37 תשובות
מעל 170
להיות בתת משקל מטורף
חזה לפחות מידה c
פנים נקיות ללא פגמים
גוף ללא פגמים
ומותר לאכול רק עלה חסה ביום ולשתות מים
שואל השאלה:
ביקשתי ברצינות, הם לא בתת משקל, הם מתאמנות הרבה, יש להם מבת שריר יותר גדולה משומן ולכן הם נראות רזות.. זה נקרא גוף של דוגמנית.
אנונימית
וואי וואי התגובה מעליי מה נסגר איתך? (petsaremylife)
הדוגמניות שם לא בתת משקל מטורף, אולי כמה קילו וגם זה לא אצל כולם. נראה לך שהיו מאשרים את זה? ממש לא.
להיות רזה באופן טבעי, הרוב שם ככה.
רק לפני שנה דוגמנית של ויקטוריה סיקט מתה בגלל ששקלה 24 קילו... תבדקי לפני שאת רוצה משהו...
את יודעת כמה יש מותק? אל תכלילי.
היי, אין לזה מדד מסוים של משקל וגובה, אבל בעיקרון את צריכה להיות גבוהה אני לא בטוחה אם 1.72 גבוה מספיק, צריך להיות לך יופי מיוחד מאוד, שרוב הסיכויים שאין לך (באמת שאני לא רוצה לצער אותך אבל הם בוחרים בפינצטה)
את צריכה להיות ממש בכושר רזה וחטובה. במידה ותתקבלי סביר להניח שתצטרכי לעבור כי זו עבודה קשה ומחייבת.
אנונימית
ומאיפה הבאת את המידע הזה בדיוק?
שואל השאלה:
טוב, אני ביקשתי תשובות רציניות. תודה.
אנונימית
את צריכה להיות מעל 1.75, משקל 10 קילו בערך פחות מהגובה לפי מה שאני יודעת, כמובן שגם הפנים שלך זה משהו מאוד חשוב פה, צריכות להיות לך פנים מיוחדות ומאוד מאוד יפות, וחזה מידה c+, את צריכה להיות מושלמת מכל הבחינות.
שואל השאלה:
אומרים לי שיש לי יופי אירופאי, אני בלונדינית עם עיניים ירוקות וממש קצת כחולות, אני רזה אבל אם אעבוד על זה אני אוכל עוד להרזות ולהתחטב
אנונימית
הפנים הכי חשובות שם את צריכות להיות לך פנים יפות ממש
הגוף צריך להיות רזה וחטוב מאוד
שואל השאלה:
יש להם דוגמנית אחת שנקראת שרה סמפיו והיא 1.72
אנונימית
שואל השאלה:
אתם יודעים אולי מאיזה גיל הם מקבלים בנות? ומה צריך לעשות כדי להתקבל?
אנונימית
אז כנראה אותה דוגמנית ממש ממש יפה שהם ככה ויתרו לה קצת על הגובה
את צריכה להבין שלא כל אחת שהיא יפה מתקבלת לשם, את צריכה להיות מאוד יפה
אבל היא לא מדגמנת במסלול שם
אני מניחה שהם מקבלים מגיל 18 ומעלה כי מדגמנים הרבה הלבשה תחתונה והם לא יתנו לקטינות לעשות את זה. בקשר לגובה, בגלל שאת רק בת 14 וכבר בגובה כזה אין לך בעיה של גובה. חוץ מזה, אם אין לך ניסיון הם אפילו לא יסתכלו עליך. חשוב להם לעבוד עם דוגמניות מנוסות לכן תתחילי מסוכן בארץ ותעבדי מאוד קשה כדי להתפרסם. אם תלכי ישר לשם הסיכוי שתתקבלי הוא אפסי.
בשביל להיות דוגמנית בויקטוריה סיקרט את לא יכולה להיות רק יפה.
את חייבת להיות גם מפורסמת בארץ ובח''ול בינתיים תתחילי בקטן תדגמני פה בארץ ואם תצליחי תעברי לח''ול ואם תצליחי גם שם תנסי להיבחן לויקטוריה סיקרט.
