35 תשובות
היי ואיי קודם כל אני נורא נורא מצטער לשמוע ואני ממש מקווה שתצליח להיות אפילו יותר! לגבי יעל אני חושב שבהחלט כדאי שתכין אותה מראש שלא יהיה לה כואב כל כך ברגע האחרון. אני בטוח שאתה מתאר לעצמך איך זה שבן אדם מקבל בשורה קשה פתאום במכה.
שיהיה לך המון בהצלחה!
החברה שלך היא אכן בן אדם מדהים ותנסה להנות איתה כמה שיותר
אל תאבד תקווה, קרו הרבה מקרים שאנשים שרדו והיום הם חזקים מתמיד. תהיה חזק, תהנה מהחיים, תעשה את כל מה שחלמת לעשות. שתהיה לך רפואה שלמה ומהירה! ותשמור על "יעל" כי חברים כאלה קשה להשיג
אל תחשוב מה אתה לא יכול לעשות תחשוב על מה אתה יכול לעשות תשאל את הרופא מה אתה יכול לעשות תעשה את זה ותנצח את הסרטן
אתה לא אדם מת אתה חי. אי אפשר לדעת מה יהיה מחר לטוב ולרע. יש לי מליון ואחת סיכויים שלא אחיה מחר אז מה אני אהרוס לעצמי את החיים?
אני אחיה את החיים שרציתי לחיות, אהנה מכל שניה, אשמח, אהיה עם אנשים שאני אוהבת, אתה לא יכול לדעת מה יקרה. תאמין שאתה תתגבר על המחלה ואתה תתגבר. אתה לא יכול לדעת הינה, תראה את אמיר פי גוטמן. כולם ביו בטוחים שיש לו סרטן ובסוף לא היה לו סרטן בכלל וכשהוא יצא לחגוג את זה הוא טבע בים. אז שוב, אי אפשר לדעת מה יהיה אפילו בעוד כמה שניות, אבל תזכור לעשות טוב לאנשים שסביבך, ולעשות טוב בעיקר לעצמך ויהיה מה שיהיה צריך להנות מכל שניה ושניה ולהעריך. יכול להיות שאתה תחיה יותר ממנה. אי אפשר לדעת. תעשה שטויות. תנצל את החיים ותעריך ותאהב ותהנה מחברה שלך, לא משנה מה יקרה.
מאחלת לך בריאות וחדשות טובות. בהצלחה
פאק.. זה נשמע כמו איזה סרט דרמה מרגש):
תגיד לה את האמת. אני חושבת שאתה צריך לתת לה להחליט אם היא מוכנה להיות עם מישהו שלפי דעה רפואית.. ימות בקרוב.. בכל זאת.. זה רכבת הרים מבחינת הרגשות שלה. תחשוב כמה היא תהיה שבורה אחרי שהיא תמות.. באמת שהיא בן אדם מדהים:0 תדברו על זה ואם היא עדיין מוכנה, מה שנראה לי שהיא כן תהיה, תצאו.
אתה בן אדם חי
אל תוותר על עצמך עדיין לגמרי. תמיד יש תקווה.
אתה חזק מספיק בשביל לנצח את המחלה הנוראית הזאת, תשאר חזק אחי, ולגבי יעל דבר איתה על זה, כואב הלב אבל מאמין שאתה תצא מזה
רפואה שלמה!
אנונימי
וואו... אני לא עוצרת את הדמעות.
אני אגלה לך משהו.
כולנו כאן, כל האתר והחברים והמשפחה שלך יודעים ובטוחים שתישאר בחיים!
אתה חזק ויש לך לב טוב ואתה פשוט מדהים!
קשה לי לכתוב כשאני לא רואה את המקלדת.. אני צריכה להפסיק לבכות זה ממש תינוקי מצדי.
אני חושבת שבינך לבין יעל יכול להיות משהו מקסים!
אתם תחיו ביחד שנים ארוכות, אני יודעת את זה!
אני פשוט יודעת שזה יקרה.
