15 תשובות
כמעט מלאכים
שואל השאלה:
האמת שאני מעדיפה את העלילה של המורדים, כל הקטע של המסדר והכל כל כך מציאותי, לא הייתה שניה שלא הייתי במתח כל הסדרה.
והעלילה של כמעט מלאכים פחות התחברתי ולפעמים השתעממתי אבל הדמויות מדהימות סיילו ניקו (בעונה הראשונה) מר חסמין ולריה טפי קרידד מלודי טיאגו טצו רמה לוקה. וזה מה שעושה את הסדרה יותר כייפית בעיניי וגם כל השירים, במורדים הדמויות מעצבנות, כמעט כולן, חוץ מפבלו מנואל מריצה מיה ותומס.
אנונימית
כמעט מלאכים.

מסכימה עם Valerie, ואין על אלמה פיראטה ואליאדוס!

בכל פרק של כמעט מלאכים יש איזה מסר/רעיון ולא כל הצופים מסכימים עם כל פרק, גם אני צפיתי בחלק מהפרקים והשתעממתי כי לא התחברתי לאותו רעיון שהוא (הפרק) העביר. אבל גם הרבה פרקים התחברתי ונהנתי. הסדרה שינתה את חיי.

בעונה הראשונה/שנייה נכון שיש ילדים בני 10 שהופכים לזוג נכון שבמחשבה ראשונה זה קצת מיותר, אבל אם נלך לעונה 4 איך היית מסבירה את לוס וכריסטובל?
וכריסטובל היה צריך קצת יותר עומק, שלא יהיה רק הבן של..

אני מודה שלא צפיתי בכל המורדים, כי זה לא מעניין אותי כל כך, הרעיון של המסדר בהחלט יפה, אבל משהו שיעמם אותי קצת...

נ. ב
ממליצה בחום כמו שאמרו - אלמה פיראטה ואליאדוס,
סדרות מעולות.
באלמה פיראטה תוכלי למצוא את מיה ופבלו מהמורדים, ניקו, טיקטק, טינה, סול ואפילו מלווינה מכמעט מלאכים וכו'... ובונוס אם את עוקבת אחרי לאלי תמצאי גם את הבן זוג שלה באספרנסה (לא שראיתי אבל מסתבר שגדלתי עליו)

אליאדוס-סדרה די חדשה תוכלי למצוא את טיאגו, סימון, לונה, (לא זוכרת יותר) מכמעט מלאכים,
אלחנדרו ממפונקים (אם ראית),
עוד שחקן מסוי לונה (לא ראיתי), והרוב שחקנים חדשים שנתקלתי בהם..

חח חפרתי (:

כמעט מלאכים
מר היא יפהה!
שואל השאלה:
לדעתי העלילה של כמעט מלאכים בעונה 1 באמת טובה עם הבית יתומים שהכריחו אותם לגנוב ועם מר וטיאגו וסיילו וניקו ועם ברטו ומלווינה שהיא מצחיקה ממש, אבל מעונה 2 ובעיקר 3 זה מתחיל להיות הזוי מכניסים כל מיני רוחות רפאים, מסע בזמן, מימדים הורידו הרבה דמויות טובות וברוב העונה הם עסוקים בלהתגעגע לעבר במקום לחיות בהווה. אבל הדמויות והשירים הופכות את הסידרה לטובה כל כך, לא כיף לראות סידרה אם הדמויות מעצבנות.
אנונימית
כמעט מלאכים זה הסדרה הכי אהובה עלי
יותר התחברתי אלייה... יותר התחברתי לדמויות של כמעט מלאכים מאשר לדמויות של המורדים ( חוץ מפבלו מריצה מייה מנואל ועוד איזה 4 שחקנים)
המורדים אני עכשיו רואה זה סדרה מושלמתת! אבל לפעמים יש קטעים משעממים.. אבל זה סדרה וואו מושלמת היא גם מציאותית ואני חולהה על השחקנים משם
המורדים
שואל השאלה:
יובי
לוס וכריסטובל לא היו בדיוק זוג רומנטי כי הם ילדים קטנים אבל זה עדיין היה מאוד חמוד.
ולא אהבתי את זה שבכל פרק בעונה 2-3 יש מסר מאוד ברור כאילו מנסים לדחוף לנו אותו בכוח, הייתי מעדיפה שיעבירו את המסרים בצורה יותר סמוייה, כמו שהם עשו בעונה הראשונה, כדי שגם נהנה מהסדרה וגם נחשוב לבד על הלקח שצריך להבין ממה שקרה.
ולא חפרת בכלל
אנונימית
המורדים, זה המקור הכי טוב כל הפרקים מכמעט מלאכים מעותקים ממורדים
זה לא משנה לדעתי המורדים יותר טוב
מצטערת על החפירה חחח אני יודעת (:

חח התחלתי לראות בגיל 6 (רצינית לגמרי) ראיתי את עונה 1,2 ואז 4, לא יודעת למה דילגתי, אבל אחרי שחזרתי לעונה 3, אני די בטוחה שזה העונה הטובה שראיתי,
כמו בכל עונה שיש תדברים הגאונים שלה, (איך אפשר שלא? זאת כריס!) אהבתי חוץ הקטע של רמה שנהיה עיוור, זה אחד הרגעים הכי עצובים אם לא ה... אבל זה קצת עשה את העלילה מוזרה. ושחואן קרוס נכנס לקרידד.

בתור כזאת שלא חובבת פנטזיה דווקא נהנתי וחואן קרוס זאת דמות מעניינת, מסע בזמן לא היה משעמם (את זה אני דווקא אוהבת) הודות לכול מיני עלילות קטנות כמו-הבן של טינה (המורה חואן שהתחיל עם ולריה), קיקה-שהיא בכלל מהעתיד! וכמובן פדרו (אהובי!) ולונה - נכון שכולם שנאו אותה אבל הם פאקינג בני האדם האחרונים שנולדו (!).

ודווקא אהבתי את המסרים זה היה יפה שכול פרק "מתמקדים" בדמות והיא מקריאה את המסר.
שואל השאלה:
ואו הדעה שלי ממש שונה משלך, לדעתי מסע בזמן זה משעמם, חואן קרוס היה מעניין בהתחלה אבל הוא מיצה את עצמו אחרי עונה 2, חוסטינה נהייתה מעצבנת בטירוף, סימון נהיה משוגע, הופ סתם חופרת וחיקוי גרוע של מלווינה שבאמת הייתה מצחיקה, פס עפה על עצמה יותר מדי, לונה כלבה, את פדרו דווקא אהבתי. ולא אהבתי את זה שקרידד מתה כי היא אהבתי אותה ואת נאצו (שאגב גם במורדים קוראים לו נאצו), לא אהבתי את זה שרמה עיוור והוא עזב את ולריה בשביל קיקה, קיקה סתם בכיינית וחסרת מצפון ובתכלס גם דמות משעממת, קמילו סבבה אבל לא משתווה לניקו, ומה שהכי לא אהבתי בכל העונה זה שבגלל כל היקומים והפרדוקסים מה שקרה חוזר על עצמו כל הזמן.
לדעתי העונות היחידות שמשהו התקדם בעלילה היו 1 ו4.
מה שאני אומרת ממש סותר את השאלה חח
אנונימית
חחח חחח
על טעם ועל ריח אין להתווכח לול חח (מתה על מסע בזמן)

חוסטינה-דווקא בסדר והשתפרה חח (לעומת עונה 1),
סימון -צודקת, אבל אני עדיין אוהבת אותו,
הופ-חמודה אבל לא דמות כזאת חשובה, והיה כיף לראות אותה בתוך בוגרת, מלווינה לא כל כך המחיקה אותי,
פס-מילה שאת צודקת.
לונה-כלבה (מילה של מר) חח צודקת,
פדרו-פדרו הוא חמוד ממש! ממש אהבתי אותו והוא גם חתיך אם היה לו תלתלים נורמלים!
קרידד-אף פעם לא אהבתי אותה אבל היא היתה אחלה, משום מה גצת מזכירה לי את קיקה,
נאצו-חח ידעתי את זה (אוהבת את השחקן ) אבל בכמעט מלאכים הוא היה קצת מניאק והסיפור שהוא בקומה לא קשור,
רמה וקמילו-צודקת, קמילו לא קשור בכלל.

לגבי קיקה - קיקה היא דמות שיש כאלה שמזדהים איתה וכאלה שלא, לדעתי היא חמודה ונכון שכמו כולם יש דמויות שאני לא מתחברת לחלק מהצדדים שלה,
אבל זה כריס -כול הדמויות עגולות ואפשר להזדהות איתם, וזה קסום בעיני.
כמעט מלאכים (:
ברור שהמורדים! אין מה לדבר אפילו זו אחת הסדרות הטובות ביותר שראיתי! במורדים השחקנים משחקים ככה שאפשר להרגיש בתוך הסדרה עם השחקנים העלילה ממש מעניינת וטובה