אנונימית
רוב הדוגמניות של ויקטוריה סיקרט נושקות ל180 ואפילו יותר גבוהות מזה. גובה מקנה יתרון משמעותי. כעת בגובה שלך הסיכוי להתקבל הוא דיי בלתי אפשרי אלא אם כן יש לך קשרים בתעשייה, אם את מאוד מפורסמת ואם יש לך יופי ממש ממש מיוחד שמישהו חשוב משם גילה אותו. סתכלי למשל את סופיה מצטנר, אותה גילה מישהו חשוב משם והיא השתתפה כבר בתצוגה ומאות קמפיינים, כל זה נבע ממזל עצום וכוח רצון. את צריכה ללמוד לדעת איך לשווק את עצמך, להראות שאת נחושה. יכול להיות שגם יהיה לך המזל. אבל לפי דעתי יש לך עוד כמה שנים, אוליי החלום הזה ישתנה ותביני שהתעשייה הזאת לא כל כך חלומית. לגבי המראה אני דיי בטוחה שאת צריכה כוח רצון עצום לעשות כל יום ספורט. אני ראיתי ראיון של הדוגמניות של ויקטוריה סיקרט וחלק מספרות שהן הולכות למכון אפילו 3 פעמים ביום. המשטר התזונתי מאוד קשה והן מקפידות עליו ברמות. ההיקף של המותניים שלהן צריך להיות צר יותר מ60 סמ ואסור שיהיה אפילו פגם אחד בגוף ובפנים.
אנונימית
את צריכה אזרחות אמריקאית כדי להיות דוגמנית שלהם, אחר כך תדברי על גוף ופנים ומשקל וכל זה
אנונימית
את תצתרכי לעבור לאמריקה בשביל זה אין ויקטוריה סיקרט בישראל
אפשר מגיל 18, דווקא יש מלאכיות שהן 1.70-1.72 (שרה סמפיו למשל) וכמו שציינו פה הם בוחרים אותן בקפידה, הן בתת משקל אבל הן עדיין בריאות וחטובות בטירוף והן דווקא אוכלות פיצה וכו' פשוט במידה נכונה. פשוט צריך המון מזל, ביטחון עצמי, הליכה מעולה ואם את באמת רוצה את זה הרוב שם התחילו בגיל שלך.
אני לא מבינה בזה ואני בטוחה שהרוב פה לא מבינים, אני ממליצה לך לחפש בגוגל את הדוגמניות הכי מוכרות שלהן, לבדוק את ההיקפים שלהן, משקל, גובה וכו. תחפשי את המידע הזה על עד 10 דוגמניות בערך, ותחשבי את הממוצע הסופי. זה לפחות מה שאני הייתי עושה אם הייתי ממש רצינית לגבי זה. וכן, את תצטרכי כנראה לעבור לארצות הברית. זו עבודה כמו כל עבודה, ולגור בסביבה זה אחד הדברים הכי חשובים שיש. שתמיד תהיי זמינה וכו. בהצלחה. זו עבודה מאוד קשה אז תדעי לאן את נכנסת.
הגובה שלך בסדר, אבל הדוגמניות שלהן קצת בתת משקל לדעתי. רואים עליהן. מי שרואים לה ככה את שרירי הבטן/צלעות, צריכה עוד 5 קילו. ולכן לדעתי זה לא בריא להיות דוגמנית בסטנדרטים של היום. אם הן היו עולות כמה קילו הן היו רזות במשקל תקין, אבל הן לא.
ובקשר ליופי - לא רוצה לבאס אבל כמו שאמרו הם בוחרים בפינצטה.
את תצטרכי לעזוב את הארץ, או לחיות נניח על קו ארה"ב-ישראל..
ואפילו שאת חזה, צריך להיות לך חזה די גדול בשביל העבודה הזאת. טבעי או לא.. אני לא ממליצה לעשות הגדלות ושטויות כאלה.
שרה סמפיו היא אחת הדוגמניות היוצר יפות שראיתי
אם אין לך יופי מיוחד כמו שלה אז אין מה להשוות פה...
