9 תשובות
המיקרופון הכי טוב שאני מכיר הוא הrode nt usb הוא עולה סדר גודל של 800-900 ממליץ לך אבל קודם כל לפתוח ערוץ יוטיוב ואחרי שתעלי סרטונים תראי שהוא מצליח ממליץ לך לקנות. לא שווה להשקיע בהתחלה כל כך.
אני גם מקים אולפן ביתי אבל למטרות אחרות, בהתחלה *אל תקני כרטיס קול חיצוני* זה יכול להגיע לסכומים של אלפי שקלים וזה עוד לא המיקרופון עצמו.. מיקרופונים שמתחברים רק עם כרטיס קול בדרך כלל יותר יקרים.
יש מלא מיקרופונים שמתחברים עם usb למחשב וזה כל הסיפור.
אם ישאר לך כסף עדיף לך להשקיע באקוסטיקה בחדר ובמסנני רעש.
אם את לא רוצה להוציא הרבה מאוד כסף על מיקרופון אני ממליץ
על הblue snowball ice, בארץ הוא יעלה לך כמה מאות שקלים אבל בamazon את יכולה לקנות אותו ב50$ מהיצרן.
אם יש לך יותר כסף אני מאוד ממליץ על המיקרופון המשך בסדרה שלו, הblue yeti שעולה יותר, 120$, הוא כבר נחשב למיקרופון מקצועי לגמרי, גם מתחבר עם usb ישירות למחשב.
לגבי אוזניות, הדבר הכי חשוב ועיקרי שאת צריכה לבדוק באוזניות *הקלטה* שלך זה שהאוזניות הן אוזניות סגורות (באנגלית closed back over ear headphones) בשביל שמה שאת שומעת לא יכנס להקלטה וגם בשביל שהשיר שאת שומעת בזמן הקאבר ישמע "בתוך הראש שלך" ויתן לך ניתוק מהסביבה.
תוכנה להקלטת קול - פה את לא חייבת להשקיע בכלל כסף, התוכנה audacity היא חינמית לגמרי ועונה על כל הצרכים שלך ויותר לקאברים, פודקאסטים והקלטות בסיסיות, ומשתמשים בה גם באולפני הקלטות וגם באולפנים בסיסים.
מקווה שזה עזר לך קצת, אם יש לך שאלות בנושא של הקמת אולפן ביתי/צריכה עוד קישורים לעוד מיקרופונים/אוזניות את מוזמנת לשאול בפרטי.
שואל השאלה:
squirrel וואו תודה רבה, עזרת לי ממש!
מעריכה את זה (:
אבל לאן מחברים את המיקרופון? הוא מגיע עם כבל?
אנונימית
הוא מגיע עם כבל שצד אחד הולך למיקרופון והצד השני הוא חיבור usb רגיל ונכנס לכניסת usb במחשב שלך.
שואל השאלה:
תודה רבה, עזרת לי כל כך (:
אנונימית
שמח לשמוע שזה עוזר לך.
אם תצטרכי עוד עזרה את מוזמנת לשאול.
שואל השאלה:
אין לי בעיה בתקציב. זה יכול להגיע לכל סכום.
אנונימית
החיבור ממש פשוט מחברים כרטיס קול חיצוני בשביל לקבל את מירב האיכות במידה ותגידי את התקציב שלך אוכל לעזור לך לבחור
היי. אני ממש ממליץ לך קודם לפתוח ערוץ ולהעלות כמה סרטונים שלך שרה בלי שאת מוציאה על זה כסף.. חבל להוציא סתם כסף. מי יודע? אולי אחרי שני סרטונים ימאס לך? חבל..