9 תשובות
כן זה די מוזר, תנסי להפתח יותר ולצאת יותר לטיולים :)
ממש לא מוזר.
אהי באתי רק ל2 טיולים שנתיים ואני מתחרטת כל- כך על זה. לא סובלת טיולים שנתיים
שואל השאלה:
את מתחרטת שבאת כאילו שפיספסת שבאת רק ל2?
אנונימית
קצת מוזר, אבל אם את לא אוהבת, זו בחירה שלך.
והיא התכוונה שהיא מצטערת על זה שהיא בכלל באה אליהם^
שבאתי, לא שווה בכלל. חרא של מקום עם אוכל מגעיל, אנחנו לא מטיילים במוזיאונים אנחנו סתם הולכים בלי הפסקה במקומות מפחידים עם צוקים וגבהים (שאני מפחדת מהם וכל הזמן ילדים מטומטמים דוחפים), יש אוכל מסריח, מורות לא מקשיבות ואת נתקעת עם ילדים שאת לא סובלת כל הזמן! וגם ישנה במקום לא נוח ומגעיל. וגם בנים מטומטמים מציקים לי כל הזמן
מה כיף בזה? עדיף להישאר בבית ולקחת חופשה של כמה ימים
זה ממש לא מוזר, גם אני כמוך לא אוהבת טיולים שנתיים אבל יצאתי לכולן, למה? בגלל שזה חוויה כשתגדלי- רק את תוכלי לממן את עצמך לטיול, עכשיו כשאת בבית ספר תנצלי את הזמן כדי שתוכלי לספר לכולן באיזה מקומות שווים ההית:)
בשבילי זו הייתה חוויה נוראית. שאני אגדל אני אלך לטיולים עם מזגן, מוזיאונים יפים, בתי קפה, אתרי תיירות מעניינים ולא לטפס כל הזמן ולהיות בטבע מגעיל
חח מה מוזר בזה, מאמי אני לא יצאתי לשום טיול לא אוהבת את זה ביכלל חחח, אפילו לפעילות בבית ספר בשעות של בית ספר לא נכנסתי
זה בסדר, אך לדעתי זה לא טוב משני אופנים, כאשר בנוגע לשני יש מקרה יוצא דופן.
מבחינה ראשונה, את לא הולכת מאי נוחות, נכון? אולי מצד האנשים שם, אולי מצד תנאי הטיול. צריך לגבור על זה. לאף אחד זה לא כיף חיים, אבל עם הזמן מתרגלים לזה, וזה ממש יפה.
הבחינה השנייה היא הטיול לשם הטיול. תחשבי, בכמה מקומות שהיו בהם טיולים שפספסת תבקרי בעתיד? כנראה שברוב המוחלט לא תבקרי. טיול זה משהו בשביל הרוח, אוירה שונה, נופים חדשים. פשוט מקומות שלא היית בהם.
לדעתי תתגברי ותפצי על כך עכשיו בי"ב. בסופו של יום, אני מאמין שתהני.