפר את עצמו ואת מידותיו במקביל. זה כמובן חלק בלתי נפרד וחשוב. אם אתה עדיין לא יודע מה התפקיד לך, זה מובן ובסדר! אבל בנתיים תנסה לחשוב על הנושא- מה אתה אוהב, איך תוכל לתרום, מה אתה חושב שהתכלית שלך פה, ועוד ואני מאמינה שתגיע לתכלית ולמטרה האישית שלך פה. בנתיים חשוב שתעבוד על המידות שלך ולהשתפר כאדם כי אין דבר שחשוב יותר מזה! כמה שתהיה יותר טוב כלפי אחרים יהיה לך יותר טוב.
העולם כל כך מורכב ומדהים, וכל חלק הכי קטן בו מלא ביופי שאי אפשר להבין אפילו עשירית ממנו. לכן אני חושבת שקשה לחשוב שבאנו לעולם כזה סתם בלי סיבה להנות וללכת. לכן אני מאמינה שיש לנו משמעות פה ושכל אחד חשוב!
זו כמובן האמונה שלי בלבד ואני מקבלת ומכבדת אמונות אחרות.
מקווה שעזרתי מוזמן לפנות אלי לכל דבר!