בדרך כלל זה ממש רזות, רגליים רזות ממש, חזה גדול, פנים יפות,
ורובם לא מרהיבות את עצמן אז לאו דווקא
אנונימית
אלסנדרה אמברוסיו היא 1.74
ג'סטין טוקס 1.72
קנדיס סוונפול 1.74
אלסה הוק 1.73
ויש מלא זה הרוב, רק בודדות 1.80 או אפילו בודדות שהן 1.78
זה פשוט ידוע שדוגמניות משקרות לגבי הגובה שלהן ומוסיפות 3-5 ס"מ לגובה, את יכולה להיכנס לאתר real celeb height ולראות בעצמך.

מה פתאום אזרחות אמריקאית חובה? מה? אלבה הוק היא שוודית, שרה סמפיו פורטוגזית, קנדיס סוונפול דרום אפריקאית, בהטי פרינסלו נמיבית, אדריאנה לימה ברזילאית...

ומה פתאום להתאמן 3 פעמים ביום? קנדיס למשל 3 פעמים בשבוע אבל, בהתחלה היא בטח התאמנה כל יום כדי להגיע לרמה חטובה מאוד לפי הדרישות ואחרי שכבר הגיעה לזה היא יכלה להירגע עם הספורט ל3 בשבוע (כך שהיא צריכה רק לשמור על הגוף מחוטב ולא לחטב אותו יותר). לדעתי את צריכה שנתיים-שלוש של אימונים 5-6 בשבוע כדי שהגוף שלך ממש יתרגל וייחטב באמת.

זה לא כזה קשה מבחינת העבודה שלך- את צריכה לאכול בריא (יש מדריכים באינטרנט אבל בכללי זה תפריט יומיומי של קטניות, לחם מלא, ירקות, עלים ירוקים, ביצים, ופעמים בודדות בשבוע קינוחים ופיצות והמבורגרים), לשים קרמים שלא יהיה סימני מתיחה, לשים שמנים שלא יהיה צלוליטיס, להתאמן כך שיהיה גוף חטוב אבל לא גברי, ללכת לרופא עור שיטפל באקנה אם יש, להסיר שיער בלייזר, להתמיד בספורט וכו'...

החלק הקשה זה מהחלק שלא תלוי בך- יש מאות בנות שהולכות לאודישנים, זה מקצוע רעוע כך שאת יכולה לעבוד חצי שנה ברצף ואז לא לעבוד שנתיים, זה כרוך בהרבה הקפצות של הרגע האחרון, הרבה נסיעות בודדות וטיסות וג'ט חג ולהתמודד עם הרבה אנשים שונים. בקצרה- התחרות רבה, הקשיים רבים, ורק קצת מגיעות לטופ. אבל אולי את כן תוכלי? מי יודע? אל תתייאשי :)

זה טוב לקבוע מטרות אבל תנסי לראות את כל הצדדים של הדוגמנות כך שתוכלי להחליט אם זה באמת מה שאת הכי טובה והכי רוצה.
את צריכה להיות מעל 1.70, לפעמים הם גם לא מסתכלים על פחות מ-1.75
בתת משקל באופן טבעי
ואת צריכה להיות מיוחדת
הרבה מגיעות לשם מפרוטקציות, קחי את זה בחשבון.
לגבי החזה- לא נראה לי שהם באמת דורשים c+, יש שם כאלה שהן שטוחות כמו קרש.
צריך להיות 1.70 לפחות.. חטובות יפות את צריכה להיות לפחות בת 18 נראלי ואת צריכה שהחזייה שלך תיהיה b לא יותר לא פחות כדי שתוכלי להיכנס לבגדי מעצבים...
צריך להיות 1.73+ למרות שכולן שם הן בערך 1.75+
המשקל בערל חמישים
החזה בערך b-c
והגוף צריך להיות מחוטב

אבל שתדעי שהדןגמניות של וויקטוריה זה כאלה שדיגמנו למלא תצוגות אופנה או שהן בפרוטקציות
קיצר הסכויים להכנס לשם ממש ממש קטנים למישהי בלי שום ניסיון
זה לא נכון שצריך חזה לפחות c
ההפך החזה צריך להיות *עד* c
קנדיס סוונפול b32
אדריאנה לימה b32
אלזה הוסק aa34
טיילור היל a32
שרה סמפיו b30
ככה שאם החזה שלך קטן עד בינוני זה טוב.
