19 תשובות
מסכימה!
מה זה עניין שלך? אם הן אוהבות את זה שיהנו, זה לא פוגע באף אחד.
מסכימה
תקשיבי הריאלטי הזה הואריאלטי שקל הוא לא שווה כלום וגם הביאו לשם ילדים ספציפיים נגיד יש שם המון פקאצות ויש שם את רומי הטרנסגנדרית שהיא גם פאקצה... כאילו הקטע עפ רומי מעניין אנשים והיא מתפרסמת מזה כאילו בעיניי בחרו אותה לפי הסיפור שלה וכל שנה באה לשם מישהי עם חרם מזויף... כאילוזה הגיוני שלנועה כהן ולאחותה הה חרם, לשניהם? איזה צירוף מקרים אם כבר נועה היא נראת את שמארגנת את החרם... גם תמיד מביאים מישהי רוסיה או אוקראינית... אני אומרת שזה קבוע כל תוכנית ותוכנית ואת הנורמאליות מעיפים תוף שנייה
אנונימית
וואי נשבעע אחותיי
כל אחד שקצת מתפרסם חושב שהוא עכשיו איזה סלב ענק בדיוק תכנית בערוץ הילדים...
מילא הערוצים שלהם היו משהו מיוחד אבל סתם אותו שיעמום אז למה?
חבל על המאמץ, ההשקעה..
באמת נמאס צריך פה תסמיילי עם היד על הפרצוף שנראה מיואש כזה חחח
גם אודל ושיר ורומי ולירז פתחו ערוץ ועכשיו גם המעיין הזאת?
לא נרומלי
צודקת.
זה כאילו אחד התנאים להרשמה שמה -.-
זה לא משנה אם התוכן מעניין בעינייך או לא.
זכותן להביע את עצמן אם זה עושה להן טוב.
ואל תדאגי ליוטיוב יש מספיק שטחים
אנונימית
אני נגד אנשים שרק רוצים להפרסם דרך יטיוב, אבל לא אכפת לי וזאת בעיה שלהם. אם הם רוצים להתפרסם כמובן האיכות של התוכן תהיה בהתאם וכך הערוצים האיכותיים יבלטו.
מסכימה לגמרי. אני חושבת שלא לכולם מתאים להיות יוטיוברים. ולדעתי זה לא 'כל אחד יכול'. רק מי שבאמת מוכן לעבוד ולהשקיע. אבל הן רואות את זה הכל כך פשוט וקל אחרי הפרסום, שכל אחת פותחת ערוץ בלי כוונה בכלל. ברור שיש כאלה שכן רוצות להצליח ולהשקיע ורואים את זה, אבל בוא נאמר שהרוב לא.
אנונימית
צודקת100% מילא היו עושים תוכן מעניין אבל זה סתם חרא
איזה צבועים
אתם כל הזמן אומרים תהיו מי שאתם תעשו מה שעושה לכם טוב כל אחד יכול לפתוח ערוץ ופתאום כשזה מגיע לאנשים מפורסמים אתם משנים את דעתכם? מפורסמים או לא הם בני אדם בדיוק כמוכם.
אנונימית
שואל השאלה:
אם הם היו מי שהם והיו עושים יוטיוב כי הם מרגישים שזה המקום שלהם הם לא היו עושים את זה אחרי שהסדרה שלהם יוצאת לאור או שעושים את זה ומעלים סרטון פעם בחודשיים או מבטיחים לעשות סרטונים ולא עושים אותם בסוף
אנונימית
נגיד וזה נכון
איך זה מפריע לך אישית? כנראה שהן לא רוצות לפתוח ערוץ כשאף אחד לא מכיר אותן ומעדיפות לנצל את ה15 דקות תהילה שלהן כדי שאנשים יראו את הסירטונים שלהן
אנונימית
מה את מצפה? כאילו באמת? כל העולם הזה פשוט צבוע. כולם מעלים אותו תוכן והולכים לאותה תוכנית כדי להתפרסם ולהמשיך באינסטה ביוטיוב. זה הפך לחלום של כולם, ומן הסתם כולם רוצים לעשות את זה.
כאילו באמת, חוץ מהחלק של עריכת הסרטונים ואיכות המצלמה, אפשר לעשות מה שרוצים ביוטיוב, גיימינג, איפור, תלבושות, כל בן אדם שרוצה להתפרסם ולהראות לציבור ישמח לעשות את זה, זה כיף. כמעט כל הבנות שהן נשיות אוהבות להתאפר ולהתלבש יפה ולקבל כסף על זה שאת עושה דברים כאלה זה הכי קל.
לא צריך להיות מקוריים אפילו. יש מגוון רחב ממי להעתיק.
או במקרה של הבנים פשוט להיות גיימר ולשחק או לעשות סרטוני אתגרים..
אנונימית
מה?
בשיא הרצינות, מה אכפת לך?
כאילו, אוקיי, הם ילדים שרוצים להתפרסם ולכן פותחים ערוץ יוטיוב. איזה יוטיובר לא רוצה להתפרסם?
שנית, "מעניין" הוא תואר סובייקטיבי, מה שבעינייך מעניין עלול להיות משעמם לחלוטין בעיני אחר. ולכן אין לך זכות שיפוט וקטלוג לפי "מעניין"/"לא מעניין", או יותר נכון "תוכן שבסדר לפרסם"/"תוכן שלא בסדר לפרסם".
אני לא מכירה את האנשים האלה, או את התכנית הזו מעבר לשאלות שנשאלות כאן עליה, וזה גם לא אכפת לי.
סתם מרגיזה השנאה הזו מסתם אנשים כלפי "מפורסמים" צעירים רק בשל היותם מפורסמים.
שיהיו פתטיים, שיהיו מגוחכים, אבל שיהיו מה שבא להם! זה לא אמור לעניין אותך.
יוטיוב זה מקום להרבה דברים ובין היתר בהחלט ללהתפרסם... יש כל כך הרבה תוכן ביוטיוב בעיקר מהסיבה שכל אחד יכול להעלות מה שבא לו ומה שמתאים לו ולך אין ברירה בכל מקרה אלא לבחור את התוכן שמתאים לך כי את לא יכולה לצפות בהכל בכל מקרה אז מה אכפית לך?
רק אומרת אבל בגלל שהיא הייתה בבנים והבנות אסור לה להיות יוטיוברית או לפתוח אינסטגרם? -_-
אנונימית
כל כך מסכימה איתך. מישהו היה צריך לכתוב את זה!
בשבילי הן לא יוטיובריות, סתם פליטות ראיליטי.