10 תשובות
איפה אני יכול למצוא את הפרק
לא הוא פשוט בן אדם מאוד מיסתורי כזה והיא מנסה להבין אותו (לדעתי)
שואל השאלה:
יש את זה באתר TVIL ומשום מה זה היה נראה לי כאילו היא מעוניינת בו
אנונימית
אולי הוא יראה לה את הזאב שלו
כן אני גם ראיתי תמבט הזה אבל זה לא ניראה לי מבט של אהבה בכל זאת הם משפחה לא ניראה לי שיעשו שהם יתאהבו היא פשוט מתעניינת בו לא בקטע כזה.
כן... כי בני משפחה מעולם לא שכבו בסדרה הזאת...

כרגע, התיאוריה הכי מבוססת של הסדרה זה שג'ון ודאינריז יתחתנו וישלטו ביחד בכס. יש כמה תיאוריות לזה.
1. בפרק השני, מליסנדרה אמרה לדאינריז ש"הנסיך שהובטח יגאל את כולנו" או משהו כזה, ומיסנדיי מתקנת אותה, ואומרת שהתרגום המילולי הוא "הנסיך *או* הנסיכה". יש תיאוריה שאומרת שהמשמעות היא בעצם "הנסיך *ו*הנסיכה". אני מבינה שזה לא ממש הגיוני, כי 'נסיך' ו'נסיכה' זאת בעצם מילה אחת, ורק בשפה המשותפת אלו שתי מילים, אבל אולי למילה אין יחיד או רבים, וזה בעצם מתבסס על העובדה שמלך לא יכול לשוט בלי נסיכה, ולכן האדם שיכבוש את הכס אלו בעצם נסיך ונסיכה... זה קצת לא אמין, אבל יכול להיות.

2. עוד דבר, שבשם המקורי של הסדרה "שיר של אש ושל קרח", ג'ון יכול לייצג את הקרח, ודאינריז את האש, ולכן הביטוי 'שיר של אש ושל קרח' מייצג את הדרכים שהם עברו כדי להגיע שניהם ביחד לכס.

3. תיאוריה קצת שונה, שג'ון מייצג גם את האש וגם את הקרח (כיוון שאביו היה ראיגאר ואמו ליאנה). האמת שזאת התיאוריה הכי הגיונית פה, כי בספר השני (כשדאינריז נמצאת בקראת', ונכנסת ל'בית הבלתי מתים') לדאינריז יש חיזיונות של העתיד. לא את כולם רואים בסדרה. רואים שהיא נכנסת לאוהל של דרוגו ורואה את ראיגו, ורואים שהיא עוברת מעבר לחומה בחורף, ורואים שהיא נכנסת לאולם הכס ההרוס במעלה מלך. יש עוד כמה דברים שלא רואים. אחד מהם היה איש שעומד בחדר עם אישה מניקה תינוק, והאיש אומר לה "לילד הזה ישירו שיר של אש ושל קרח". לא צריך להיות גאון כדי להבין מפה שהאיש הוא ראיגאר, האישה המניקה היא ליאנה, והתינוק הוא ג'ון.

אני קצת חובבת תיאוריות, מקווה שהן מעניינות מישהו.
שואל השאלה:
וואו זה ממש מעניין איפה קראת את כל זה??
אנונימית
משהו כתב שהם אחים אז הם לא יתחתנו אבל הם לא יודעים שהם אחים...
יש סרטונים ביוטיוב על זה, אם את מעוניינת אז אני אתן לך את המשתמשים שאני הכי אוהבת:
GrayArea
Talking Thrones
The Last Harpy

New Rockstars עושים סרטונים אחרי כל פרק, שבא מפענחים כל סצנה ומראים לך דברים שאולי פספסת, ונותנים לכל דבר שם פירושים שונים. זה נשמע מעצבן, אבל הם אשכרה חיזו כמה פרקים לפני, את המוות של טומן, את הפיצוץ של הספט, ואת ההמלכה של סרסיי. יש להם שני סוגים של סרטונים, אני אשלח לך אחד של הפרק השלישי ואחד של הפרק השני.
שואל השאלה:
תודה 3>
אנונימית