אנונימית
שואל השאלה:
שי אביטל (הסוכן של עלית) דיבר איתי פעם וכנראה אני אהיה בעלית אם זה יסתדר, נגיד ואני אצליח בישראל, איך אני מקבלת פרוטקציות לאודישנים לויקטוריה סיקרט נגיד? תודה לכולם על התשובות דרך אגב.
אנונימית
^לא נראה לי שצריך להיות עד c, ג'יג'י היא c
עד c
זאת אומרת c זה בסדר אבל לא יותר
אנונימית
את צריכה לאכול רק לפני מה שאומרים לך וממש לא להכניס הכול לפה, בעיקרון הן חיות על נוזלים (חומצות ודברים כאלה)
מידה c בחזייה
את צריכה להיות 90 60 90 בדיוק
גובה 1.75 ומעלה
לדעת ללכת על עקבים גבוהים מאוד
ולהיות יפה מאוד!
הסיכויים שלך הם ממש 2% בפירגון כן?
בחיים לא הייתה דוגמנית מישראל בויקטוריה סיקרט ואת יודעת בוודאי כמה דוגמניות על ישראליות יש.
הם בוחרים כל דוגמנית בפינצטה!
זה ממש ממש קשה להתקבל לשם או בכללי להתקבל לאודישנים, הם בדרך כלל מקבלים מעל 1.75 אבל יש כמה דוגמניות שהן 1.72 אבל גם זה כי הן מפורסמות או משהו דומה, הbmi שלך צריך להיות 18 ומטה ואתלטים שמתחרים באולימפיאדות וכאלה בדרך כלל יש להם bmi כזה וזה אומר להיות ממש ממש חטובה ולהתאמן איזה מיליון פעמים ביום. אני לא חושבת שמשקל כזה משנה כי משקל זה בדרך כלל גם מסת שריר, היקף הרגליים שלך צריך להיות מתחת ל87 סנטימטר והיקף בטן מתחת ל60 סנטימטר היקף חזה אני חושבת מעל 80 אבל יש דוגמניות שפחות משם, צריך להיות לך יופי מיוחד וגם מושך, ואת צריכה להצתלם וללכת ממש טוב גם עם עקבים ממש גבוהים, את צריכה להיות לא ביישנית ומלאה בביטחון כי הם גם מקבלים לפי האישיות שלך וגם לפי האינסטגרם שלך כי הוא מראה על אישיות כביכול והם גם בודקים גם אותו. הדוגמנית הכי צעירה שם בת 21 אז יש לך עוד זמן, את צריכה גם פנים חלקות מבנה גוף יפה כפות רגליים יפות שיניים יפות שיער יפה עיניים יפות ריסים יפות גבות יפות שפתיים יפות אף יפה ובקיצור הכל יפה וטיבעי את צריכה גם סוכנות ממש טובה שיש לה קשרים עם חול ושתייצג אותך כראוי, הסיכוי להתקבל לשם הוא 1 למיליון יש המון מפורסמות שניסו להתקבל לשם והן גם לא התקבלו אז בהצלחה לך
צריכה לדעת*
היי, דוגמניות ויקטוריה סיקרט צריכות להיות מעל גובה 170, וגובה שלך נוא מצויין (למשל שרה סמפיו דוגמנית ויקטוריה סיקרט בגובה 172) את לא חייהת לעבור לארצות הברית, למשל אלסנדרה אמברוסיו חייה בברזיל, כמובן שכאשר יהיו תצוגות את תגורי כמה חודשים במדינה שבה נערכת התצוגה.
את חייבת להיות בהיקפים 90.60.90 חטובה ברמות, הפרצוף צריך להיות מושלם בלי חצקונים, קמטים ועוד...
יכול להיות שעד אז זה ישתנה ויקחו בנות בכל המידות.
מקווה שעזרתי
כל מה שאומרים פה שטת חייבת להיות 90-60-90 זה לא נכון .. הם רוצים רזות נטו קצת ציצי קצת תחת בערך 80-50-80