אני יודעת שתייה ואני יודעת שתהיו ביחד אבל למה לחכות?
לך אליה, תגיד לה מה אתה מרגיש. תגיד לה שהחיים הם רצף של חוויות ואנחנו עוברים אותם אחד אחד.
היעל הזאת ברת מזל שהיא זכתה להכיר אותך. בחור חזק וחכם ואוהב... ויפה טוהר.
עם לב טוב
בהצלחה לכם!
אני כבר רואה שיהיו לכם ילדים יפים... אתה מקסים ואתה תעבור את זה אם אתה יודע שזה מה שיקרה!
אני אוהבת אותך כל כך!
אני מאושרת בשבילך על אהבה כזאת..
זה יהיה סיפור לנכדים...
שיהיה לך המשך חיים טובים!
לכם! לך וליעל.. ולמשפחה ולכולכם
קודם לפני שאני מתחילה... רףואה שלמה והרבה בריאות!
דבר שני... אני מציעה לך לספר ליעל ולהכין אטתה נפשית ככה שאם זה באמת נועד להיות אני בטוחה שהיא תרצה שתנצלו כל זמן שלכם ביחד עד אשר יהיה.
דבר שלישי... לעולם אל תחשוב על עצמך שאדם מת!
כל עוד אתה נושם ויש לך דם שזורם לך בורידים תחייה כאילו אין מחר ותנצל כל רגע...

רופאים יכולים גם להגיד שאדם כלשהו לעולם לא יתעורר מהקומה והנה הוא מתעורר תוך חודש מאז ההודעה הזאת... רופאים ומכונות וסטטיסטיקות וחישובים מדעיין יכולים להגיד הכל! אבל המציאות שלנו לא עובדת רק כל חישובים... לאף אחד מאיתנו יש ביטוח שמבטיח לו שכל החיים יהיה בריא! גם אם אמרו לך שנותר לך חצי שנה... תמיד תחשוב שיכול להיות ו-וואלה... טעו! למרות שלרוב לצערינו קורים דברים עדיין יש ניסים בלתי מוסברים בעולם הזה ולך תדע אולי אתה אחד מהם (ואני מתפללת עבורך שזה באמת יהיה כך שתיהיה אחד מהם)

בבקשה ממך תנצל כל זמן שלך לעשות דברים שתמיד רצית ותאמין לי שלספר ליעל כבר יוריד לך חלק מהלחץ ומהמעמסה הכבדה שעלייך ושוב... בתקווה שזה באמת אמיתי ונועד להיות... למרות שכנראה יקח לך זמן לעכל (ארוך או קצר) היא תישאר לצדך בטוב וברע לא משנה מה!
אנונימית
תנסה גראס ורפואה אלטרנטיבית לפי שתגיד כמה זמן נשאר
יש הבדל בין רפואה של אלפי שנים בין בני אדם לרפואה של מכונות
וואו יעל נשמעת מדהימה באמת זכית..
אי אפשר לדעת מה יקרה מחר או עוד חודש תכנית אתה בן אדם חיי אז תנצל אותם תהנה מכל דקה ורגע תעשה דברים משוגעים שתמיד רצית לעשות תסגור מעגלים עם אנשים תהנה עם יעל זה עוד לא הסוף..
אם חס וחלילה יקרה משהו נראה לך שיעל תשמח?
אני חושבת שהיא יותר תשמח שהיא תנצל איתך כל דקה וכל שנייה שאתם ביחד עד הסוף ביחדד אני הייתי עצובה אם הייתי מגלה שהיה לי זמן לנצל עם מישהו שאני אוהבת אבל לא ניצלתי תחשוב.. בריאות שלמה נסיך אמן אמן ויהיה לך נס אם אתה צריך לדבר להתפרק אני פה
ואו. ואו. ואו! אין לי מילים. זאת נראה לי השאלה הכי מרגשת שראיתי פה בסטיפס. זה נשמע סיפור מדהים וכל כך עצוב. אני כל כך מצטער בשבילך אלוהים... ואו. תספר לה כמובן, תספר לה. שתבלו את שארית הזמן שלך ביחד. זה נורא, אני פשוט לא מאמין שדברים כאלה קורים.
