25 תשובות
יכול להיות אם ההית שמה לב
יש חלקים גם שהם לקוחים מהסירטונים הישנים כמו ב Run, Butterfly, I need you, for you
כן שמתי לב לזה טוב נדע אם צדקתי היום
יכול להיות שזה קשור לזה.
שואל השאלה:
כן גם עליתי על הרבה תאוריות וזה.. טוב נדע היום אם יעלה שוב סרטון
אנונימית
תבדקי בvapp.
איזה תאוריות תכתבי פה פליז אני כבר שנה מנסה למצוא
שואל השאלה:
זה ארוך:
- קראתי איפשהו וזה היה נראה לי די הגיוני שהקטע של הסירטונים זה לא דווקא רומנטיקה בין הבנות אליהם, הבנות הם סוגשל העתק של מי שהן קיבלו והן באו לתקן אותם ולגרום להם לאהוב את עצמם מפה השם love yourself נגיד הילדה שעם שוגה לקחה לו את המצית זה מראה קצת על האישיות שלה (קצת אגרסיביות כמו לשוגה) וגם היא גרמה לו להגמל מזה אז היא סוג של תיקנה/הצילה אותו.
- הרכבת בהתחלה היא הרכבת מspring day.
- על התאוריה הזאת עליתי לבד אז ישמצב שהיא לא נכונה, החבורה היו ביחד פעם וניתקו קשר, אפשר להבין את זה מהחלק של וי, קוקי וקצת משוגה בחלק של וי רואים שהוא נזכר בפעם שהוא היה עם חבורה וצחקו וזה ואז הוא העיף את הטלפון כמו שראפמון העיף בהמשך של i need u וגם יש מצב שהוא לא רצה להיזכר בזה אז הוא העיף דווקא את הטלפון ולא משהו אחר (מכנית צעצוע כמו בi need u), אולי קרה משהו שבגללו הם ניתקו קשר.. בחלק של קוקי רואים שהוא ראה את המצית של שוגה הוא נהיה מופתע כזה ואז נזכר בפעם שהם ניגנו ביחד ובחלק של שוגה גם קצת אפשר להבין כי אחרת למה שהוא יהיה מופתע ככ משיחת טלפון? חלק חושבים שהשיחה מהילדה אני לא חושבת ככה כי אין שום סיבה שהוא יהיה מופתע מזה שהיא התקשרה אליו אז אם אחד מהחבורה היה מתקשר זה היה יותר הגיוני להיות מופתע הרי הם ניתקו קשר לפי התאוריה.
- בסרטון הראשון רואים בסוף את הובי נזכר שאמא שלו עזבה אותו, לפי הסרטון wings הובי הובחן כסובל מאזשהי מחלה הסיבה היא שנגרמה לו טראומה ריגשית בילדות (אמא שלו) והתאריך שהיה רשום בצד זה התאריך שהשיר שלו mama יצא.
- הובי וגימין קיבלו ילדה אחת כי הם סוג של מחוברים, בפוסטר של גימין היה כתוב "שיקרתי, כי לא חשבתי שיש סיבה לאהוב אותי"משהו כזה אז יש מצב שהוא שיקר לגבי העבר שלו או מי שהוא עכשיו זאת שוב הסיבה שבחרו את השם love yourself מה שאומר שגם הוא צריך אותו תיקון כמו הובי, תיקון של העבר.
- עוד תאוריה על הובי וגימין היא שלפי הפוסטר שלהם ביחד גימין נראה עצוב והובי שמח, יש מצב שגימין אהב את הילדה והיא שברה לו את הלב, או שיש מצב שהוא סובל כי שיקר לאחרים.
- בפוסטר של ראפמון כתוב "אני יכול רק לצפות מרחוק כי זה עוד לא הזמן" בערך, כמו שבסרטון הראשון (על הגשר) והשני (באוטובוס) הוא צפה מהילדה מרחוק ושנפלו לה הדפים הוא רץ קדימה לעזור לה, יש מצב שהיא עוזרת לו להתקדם במקום להישאר במקום.
- והתיאוריה שבפירוט.
התאריכים בסרטון הראשון:
התאריך בחלק של גין - התאריך שהשיר awake יצא
בחלק של קוקי - השיר begin
שוגה - השיר first love
ראפמון - Reflection
וי - stigma - התיקון של וי, הציל את הילדה מלגנוב ושילם בשבילה.
הובי וגימין - mama+lie הוכחה לתאוריות עליהם, גימין שיקר והובי נזכר באמא שלו.

אנונימית
וואו וואו טובב איך אפשר לגלות תאוריות לבד? איך גילית את שלך?
תסתכלי, בסירטונים שהם העלו " המיני דרמה " ותלמדי תאוריות.
כל זה לקוח מחלקים מהאלבומים הקודמים.
זה ממש עזר לי מה את רוצה ממנה אפילו אם לא עזר לך כל הכבוד על ההשקעה זה ממש לא בזבוז
תעריכי מה שאנשים עושים בשבילך במקום לזלזל
יופי.. זה שאת יודעת את זה לא אומר שכולם יודעים.. אני לא ידעתי חצי ממה שהיא כתבה.. היו חלקים שידעתי אבל לא אמרתי שזה ביזבוז..
אף אחד מהארמיות הן לא מהצוות שלהם ולא עובדת איתם מה שהם מעלים זה מה שאנחנו אמורות לדעת התאוריות הם רק תוספותאז אל תצפי למצוא משהו חדש ומרגש.. טוב לא משנה כבר בואו נחכה לcomeback וזהו
אני ידעתי בדיוק מה שהיא רשמה אבל בכל זאת
כל הכבוד לה, בגלל זה אני פוחדת להתחבר לארמיז של ישראל לפעמים הם כאלה רעות..:/
צודקת ובאיזה אומץ.. אבל רק החדשות הן ככה אלה שהרבה זמן נחמדות דיברתי עם כמה וזה מעצבן אותם שהחדשות ככה הורסות אפילו שאני קצת חדשה אני מבינה.
טוב לא חשוב היה. נגמר. שואלת השאלה עזרה להרבה ארמיות אני בטוחה
אני. ככ. לא. בסדר. עכשיו.
כןכן אני צורחת ביי
הסבר?
אנונימית
שואל השאלה:
רק הבנתי שנירוונה איכשהו קשורים לזה
אנונימית
שואל השאלה:
וגם הם לבשו בi need u ובrun חולצות של נירוונה, בrun וי עושה סצנה שדומה לאלבום שלהם וגם הגרפיטי וזה ובסרטון השלישי בחדר של שוגה מצאו את המכתב התאבדות של קורט
אנונימית
כל זה בא מהאלבומים הישנים להם.
מהסירטונים הישנים שלהם.
לפי מה שראיתי שהם העלו אתמול.
שואל השאלה:
הנערות עם ביטיאס לא אמיתיות. הן הצמד שלהם Yoonkook (כמו במצית Y.K) Namtae,Jihope וג'ין במרכז של כל זה.
ג'נגקוק תמיד ניסה לגרום ליונגי להפסיק לעשן, אחרי שהם רבים מכות (בRun) ג'נגקוק עובר תאונה וצריך תורם, יונגי מקבל את השיחה מהבנים וממהר לבית חולים, (ההדגמה של ג'נגקוק מנסה לעצור אותו אבל הוא הולך) זה למה בפוסטר הוא בבית חולים. יונגי הופך להיות התורם אבל לא עומד בזה ומת, ג'נגקוק מגלה את זה רק אחרי שהוא חוזר להכרה ומחלים (הוא רואה את המיטה הריקה).
נאמג'ון הוא הבת עם טא, נאמג'ון הסתיר מכולם שהרוצח של אבא של טא זה טאיונג. טאיונג שהוצל על ידי נאמג'ון הולך לכלא לבד, מגן עליו, זה למה הוא רוצה להתקשר לנאמג'ון אבל נאמג'ון לא יכול לענות. הילדה עם נאמג'ון זה טאיונג שהיה החבר הכי קרוב שלו, אבל עכשיו נאמג'ון לא מסוגל להתמודד (פנים מול פנים) איתו כי אין לו מספיק אומץ לזה.
הנערה עם הוסוק זה היצוג/הדגמה (representation) של ג'ימין, הציטוט של הוסוק היה "If you can shine I am alright" הוא לא אנוכי אבל ג'ימין מאוד מרוכז בעצמו ואנוכי כי הוא פשוט חולה נפשית, הוא לא יכול להפסיק להתרכז בעצמו ואיך שהוא לא טוב מספיק. ג'ימין מנסה להתאבד, זה למה הוא והנערה נופלים על הרצפה והוסוק מנסה להציל את ג'ימין והוא רץ איתו בגשם. זה למה ג'ימין תמיד רטוב. הוא מת על הגב של הוסוק בדרך לבית חולים, זה שהוא מסתובב בגשם אומר שהוא ויתר על עצמו.
ג'ין הוא המרכז של כל זה, הנערה נפגעת מהמכונית והוא לובש את אותם בגדים כמו בI need you כשהוא מחזיק את עלי הכותרת (הפרח שהוא מחזיק) וזה הרגע שכל עולמו נופל.
טא היה בכלא, נאמג'ון נעלם, ג'ימין התאבד והוסוק גם עם גלולות אחר כך, יונגי מת בשביל ג'נגקוק כי הוא הרגיש אשם וג'ין ראה את הכל קורה לחברים שלו. זה למה הוא רוצה לחזור אחורה בזמן, להציל אותם.
זה המסר שבאנגטאן רוצים להעביר! לא משנה מה, אתם צריכים לאהוב את עצמכם יותר מכל כי זה לא רק יציל אותכם אלא יציל גם את כולם מסביבכם.

העתקתי את זה מתשובה של אחת מהמשתמשות בשאלות קודמות
אנונימית
כן, אני יודעת. ראיתי וקראתי אבל תודה בכל זאת ^^
שואל השאלה:
אבל זה נראה בסוף כיאילו הוא לא הולך להיפגש איתה, כיאילו הוא רואה את כל הדברים האלה קורים לחברים שלו והוא רוצה להחזיר הכל בזמן לעצור הכל אז זה נראה כיאילו הוא מוריד כזה את החולצה ועולה לחדר או משהו כדי שהיא לא תדרס ולא יקרה להם כלום
אנונימית
הוא גם אמר " מה יקרה עם ננסה לשנות, את הטעויות שעשינו " אם שמת לב.
שואל השאלה:
כן
אנונימית
אני ממש אהבתי את תאוריה הרשונה שלך היא הייתה מדהימה אבל אני חייבת להודות שלדעתי התאוריה של אפקט הפרפר טיפה יותר הגיונית זה מסביר את הפרק האחרון בסדרה את החלק שג'ין תופס את הכד.. ובלי קשר מזל טוב לקוקי שלנו ששינה קידומת