7 תשובות
סייפר, הוא אלפ, מטר שבעים ושמונה בערך, יש לו שיער תכלת חלק שמגיע עד הכתפיים שלו ועור בהיר כמו שלג. יש לו חגורת עור חומה ובגדים כחולים והוא מתמחה בחץ וקשת.

זה דמות שהמצאתי פעם אבל לא מצאתי לה שימוש

אנייה, זאת פיה יפת תואר, יש לה שיער גלי ורך כמו משי שמגיע לה עד המותניים בצבע שטני יש לה שמלה מהממת וכנפיים גדולות. השפתיים שלה מלאות ובצבע דובדבן. יש לה חיוך מסנוור לצחוק חמוד ומהפנט היא סוג של מהפנטת אנשים עם יופייה.

אני הייתי לא עושה אותה פייה ושתיהיה מהרעים
אנונימית
מלאך בן אדם כזה (יותר מידי מתים לרגע) עם עיניים אפורות ושיער לבן קורא מחשבות
אני פשוט אשתגע כמה שאני יכולה עם הדמויות...

טבע- מתקשרת עם הטבע, מצמיחה צמחים בשניות, משנה אותם, היא גם יכולה לדעת איך הם מרגישים וכאלה. יש לה שיער ירוק, עור בהיר ונמשים, עיניים סגולות, 1.67, טעם מוזר בבגדים. היא אוהבת חדי קרן וזיקיות, נצנצים ולאכול סקיטלס. מספרת בדיחות קרש, תמימה, עדינה, כשהיא כועסת עדיף להתרחק, נדיבה, חכמה, קצת רוחנית, מעופפת, חולמת בעקיץ, חסרת טאקט ולא מודעת לסביבה.

ווינדר- סוג של נביא (חזיונות וכאלה), תמיד קר לו. שיער אפור לבן ובקצוות כחול, עור ממש לבן, גומות, עיניים כחולות, 1.75. אוהב לישון, לאכול מרשמלו וקולה (ביחד, הכוונה לטבול מרשמלו בקולה), אוהב ללכת לים, ציני, קצת שחצן, שנייה אחת הוא יכול להיות ממש בוגר ושנייה אחר כך להיות כמו ילד בן ארבע, חמום מוח, לא טוב באינטרקציה עם אנשים או ברושם ראשוני.

*עריכה*
אנגר- לא נשרף מאש ואף פעם לא חם לו. עור בצבע אדום, שיער שחור, עיניים אפורות, 1.80, נקודת חן מתחת לאף מצד ימין. לובש רק שחור. חמום מוח, חסר סבלנות, סקפטי אך טוען שהוא מציאותי, חסר אמונה בבני אדם, מתבודד, לא סומך על בני אדם או כל יצור חי אחר שהוא לא החיית מחמד שלו (מזכיר דרקון קטן/ זיקית מעופפת, צבע חום ולבן, קרניים של טייש, חסר אוזניים, אף של כלב, זנב בעורך 7 ס"מ), מפגין הרבה ביטחון אבל בתכלס הוא חסר ביטחון.

סנד- עשויה כולה מחול מבפנים ויכולה לשלוט בצורה שלה (כמו חול אמיתי). הצורה המקורית: שיער בצבע שטני, עור צהוב, עיניים צהובות, 1.60, (נראית כמו בן אדם עם עור צהוב) קלילה, זורמת, מצחיקה, יש לה קצת דעות קדומות, לא חושבת על דברים עד הסוף, פזיזה, לא מכירה את המילה סליחה, לא מודעת לעצמה, חייבת צומת לב, לא לובשת צהוב, אדום או כחול, אוהבת לשיר (למרות שהיא גרוע בזה), אוהבת לצייר (בזה היא כן טובה) ולשמוע מוסיקה.

אם יהיו לי עוד רעיונות אני אכתוב...
ערפד הומוסקסואל שעובד בחוות דלועים ואפילו בבגדים של חוואים נראה חתיך.
כלבה עם 3 ראשים שאוהבת רוק ולובשת חצאיות קצרות.
פיה טומבוי עם אלרגיה לפרפרים ושרה כמו אלילה
מישהי כזאת הנאחס של הסרט שהיא כזה נוקשה כזה נוסח סקווידוויד
אם יש דמות ראשית תמיד יש לה איזשהו "אויב מושבע"
אנונימית
שואל השאלה:
זה לא משנה. איך שאת רוצה
תלוי על מה הסיפור, כי אני בדרך כלל משלבת את הדמויות לעלילה
אנונימית