באלי לחבק אותך עכשיו, אני כותבת את זה עם דמעות, אתה מדהים בעיניי.
בראש ובראשונה, בריאות, רק בריאות, הלוואי שתחלים.
דבר שני, אל תעזוב את יעל, אני יכולה למות בכל יום ואני לא מוותרת על חיי (:
דבר שלישי, תוכל לציין את שמך ושם אמך כדי שנוכל להתפלל אם תצטרך? לכל דבר אני פה בפרטי, תרגיש טוב 3>
אנונימית
ואוו ריגשת.
אני פה עם דמעות.
להגיד לך תאמת? נכון רפואה זה המדע והמדע תמיד צודק אבל לדעתי אסור לאבד תקווה אף פעם כי סבתא שלי ז"ל היה לה סרטן בכבד, דוד שלי יש לו מלא קשרים הוא לקח אותה לרופאה הכי טובה שיש, היא אמרה שלפי הבדיקות נישארו לה 3 חודשים. ותנחש מה? היא שרדה שנתיים לא 3 חודשים, והסרטן אצלה היה מאוד אלים וקשה, היא הייתה מבוגרת בת 70, אתה בן 16 הסיכויים שלך להחלמה גבוהיים!
אני יכולה להגיד לך משהו אני לומדת קדם רפואה ולמדתי שהגוף והנפש זו מערכת אחת תמיד היו רואים את שתי המערכות האלו כנפרדות ולא קשרות אחת לשנייה אבל אחרי כמה מחקרים הבינו שזו מערכת אחת ועשו מחקר בנושא הזה וחולים שהיו מאושפזים בבית חולים ולא יצאו לבחוץ ולא היו עם משפחה והיו בדיכאון מתו מהר יותר מאשר אלו שהיו עם משפחה וחברים וצחקו ואומנם היו גם בביתי חולים אבל יצאו לבחוץ וצחקו.
אל תגיד שאתה בנאדם מת מבפנים, לפעמים זה הכול פסיכולוגי באמת תאמין או לא אבל אם תכניס לעצמך לראש שאתה הולך למות תוך חצי שנה רוב הסיכויים שהמחלה תהיה אלימה יותר ואתה תמות, אבל אם תיקח את עצמך בידיים ותמשיך לבלות עם המשפחה והחברים ולצאת לעשות ספורט ולצחוק ולהנות יכולה להגיד לך שיש יותר סיכויים להבריא
לגבי יעל, לדעתי לא כדאי לך לספר לה עכשיו, תחכה עם זה שהיא עצובה גם את תהיה עצוב וזה לא טוב לך ולה. תספר לה מאוחר יותר, או שתכין לה מכתב למקרה ויקרה משהו...
אתה עוד צעיר כול החיים לפנייך המדע לפעמיים גם טועה, אתה יכול להבריא, אתה צעיר ואני בטוחה לפני שגילו את המחלה היית בריא בדרכ..
אין סיבה שלא תיצא מזה תאמין בזה שתיצא מזה ואל תחשוב על מה שהרופאים אומרים שנשאר עוד חצי שנה תהיה אופטימי
אל תהיה בן אדם מת תהיה בן אדם עם שמחה והומור
מאחלת לך המון בריאות ומקווה שתיקח את הטיפים שלי
אם תירצה לדבר איתי, להעביר את הזמן או כול דבר אחר אני פה בשבילך:)
באמת מלאך את/ה מדהימ/ה! ריגשת איזה משפחה ענקית יש פה
באמת שלא נעים לי להגיד את זה, אבל אתם פשוט נאיבים. אפ הסיפור שלו נכון אז רק נס יחזיק אותו בחיים. ונסים קורים אני לא אומרת, אבל "כל האתר בטוח שתחלים"? נו באמת
אני לא רוצה להיות הורסת שמחות או משהו פשוט אני לא חושבת שהדברים האלה עוזרים לו בשום צורה...
אבא שלי חולה סרטן ונשארו לו שלושה חודשים, מחציץ מהזמן שלך שואל השאלה. אני מתפללת שיעבור את זה אין ספק אבל כשהרופאים אומרים, וכשאתה רואה את הבן אדם שחולה כל כך חלש ומקיא דם ומפרפר לעתים קרובות מול העיניים שלך, לא יעזור לי שתגידו לי שאתם בטוחים שהוא יצא מזה...

בכל מקרה, אני חושבת שיעל הזו היא מדהימה, ואל תהיה אנוכי, תספר לה, מגיע לה לדעת לא חושב?

בכל זאת אבל בהצלחה, באמת מקווה שאולי איתך הנס יקרה
וואו כואב לי לשמוע ומקווה שהכל יהיה בסדר ושתרגיש טוב תדבר איתה ופשוט תגיד לה לפני שיהיה מאוחר.
פליז תגיד את השם שלך והשם של אמא שלך אני אתפלל עליך בבקשה אל תחשוב שאתה תמות אתה תחייה ותצא מזה לא חסר כאלה שהבריאו מהמחלה
אנונימית
טמבלית זה בולשיט.
אחותי, גם אם את לא מאמינה אני יכולה לספר לך שקרו ניסים! אני מכירה מישהו סוגשל אישית שנדקר בפיגוע. תקשיבי הבנאדם היה במצב אנוש! היו לו כמה שעות לחיות (לפי הרופאים) התפללתי את לא מבינה בכלל כמה. חצי מהמדינה התפללה עליו והוא יצא בריא ושלם!
בלי לזלזל ברופאים חס וחלילה כי הם עושים עבודת קודש, אבל באמת שהם ממש לא יכולים להחליט כמה זמן נותר לבנאדם לחיות. רק בורא עולם מחליט מתי בנאדם יחיה ומתי לא.

לשאלה אני ממש מקווה שתבריא בעזרת השם! ותספר לחברה שלך.. מגיע לה לדעת.
בכל מקרה בבקשה תגיד את השם שלך ושל אמא שלך שנוכל להתפלל עליך. גם אם אתה לא מאמין, אין לך מה להפסיד פה. המון בריאות
אנונימית
לא אמרתי שלא יכולים לקרות ניסים
תפסיק לזלזל בעצמך.
אתה נשמע בן אדם מדהים ויעל ברת מזל שפגשה בן אדם כמוך. אני בטוחה שהיא לוקחת בחשבון שאתה חולה בסרטן ואוהבת אותך ומקבלת אותך כמו שאתה. אני מאחלת לשניכם חיים ארוכים ומאושרים ביחד. ובבקשה תרשום את השם שלך ושל אמא שלך אנחנו נתפלל עליך
אנונימית
אל תוותר עליה כי תתחרט על זה ואתה תוכל לנצח את המחלה בהצלחה, הגשם את החלומות שלך
וואי היא נשמעת מדהימה, קודם כל אני משתתף בצערך ואני ממש מצטער לשמוע על המקרה שלך, אני מקווה שתצא מזה ואני מקווה שתוכלו להיות זוג. שיהיו לכם חיים מאושרים!
ריגשתה אחשלי, שאלוהים יברך אותך הסיכויים שתחלים גבוהים תאמין ואל תכנע לשליליות תצפה תצחק ותבלה אל תחשוב על המחלה בכלל היא תעלם בעצמה עם הטיפולים, אמונה זה האלמנט הכי חשוב כרגע שאתה צריך למנף ולחזק ולא להילחץ מהמוות יש עולם הבא ועולם מהנה יותר מהעולם הפיזי, אז אינך אבוד רק התחלתה את החיים תותח, אתה נשמע בחור איכותי אין לי ספק בכלל שתחלים, רק תאמין!
