16 תשובות
כי החברה שלנו דפוקה, זה למה
כי יש לנו חברה מעצבנת ואין לנו מה לעשות עם זה ולא מקבלים בנות שמשחקות כדורגל חח לי קוראים טומבויי בגלל זה
ככה תתמודד אם זה מפריע לך גם אני לא חולה על ספורט אבל כדורגל זה נחמד אבל להתאפר זה כבר עבר גבול
שטויות במיץ
מי שחושב ככה הוא אידיוט, אנשים צריכים לחיות איך שנוח להם ולא איך שנוח לסביבה.
תעשה מה שבא לך.. אבל אני אישית וככה כנראה רוב החברה לא נתחבר לגברים שאוהבים להתאפר, אתה לא יכול להאשים אותנו שאנחנו לא מתחברים לזה. כמו שיש אנשים שלא אוהבים ערסים, ויש כאלה שלא אוהבים חרדים, יש אנשים שלא אוהבים גברים לא גבריים. אתה לא יכול להכריח מישהו לקבל ולאהוב משהו
שואל השאלה:
חחח יש הבדל בין ערסים מושפעים דפוקים שעושים את זה כדי להיות כמו כולם לבין בן אדם שעושה מה שהוא אוהב באמת וכן אני מאשים אתכם זה כולה צבעים שמורחים על הפנים מה זה משנה עם זה גבר או אישה שעושים את זה? אותו דבר בגדים זה כולה פיסות בד מסכנות מה זה כזה משנה מה גבר ילבש או אישה תלבש וגבול עאלק למה מישהו שם בכלל על הגבולות שלך?
אנונימי
זה משנה כי אני לא רוצה להיות בחברת אנשים כאלה כי ברור שאין להם אותם תחביבים כמוני ואני לא אתחבר איתם. אני אישית מעדיף להסתובב עם הומו וערס על פניהם.
שואל השאלה:
מה הקשר תחביבים? איפור זה לא קשור לתחביבים להתאפר זה לא תחביב ולמה יש לך משהו נגד הומואים שאתה אומר "מעדיף להסתובב עם הומו וערס" ואתה באמת משווה הומואים לערסים?
אנונימי
אם לא הייתה בעיה עם גבר שרוצה להתאפר היו מקבלים אותם בחברה. כנראה שיש בזה משהו פסול.
שואל השאלה:
זה שהחברה לא מקבלת את זה לא אומר שזה פסול והחברה לא צודקת בהכל
אנונימי
תמשיך להתאפר תעשה מה שבא לך.. אני לא ארצה להיות חבר של גבר שמתאפר לא בגלל שהחברה החליטה. אלא בגלל שאני חושב שזה מגעיל. ובמקום להכריח אנשים לקבל את העובדה שאתה מתאפר. כדאי שתקבל את העובדה שרוב האנשים לא אוהבים את זה ולעולם לא יאהבו את זה.
שואל השאלה:
למה אתה חושב שזה מגעיל? וממש לא אכפת לי ממה שאנשים חושבים אני עושה מה שבא לי
אנונימי
אם לא היה אכפת לך מה אנשים חושבים לא הייתה מפרסם את השאלה הזאת.
ואני חושב שזה מגעיל כי לפי דעתי גבר צריך להיות חזק וטוב. לא ילדה קטנה ושברירית ששמה איפור ובוכה לחברה שלא מקבלים אותה. אז זה מגעיל אותי
שואל השאלה:
גברים שמתאפרים הם לא ילדות קטנות ושבריריות שבוכות אני מתאפר ואני הכי חזק שיש ואף אחד לא ישבור אותי או יגרום לי לחשוב שאני לא שווה ועוד ואתה פשוט סטראוטיפי בטירוף עם גבר מראה רגשות אז הוא חלש ושברירי?
אנונימי
לא. אבל אם הרגשות שהוא מראה זה התבכיינות לחברה על זה שלא מקבלים אותו אז כן זה חולשה ושבריריות.
שואל השאלה:
מי אתה שתקבע בכלל ככה על אנשים? מי אתה בכלל? מי אתה? נער הורמונלי שלא מבין כלום מהחיים שלו ומושפע ממה שהחברה אומרת? אתה יודע מה אחי? תמשיך לחיות את מה שהחברה מכתיבה ותמשיך לרצות את הסביבה נראה איזה חיים מזהירים של אושר עצמי יהיו לך
אנונימי
באותו הנושא: