30 תשובות
אוכל כל מה שהקיבה תחזיק
אוכלת כל לצערי, רוצה להיות צמחונית
עלק אוכל כל
בנאדם נורמלי שאוכל מה שבאלו כי הוא בראש שרשרת המזון
אנונימי
אוכל הכל, חסה, גבינה, ביצים, חזיר, פרה, שבלולים, שרימפס..
שואל השאלה:
אנונימי, לא הבנתי.
תסביר:)
מה זה אוכלת כול, זה נשמע שאני אוכלת את כל החיות הצמחים בעולם וזה לא.-.
אוכלת רק בשר פרה ותרנגול.
אנונימית
בני האדם בראש שרשרת המזון ולכן אין לנו להתחשב במי שמתחתינו
אנונימי
שואל השאלה:
ברור שאת לא אוכלת את כל הדברים בעולם אבל לא ידעתי איך לבטא את זה
צמחונית, וטבעונית לעתיד.
שואל השאלה:
אנונימי- אני כן מתחשבת ולדעתי הבן אדם זאת חיה אכזרית ובאמת שכל אחד יאכל מה שהוא רוצה אני לא מתערבת אבל לא צריך להגיד שלא צריך להתחשב. כי אנחנו לא איזה רובוט בלי רגשות.
אנחנו לא חיה כי לחיות אין טעם להתעללות אנחנו מתעללים כי אנחנו יכולים לא תמצאי חיה בטבע שמתעללת בחיה אחרת שלא לצורך מזון או שליטה
אנונימי
שואל השאלה:
כן אני רואה שיש לנו את היכולת להתעלל אבל באמת אם כבר בן אדם רוצה לאכול בשר אז למה צריך את כל התעשיית התעללות הזאת?
אתה מצדיק את זה?
אל תתחילו עוד פעם את הדיון הזה, אף אחד לא נכנס לאף אחד פה עכשיו לצלחת בבקשה.
שואל השאלה:
אני לא נכנסת לצלחת אני סתם חושבת שזה מטומטם שהוא מצדיק את זה אבל שיאכל מה שבא לו..
אוכלת כל אבל מהיום אני מנסה כמה שפחות לאכול משהו שיש בו חלב או בשר פשוט מגעיל אותי עד תחילת הלימודים מקווה להיות צמחונית
^אתה כל כך טועה
אוכלת כל חח
אין לך מה להתגאות בזה שאתה אוכל בשר
למה לא אני בנאדם ומגיע לי בשר וחלב וביצים ודגים אם הייתי פרה לא הייתי אוכל בשר אבל אני בנאדם ודרך אגב גם החביתה בבוקר והקורנפלקס עם החלב היו מאוד טעימים
אנונימי
במה אתה מתגאה בזה שאתה גורם למוות של חיות ולמה בכלל אתה צריך לשתות חלב של פרה
אוכלת כל, אבל כשר.
טבעונית
צמחונית, ואנונימי-
דבר ראשון יש חיות שמתעללות בחיות אחרות סתם לכיף ולא כדי לאכול.. לא באותו סדר גודל שלנו (ולא, זה לא מקור לגאווה) אבל החתול שלי למשל לא אוכל את רוב החיות שהוא צד והוא צד לא מעט ציפורים עכברים ולטאות.. הוא פשוט נהנה מזה זה משחק בשבילו. וככה הרבה חיות אחרות.
דבר שני, שמנו את עצמנו בראש שרשרת המזון וקבענו שחיות אחרות נחותות מאיתנו ועל סמך זה מותר לנו להתעלל בהן? תגיד מה שתגיד אבל זה נשמע לי קצת כמו האידיאולוגיה הנאצית..

לא נכנסת לכם לצלחת, לא חושבת שטבעונות או צמחונות זו בהכרח הדרך הנכונה אבל הסיבות האלה הן די גרועות בעיניי והייתי חייבת לציין את זה..
אוכלת כל ברור
כנראה החתול שלך מתאמן ולא ומתרגל לקראת הצייד שלו וסלח לי בהיסטוריה חיסלנו כל כך הרבה סוגים של חיות זאת אומרת שאתה קורא לכל האנושות נאצים
יפה הפכת את כולנו לצוררים
אני אגיד לך את זה פשוט
לא אכפת לי מחיות וממה שהן מרגישות אל תנסו לעשות רגשות אשם כי זה סתם מעצבן וחסר תועלת כי זה לא יעבוד ותצאו לי מהצלחת כי אלף זו הצלחת שלי אז אל תתערבו וב' לא נראלי אתם תאהבו את הסטייק שבתוכה
אנונימי
יש באפריקה ובסין עבדות ילדים במאות אלפים ובמיליונים ומזה אכפת לכם? שמתעללים בחיות?

ילדים בני 6 שעובדים 10 שעות ביום ובקושי מקבלים כמה אגורות בשביל אוכל אבל אתם משקיעים זמן וארגוני טבעונות מיליונים של שקלים בשבי להסביר לאוכלי בשר כמה הם אנשים מרושעים ורוצחים.

אני פונה פה לטבעונים ולצמחוני כאחד, תפסיקו להשקיע אנרגיה וזמן בלנסות להסביר לעולם למה אנחנו כאלה רעים, לא אנושיים ורוצחים בגלל שאנחנו אוכלים בשר ותתחילו להעלות מודעות לעבדות ילדים ועבדות בכללי שיש בכל מדינות העולם השלישי ובתנאי המחייה הנוראיים של רוב האזרחים בהם.

בני אדם > כל ייצור חי אחר.

יש כל כך הרבה רע בעולם שקשור לבני אדם, עובדים מתאבדים בסין אחרי יציאה של כל אייפון חדש ויותר חשוב לכם שבעלי חיים לא יאכלו אותם?

כ-700 מיליון איש בעולם סובלים מרעב ותנאי סביבה נוראיים והעיקר אתם יודעים להשקיע כסף בלייצור סרטונים טיפשיים שרואים פרה בוכה כדי לגרום לי להפסיק לאכול בשר.

זה פשוט מצביע על כמה שאתם צבועים וטיפשיים, אם באמת הייתם רוצים לעזור לעולם הזה הייתם מנסים להעלות מודעות לכמויות הזיהום שיש בסין - אי אפשר ללכת בבייג'ינג (הבירה) בלי מסכות בגלל כמויות הזיהום שם.

המפעלים שלהם הם אחד מפולטי הפחמן דו חמצני הכי גדולים בעולם וזאת אחת הסיבות היותר מרכזיות ללמה יש התחממות גלובלית, לא בגלל הצואה של פרות שמייצרת הרבה פחות פחמן דו חמצני מאשר המפעלים של סין.

תדאגו קודם לזה שלכל בן אדם בעולם יהיה סביבה מחייה נורמלית ואנושית ולא יהיה עבדות מודרנית במדינות עולם שלישי לפני שאתם מתחילים לדאוג לשלומם של בעלי חיים.
אי אפשר לקרוא לזה צמחונית
אבל אני בקושי אוכלת בשר כי זה פשוט לא ממש טעים לי
קרייזי גיק, אתה צודק. בדיוק בגלל זה אני לא חושבת שצמחונות או טבעונות זו הדרך הנכונה בהכרח וזה למשל טיעון טוב. אני צמחונית כי בעיניי לא לאכול חיות זו לא הצלת חיים אלא וויתור על לקחת חיים ואני עושה את זה כי יש לי את האפשרות לבחור בין לקחת חיים לבין לא לקחת בכל ארוחה. אני לא רואה בזה מחאה וגם לא חושבת שזה עד כדי כך נוראי שאוכלים אותם כי בכל מקרה יעשו את זה בטבע, פשוט חושבת שכשיש לי את אפשרות הבחירה עדיף לבחור שלא.
ולגבי אנונימי, אני לא אמרתי שלקחת חיים של חיות זה נאציזם, אלא ההשקפה שאנחנו עושים את זה כי אנחנו בראש שרשרת המזון אז מותר לנו להזניח את החשיבות של ה"נחותים" מזכירה לי נאציזם. ההשקפה הזו שיש לנו את הזכות להניח שאנחנו עליונים ואחרים נחותים... אם לא אכפית לך מחיות זו זכותך ואם אתה רוצה לאכול אותם בתיאבון אבל להגיד שזה בגלל שאנחנו עליונים והם נחותים עדיין מזכיר לי נאציזם.