וואו אני ממש מצטערת לשמוע.. אתה תהיה חזק ובריא בעזרת ה' ותעבור את זה
אם תחשוב טוב יהיה טוב חשיבה אופטימית מנצחת את הכל ואתה יכול להתגבר על המחלה הארורה הזאת בקלות אני מאמינה בך שאתה יכול והבחורה הזאת ששם תמיד בשבילך מקסימה והיא תתמוך בך ותעזור לך לעבור את זה בקלות וזה שאתם עושים את כל הדברים האלו ביחד כבר עוזרים לך להשתפר
אני בטוחה שתעבור את זה אתה חזק מאמינה בך שתרגיש יותר טוב. אל תחשוב על מוות כי אלו הם סתם מחשבות מיותרות ולא לעניין ולא תורמות כלל. תחשוב תמיד באופן חיובי ותגיד לעצמך שסרטן זה לא אתה בכלל, ככה תנצח את זה. המוח שלך יעביר מסרים להתנהלות של הגוף שהסרטן הוא כגוף זר שאמור להתנדף מהגוף שלך וככה עם התהליכים של המחשבה זה ייגמר לך! זאת דרך שיטה פסיכולוגית ואיתה אתה תשבור את זה בגדול! תהיה בריא ושוב מזכירה לך שזה קטן עליך ובעזרת ה תצא מזה מהר. רפואה שלמה (:
ותכתוב לי בפרטי את השם שלך ושל אמא שלך שאוכל להתפלל עבורך
אוף
מה עשית לי
אני פה עם דמעות

אמרת "תכנית אני אדם מת"
תקשיב
אתה-הכי-חי-שיש-!-!-!
אתה פשוט מקסים, וחזק, אני בטוחה בזה!
אני בטוחה שאתה יודע להעריך עכשיו פי מליון!
אז תעריך.
תעריך את יעל
תעריך את החברות שלך איתה
תעריך את החיים שלך!
ותהייה חזק ומחוזק

מאחלת לך בריאות בריאות בריאות, ועוד שנים טובות של אושר לצד יעל 3>

אה ושחכתי להוסיף
תתעלם מכל האנשים שמייאשים אותך, תהייה עם אנשים שעושים לך טוב, תחייה, ותהייה מאושר.
דבר נוסף-
אני מרגישה שאני חייבת לך תודה ענקית,
אז מכל הלב 3>
תודה.
אני מתחננת. סנד מי סמס.
מה קורה איתך איך אתה מרגיש?
שואל השאלה:
תודה רבה על התמיכה! זה אומר המון בשבילי, אז כך, סיפרתי ל"יעל" על מועד שניתן לי, בהתחלה היא בכתה וחיבקה אותי לכמה דקות, ואחרי זה עבר לה (היא עדיין עצובה, אבל היא פרקה את העצב שלה לאותו רגע).
הייתי אצל הרופא שלי כבר 3 פעמים מאז שפרסמתי את השאלה הזאת, לא התחולל נס בנתיים, אבל המצב השתפר, הגידול קטן קצת.
ובנוסף, יש סיכוי שאני נכנס לתוכנית ניסוי של טיפול חדש שאמור לעזור.
אנונימי
אני כל כך שמחה בשבילך! אשמח שתשלח לי הודעה אם תצטרך עזרה בכל דבר
אני כל כך שמחה לשמוע שחל שיפור אמן בעזרת ה' תצא מזה בקלות!
אמן שבעזרת השם אתה תיהיה בריא ומאושר למשך כל חייך ובהצלחה רבה!
אנונימית
וואו בהצלחה לך!
אבל כמו שכבר אמרתי, אני יודעת שתחיה ולא משנה איך, אני יודעת שזה יהיה סיפור יפה לנכדים.
אולי אפילו הנכדים שלך ושל יעל (:
אלפי חיבוקים ונשיקות ואם אתה צריך משהו אני תמיד כאן וראיתי שיש עוד מלא שמוכנים לעזור לך.
יום טוב והמשך חיים מדהימים שיהיו לך (:
מה קורה? איך אתה? תעדכן
אנונימית
מה איתך? איך אתה מרגיש?
תראה אות חיים...
איך אתה?
באותו הנושא: