14 תשובות
זה גם נכון אבל הכוונה שלו זה באמת לעזור בין אם הוא יגיע לזה ובין אם לא.
אנונימית
את לא באמת יכולה להבין את הראש שלו ולדעת מה הכוונות שלו.
וגם... מי האידיוט שאשכרה יעבוד על אנשים ויתרץ "היי כל הצפיות האלו ייתרמו לחולי סרטן בואו נעבור את ה50 מיליון למען חולי הסרטן" ובפועל זה יהיה כדי לעקוף שני פלוצים ביוטיוב. כאילו... מה...
אני חושב שהוא צבוע ומגעיל. אבל כל הכבוד לו שהוא תורם למען הקהילה ומשקיע. אבל היי, בואו לא נשכח מה הוא עשה לאנשים -
דרך, השפיל, ביזה, העליב, פגע, קילל ועוד שיט.
הדרך הזו של הלתרום זה גם כדי להוציא שם טוב בשבילו. אם הכוונה שלו זה להוציא שם טוב ולא בשביל לתרום מהלב אז הוא פתאטי ומגעיל. אי אפשר לדעת את הכוונת שלו.
אנונימי
שואל השאלה:
כי הוא בן אדם מוזר אובססיבי לא שפוי קנאי ולדעתי הוא לא בסדר הוא חייב פסיכולג אז לא נראה לי באמת אכפת לבן אדם הזה איך הוא "ינצח" כביכול את כל האנשים האלה שהוא כל כך שונא הוא כל כך מקנא בהם שהוא איבד תשפיות
אנונימית
כן ומה עם כל ההשפלות והיציאות שלו על אנשים?
אה נכון הוא תרם, צריך להניח לו בשקט ולתת לו צפיות כי הוא תורם. כי זה לא משנה כבר שהוא יצא על אנשים והשפיל אותם באינטרנט ועשה להם תמוות עם הקהל העצום שיש לו שהוא מנצל לטובתו. נכון. צריל להניח לבן אדם כי עכשיו הוא תורם לחולי סרטן.
יאללה אולי גם אני אצא על כל בן אנוש בעולם הזה, שלא עשה לי כלום ואני אצא עליו רק כי אני מקנא בו והוא לא בא לי בטוב ואז אני אתנדב באפריקה אי שם ואהפוך לצדיק. למה לא? יניחו לי כי התנדבתי.
אנונימי
שואל השאלה:
תאמיני לי שבא לי להאמין שהוא בן אדם טוב שעשה את זה באמת מהלב שלו אבל זה פשוט באמת לא מסתדר לי ועם מה שראיתי עכשיו הוא בן אדם רע שאוהב רק לרדת על אנשים ילדים וכל דבר אפשרי אין לו כבןד לעצמן אשכרה הוא ירד על ילד בן שמונה הוא מקלל כל אמן שקיים בישראל ושונא את כולם הוא מדבר בצורה מלוכלכת ודוחה אז מצטערת אני לא קונה את ההצגה של "בואו נעזור לילדים חולי סרטן"הלוואי וזה היה ככה הייתי שמחה שיש אנשים כאלו.
אנונימית
צודקת! וגם אם הוא ירויח את זה הוא לא יתרום הכל הוא אולי יתרום רבע מיליון וישאר לעצמו עוד רבע מיליון הוא סתם אומר בשביל שיכנסו וירוחו וחצי מהסכום הוא ישאיר אצלו הוא מחפש פירסום דרך: שפל, העלבות כעס ירידותעל אחרים פשוט מומרמר! מנסה להראות שהוא טוב למרות שהוא ממש לא!
אנונימי
מה זה תנו לו לקנא בשקט? מה זה לתת לו לצאת לקלל להשפיל להעליב אנשים? אם הוא היה יוצא עליך בסרטונים שלו לא היית מדברת ככה
אנונימי
אני לא מסכימה איתך.
כאילו יודעת מה? סבבה. נצא מהנחה שהוא עושה את כל זה רק בשביל פרסום ומלא צפיות. למי אכפת? את חושבת שלילדים החולים שעכשיו יחייכו בזכותו יהיה אכפת? או למשפחות שלהם? לא.
בקיצור. גם אם המטרה לא "טהורה", התוכנית טובה. וצריך פשוט להסתכל על הטוב במקום לחפש משהו רע.
אני גם חשבתי על זה
והתגובה השנייה צודקת
צודקת אולי כולנו ככה אבל לא כולנו נחפש דרך להעליב להשפיל את כל העולם ובטח שלא נצלם ונפרסם באינטרנט בן אדם שמחפש רק להשפיל ולרדת על אחרים! קשה לו לראות שיש כאלה שמצליחים לעומתו!
אנונימי
שואל השאלה:
איך אפשר לתתךו להתנהג ככה בשקט, באמת שאני לא מבינה איך לא עשו איתו משהו איך לא טבעו אותו ואיך הוא לא בכלא עם כמות השיימניג שהוא עשה
הוא פשוט רמס והרג מלא אנשים עם כל הליכלוך שהוא דיבר והוציא עליהם אייל גולן, גיא טי וי, ליגל רז, סאברימנל, איזי, בן אל תבורי, סטטיק ובטח יש עוד שאני לא זוכרת עכשיו שלא נדבר על אנשים לא מפורסמים כמו הילד הזה שהוא ירד עליו את החיים שלו כולה ילד בן שמונה הבן אדם הזה פסיכופט עלאק רוצה לעזור לילדים חולי סרטן בטח
אנונימית
שואל השאלה:
חבל שיש כל כך הרבה אנשים שמצדיקים אותו ובוחרים לתת במה לבן אדם כל כך דוחה במקום להחרים אותו
אנונימית
הוא בנאדם מגעיל
סטטיק ובנאל לעומתו מלאכים
אני שונאת אותו
סוף סוף אנשים פותחים את העיניים, ברור שזאת הייתה המטרה שלו.
אבל העיקר שהילדים החולים יקבלו את הכסף, רון נשר לא כל כך מעניין אותי.
אנונימית