42 תשובות
ממש ממש לא. זה כ"כ לא בסדר אני אפילו לא יודעת מאיפה להתחיל.
מצטערת אבל זה נראה לי ממש הזוי וקשר לא בריא, אתם לגמרי בשלבים אחרים בחיים
דבר ראשון זה לא חוקי
דבר שני זה לא קשור לאיך שאת נראת.. גם אם תראי בת 30 זה עדיין לא יהיה חוקי
לדעתי זה בסדר לאהבה אין גיל צודקת
את יודעת.. אם יראו אותכם ברחוב מבוגר עם קטינה יפוצצו אותו..
זה לא בסדר בככ הרבה רמות
זה נחשב פדופיליה מה יש לילדה בת 14 לחפש אצל משהו בן 22 או ההפך? אתם שניכם בתקופות שונות הוא כבר סיים צבא ובטח הולך לטיול ואת אפילו לא סיימת חטיבה אתם שניכם גם בראש שונה והוא עלול לדרוש ממך דברים שלא תוכלי לספק בשבילו למה ללכת על משהו בן 22 אם את בת 14? לכי על משהו בגילך או שקרוב לגילך זה לא קשר בריא מקווה שתעשי את שיקוליך הנכונים
שואל השאלה:
היו לי כבר קשרים עם ילדים בסיביבות גילי. זה לא עובד, הם נורא ילדותיים ואי אפשר להיות איתם בקשר רומנטי. הוא בוגר וזה מה שאני מחפשת, ואני כל כך אוהבת אותו
אני אף פעם לא אהבתי ככה, באמת. אני יודעת שזה נשמע ממש רע ואני בעצמי מרגישה רע עם זה
הוא כל כך טוב אליי.. הוא תמיד משמח אותי
שלא הרבה מצליחים לעשות את זה
אני לא יודעת מה לעשות..
אנונימית
אני אגיד לך את דעתי הכנה מראש אני אומרת לך אין לי שום כוונה לפגוע.
לא את לא בוגרת לגילך כמו שאת חושבת מצטערת להגיד לך אבל זה רק נדמה לך וחוץ מזה זה לא חוקי בכלל וגבר בן 22 לא אמור להיות באותו ראש של ילדה בת 14 הוא עבר דברים בחיים שלו סיים בית ספר צבא ואת אפילו לא קרובה לזה חוץ מזה לדעתי עם גבר בן 22 מוכן לצאת עם ילדה בת 14 משהו אצלו לא בסדר כי הגיוני זה לא משהו לא הלך עם בנות גילו אז קטנות ממנו ב8 שנים? ומה עם יחסי מין הוא יצטרך אתזה יש לו יצרים את חושבת שאת תוכלי לספק לו אתזה? וסבבה שאת מאוהבת עכשיו והכל טוב ויפה אבל הוא עוד כמה שנים ירצה להקים משפחה שהוא יוכל לפרנס לעבוד ואת כנראה תסיימי בית ספר תתייגסי תשתחררי מה את שאני בעצם אומרת זה שאת עוד לא התחלת רבע מהחיים שלך והוא בדיוק אמור להתחיל אותם עכשיו.
שואל השאלה:
קודם כל, מה את יודעת עלי כשאת אומרת שאני לא בוגרת כמו שאני חושבת? את לא מכירה אותי... את לא יודעת מי אני בכלל.. אל תשפטי.
ואני מבינה מה שאת אומרת, כנראה שאתם צודקים. אני פשוט כרגע אוהבת אותו מאוד אז קשה לי לראות את האמת, שקשר כזה לא יצליח.
תודה לכולם, אני לא ייכנס לקשר כזה איתו..
אנונימית
וואו ממש לא, קריפי.
לא אמרתי שאת לא בוגרת לגילך הכוונה שלי הייתה שלא מספיק בשביל גבר בן 22 זה הבדל משמעותי
לא. פשוט. לא.
חמודה, כשאת קטינה יש גיל לאהבה, אין מה לעשות.
ואת כנראה חושבת שאת בוגרת לגילך, זה מה שכל אחד חושב על עצמו בכל שלב בחיים. אבל אני אכתוב לך את זה באופן ישיר: אל תחיי בסרט, הקשר הזה לא טוב. לא בשבילך ולא בשבילו.
אני רואה את בת דודה שלי שהיא בגילך אגב והיא כל כך קטנה! היא חמודה והכל ומתנהגת כאילו היא יודעת דברים ומבינה בהכל אבל היא רק ילדה בת 14. ממש קטנטונת בהשוואה לבחור בן 22.
החיים עוד לפנייך ילדה
בהצלחה (:
חשבת בשביל מה הוא צריך מישהי בגילך?
אנונימי
אני מבינה אותך בקטע של את רוצה מישהו בוגר יותר (אני בגילך) ואני פשוט הולכת על בנים שגדולים ממני בשנה שנתיים, יש גם בנים שבוגרים מאוד לגילם את פשוט צריכה לא לשפוט את היופי לפני... לא משנה מה תחליטי בהצלחה (:
אנונימית
לדעתי אם את באמת אוהבת אותו זה בסדר אבל זה לא חוקי וגם הוא ממש גדול ממך זה באמת הרבה שנים... לדעתי את צריכה להיפרד ממנו כי הוא באמת לא בגילך
תיפרדו וזהו... יש לי אח בן 20 כמעט 21 ואני בת 13 זה בערך אותו הבדלים לא קשור לאחים זה זמנים שונים בחיים וכל אחד והמחשבות שונים וזה לא חוקי בשיט... וזה לא קשור אני יכולה להיות זורמת ובוגרת ואחלה לשיחות נפש ואני, יכולה להתנהג בוגר וזה ואני, לא יצא עם מישהו בן 21 וגם אני אישית לא מבינה מה מישהו בן 22 יחפש במישהי בת 14 היא לא מוכנה לכלום מבחינת החיים שלה והוא היה מעדיף מישהי בגילו עם ניסיון או, לפחות יותר מפותחת וזה ואני, כאחת מפותחת וזה איזה אחד חתיך בן 19 שזה 2 פחות הציע לי לצאת איתו או לתת תמספר נםגשנו בלונה והוא היה חמוד וזה ואני לא יעשה אתזה גם לא בגיל 14 כאילו למה, צריך כזה הבדל תמצאי מישהו בגילל היו לי חברים גדולים ממני בשנה ופעם אחת, בשנתיים אבל לא ב8 שנים זה מוכזם
אני מבינה אותך שאהבה לא נמדדת לפי גיל כי כשמתאהבים מתאהבים אבל תחשבי על זה שאת עדיין ילדה ואולי את מרגישה בוגרת אבל הוא ילדותי לגילו יכול מאוד להיות. הייתי במצב הזה בגילך ואני חושבת שזאת טעות אני יכולה לומר לך שלי נהרסה הילדות שיצאתי עם ילד גדול ממני ב6 שנים בגילך. ולפי דעתי הכי חשוב שתבגרי קצת בגיל תשתפשפי קצת ובגיל 18 או 17 תצאי עם מישהו באמת אני אומרת את זה מכל הלב כי אני לא רוצה שתיפגעי כמוני
מה זה פה?
טיילור מלכוב ובן זיני?
לא.
נעזוב רגע את זה שזה לא חוקי.
זה גם לא מתאים.
לכל אחד רצונות שונים.
מה יש לבחור בן 22 לעשות עם ילדה בת 14?
מה יש לילדה בת 14 לעשות עם בחור בן 22?
ממש. אבל ממש לא. זה לא חוקי אגב
לא לא לא לא ועוד 9000 לא! מה עובר עליך?
אנונימית
ומן הסתם שבן 22 ירצה יחסי מין, הוא לא יחכה לך לנצח! חשבת על זה שאם את מספיק בוגרת אולי הוא בעצם הילדותי? וגם אם את הכי בוגרת בעולם את ממש לא קרובה למוח של בן 22! סליחה על הישירות, פשוט זה מרגיז אותי! את לא מוצאת מישהו בוגר לגילך? אז תחכי קצת לגיל מאוחר יותר מה הבעיה? מי לוחץ עליך לחבר? זה לא שאת צריכה להתחתן או משהו.. מה גם שזה לא חוקי.. בקיצור תתעסקי בשטויות שילדות בגיל שלך מתעסקות בהם ולא בלרצות גבר בן 22..
אנונימית
את יודעת שלא.
לא! זה פדופיליה!
לאהבה אין גיל אמר הפדופיל
ועל זה נאמר "גיל זה רק מספר וכלא זה רק חדר"
מצחיק אותי שאמרת שאת לא יכולה להיכנס לקשר רומנטי כי כל הבנים בגילך ילדותיים בזמן שאת עוד ילדה בעצמך lol
קשר רומנטי בגיל 14 עם בן 22, לא שמעתי בחיים שלי רעיון כל כך אידיוטי
לדעתי זה לא הכי מתאים כי את נערה והוא בחור כבר ואני לא חושב שיש לכם אותו ראש אבל שימי זין את אוהבת אותו תהיי איתו
שמעי, אני לא חושבת שהגיל שלך זה מה שמשנה, כי אם את אוהבת אותו והוא אותך מזה כבר חמש שנים?
אבל אני חושבת שמה שכן לא טוב כאן זה הנקודוצ שלכם בחיים. את עולה לתיכון הוא אחרי צבא מחפש עבודה רוצה להקים משפחה כבר ואת עוד לא עשית בגרות אחת.
אז הנקודות שלכם בחיים מאוד שונות כי הוא מחפש כבר להתחתן ואת לא חושבת עוד על צבא.
גם עכשיו לך חתונה נשמע רחוק מאוד ואצלו כבר לא כל כך רחוק..
זה לא חוקי נשמה
לא משנה עד כמה את חושבת שזה בסדר וכמה שאת אוהבת אותו, זה פשוט לא חוקי. בת 14 ובן 22 זה פשוט פדופיליה
אנונימית
אם את רותה להיות איתו ממש תחכי עוד כמה שנים טובות... זה פדופילי
אנונימית
תשמעי, אני לא מכירה אותך בשביל להבין אם את בוגרת או לא. אבל אני רוצה שתקראי את זה, אז ככה, יש לי כמה שאלות בשבילך.
הוא מקשיב לך?
הכוונה להקשבה אמיתית. כשאת מדברת אליו או את רוצה לספר לו משהו, ושמה לב שהראש שלו לא שם, או יותר גרוע העיניים שלו מתרוצצות באמצע השיחה, זוהי נורה אדומה לגבי היחס שלו אלייך, (כמובן שלא תמיד) אבל זה יכול להיות שהוא רק רוצה משהו שזה לא בהכרח האהבה שלך. (יכול להיות יחסי מין, כסף..)
כשגבר באמת אוהב אותך, את תזכי במלוא תשומת הלב שלו, ומה שיש לך לומר תמיד יעניין אותו. באותם מקרים, לבחור גם תמיד יהיה חשוב לשמוע את דעתך בנושאים שונים, ולהקשיב לעצות שלך.

הוא מתווכח איתך?
את בטח מרימה גבה... חח... למה תיקלעי לוויכוח דווקא עם הגבר שאוהב אותך?
אם פה ושם, בן הזוג נקלע איתך לוויכוחים זה דווקא סימן טוב. למעשה, זה אומר שאכפת לו.
משמעות הדבר היא שאם משהו במערכת היחסים שלכם מפריע לו, במקום לברוח הוא בוחר בהתמודדות מולך, ובניסיון לתקן. הוויכוחים הללו הם למעשה סימן שהוא רוצה להישאר איתך, בגלל שהוא אוהב אותך והמחשבה שתלכי לו היא פשוט בלתי נסבלת.
בכל מקרה, שימו לב למינון. וויכוחים חוזרים ונשנים הם לא סימן למערכת יחסים בריאה. אם הוא לא מפסיק להתווכח ולריב איתך, סימן שהוא שתלטן, או שאתם פשוט לא מתאימים.

הוא משנה את הדעה שלו בשבילך?
גברים עלולים להיות עקשניים למדי לפעמים. אבל כשהם באמת אוהבים, הם ימצאו את הדרך להתפשר.
בחור שלא באמת אכפת לו ממך, לעולם לא יוותר על התוכניות שלו למענך. הוא לא יבוא לארוחת הערב המשפחתית שלך במקום לראות את המשחק עם החבר'ה, הוא לא יצטרף אלייך לקומדיה הרומנטית שרצית לראות בקולנוע, במקום לצאת לבירה עם חבר... כי פשוט לא אכפת לו. והוא לא מאוהב בך.
גבר שאוהב ומכבד אותך, יחפש את המקום בו אתם יכולים להיפגש באמצע, מאחר והוא רואה בך כשווה. אולי לא תמיד תגיעו לפשרה לגבי כל חוסר הסכמה ביניכם, אבל המאמץ להגיע לשם תמיד יהיה שם, ובדרך כלל, במערכות יחסים בריאות, שני הצדדים מוצאים את הדרך לשלום בכל סיטואציה.

אף בחור לא ילחם עבור סטוץ. הוא יידע שמדובר בקטע חולף או בסקס מזדמן, ואף אחד (לא גבר ולא אישה), לא ילחם וישקיע אנרגיות ומאמץ בשביל משהו זמני.
גבר שאוהב אותך, יעמוד איתך בחזית, ובמקרה הצורך ילחם עבורך ואיתך, גם אם הוא יצטרך להתעמת עם החברים שלו, עם החברים שלך או אפילו עם המשפחה שלו. הוא לא יניח לאף אחד לגבור עליך. זה כמו אינסטינקט בשבילו, והוא לא יחשוב פעמיים לפני שהוא ייצא לקרב עבורך.
אחד שאוהב אותך לא רק ילחם בשמך, הוא גם ילחם עבורך, ויילחם כדי להשאיר אותך בחייו.

הוא יעשה הכל בשבילך?
בחור שחווה בעבר אהבת אמת, יודע להעריך את זה, והוא מבין כמה קשה להשיג דבר כזה. ולכן הוא תמיד יהיה שם בשבילך. כי הוא רוצה.
אם יהיה לך אירוע חשוב, הוא יהיה שם כדי לתמוך בך. אם תהיה לך פגישה חשובה בעבודה, הוא יעזור לך להתכונן אליה, וגם יתעניין איך הלך מיד לאחר מכן. הדברים האלו יהיו כמו טבע שני שלו.
גם במקרים יותר משמעותיים בהמשך החיים, הוא יהיה מוכן לוותר על דברים בשבילך, רק כדי לחיות איתך. גם אם מדובר במעבר למקום מגורים שהוא פחות רצה, גם אם הוא יאלץ לבחור בקריירה שונה משתכנן, הוא יעשה זאת כדי לשמר את מערכת היחסים שלכם שעובדת. ולכל הפחות, הוא יהיה מוכן להתפשר ולשנות קצת את התוכניות שלו, כדי להתאים אותן למה שהחיים הכתיבו לכם כזוג.
אם גבר אוהב אותך, הוא יציב אותך בראש הרשימה, ויתייחס אלייך כדבר החשוב ביותר בחייו, וככזאת אין דבר שהוא לא יעשה עבורך.

אז ככה, אם הוא עושה את כל הדברים האלה אז ברכותיי, זכית בגבר נפלא! אלא אם הוא שחקן מצויין. אבל... אני רק רוצה בטובתך. אם את באמת בוגרת כמו שאת אומרת אני רוצה שתיהי זהירה. כל מקרה מוזר שקורה לך את מוזמנת לשלוח לי בפרטי.


קראת את כל זה? אני רוצה לגרום לכם להבין שיכול להיות שאתה בוגר לגילך. בת כמה אתם חושבים שאני?
אז אני בת 11.
נשבעת ביקר לי. אם אתכנסו לפרופיל שלי אתם תראו שרשום שאני בת 16 או 15. אבל זה רק בגלל שאני לא רוצה שיגידו שאני קטנה מידי בשביל להיות פה.
אז נסיכה, כל דבר הכי קטן תשלחי הודעה לפורפיל

לא זה ממש לא בסדר את בת 14 ולא משנה כמה את חושבת שאת בוגרת לגילך את תביני כשתיהי בת 20 כמה היית צעירה וקלת דעת.
עצם זה שהוא יוצא איתך זה כבר לא בסדר מצידו בכל כך הרבה רמות! הוא כבר סיים תיכון, צבא ועבר הרבה בחיים ואת רק התחלת חטיבה.
את לא צריכה לצאת עם ילדים בגילך אם זה לא מתאים לך אבל אל תצאי עם גברים שהם גדולים ממך ב8 שנים זה לא הגיוני.
ועד כמה את חושבת שהוא ייחכה? תזכרי הוא בן 22 לא בן 14 יש לו רצונות מיניים ואת עוד צעירה את לא יכולה לספק לו אותם.
Keep claim and stay strong הקשר שלהם פאקניג לא חוקי בוגרת או לא בוקר במידה והם שוכבים זה עבירה פלילית.
שואלת השאלה יכול להיות שאת באמת בוגרת לגילך אבל לא הופך את הקשר הזה לבסדר הוא בן 22 מה יש לו לחפש אצל ילדה בת 14 לא גורם לך לחשוב פעמים?
אנונימית
לא חוקי.
עצם זה שאת יוצאת עם מישהו שגדול ממך ב8 שנים ממש מראה על הבגרות שלך...
חח זה ההפרש של ההורים שלי
מה קרה עם זה בסוף?
שיואואואו לאחר שנתיים,מה קרה בסוף.?