21 תשובות
אני מסכים עם מי שכתב מעליי
שואל השאלה:
יואו אתה אוהב שקרניות קטנות?
אנונימית
שואל השאלה:
אומייגאד חח אני חולה על שקרניות
אהבת את הסיום?
אנונימית
דור חרא יש לכם, בדור שלנו בסדר היה סקס אבל היה את התמימות ואהבה, ולא היה לחץ חברתי של מי שבתול ומי לא, היו דברים יותר טובים פעם עכשיו הכל זבל ומגעיל, בגיל 15 ילדים לא היו שותים והולכים למועדונים בגיל כזה זה הורס את כל היופי של התמימות.
ובחורה שבגיל 15 לא הייתה בתולה זה היה נדיר והיו מסתכלים עליה קצת אחרת
אנונימית
זה תלוי
מבחינתי הדור התחלק ל2
מ2005 מבחינתי זה דור אחר
כל ילידי 2005 ומטה עדין הייתה להם את הילדות של שנות ה90, הטכנולוגיה והטלפונים לא היו מםותחים כמו שהם היום, והורמוני הגדילה לא היו בכמויות במזונות. אם תשימו לב רוב הילדים 2005 ומטה הם יחסית נמוכים ונראים ילדים.

כל 2005 ומעלה לדעתי הם קצת התקלקלו. החיים שלהם עשוים בטכנולוגיה, מחשבים, טלויזיות, ובעיקר טלפונים. אני ראיתי ילדה בת 4 עם מטפלת בגינה והילדה יושבת בטלפון בזמן שהמטפלת מנסה לשכנע אותה לעלות על המגלשה והילדה עוד התעצבנה. כשאני הייתי בת 4 הייו צריכים לקחת אותי בכוח מהפארק כי שיחקתי עם המתקנים. היום כבר אין קלאס, גומי, מחניים ומחבואים, היום יש קלאש רויאל, קנדי קראש פייסבוק ולצערי גם סנאפצט ואינסטגרם.
שלא לדבר עם ההורמוני גדילה בכמויות שיש במזון, היום ילדה בת 13 1.70 ולא בגלל גנים (יכול להיות גם ) בגלל התפתחות מוגברת. פעם הגיל הממוצע לבנות לקבל מחזור היה גיל 12-13 היום זה בכלל 10-11. (קצת עצוב.)
אני לא יודעת מה יהיה עם הדור הזה, מקווה שזה לא ילך ויתדרדר כי זה יהיה נורא.. אבל מה שבטוח, הדור הזה מלא ברעיונות חדשים שיםתחו את האנושות והמדע עוד ועוד.
אנונימית
לדעתי מכשיר יום הדין יסדר את הבעיה
שואל השאלה:
אפשר עוד תשובות? אני צריכה את זה לפרויקט :)
אנונימית
הקטע זה שהדור הזה כן יותר חכם אבל מתבגרים מהר מידי ומושפעים יותר מידי. כאילו אין פה אנשים מיוחדים או לפחות כאלה שגאים במוזרות שלהם... ולא, מוזרות שהיא ליפול על עצמך עם עריכה של 5 שקל זה לא נחשב להתגאות במוזרות
שזה דור משוגע בעיקרון חח פעם אחת ישבתי באיזה גן שעשועים עם עוד אנשים, פתאום רואים ילד מוציא תפוז וקיסמי שיניים וכאלה, כולי עם פרצוף של: איזה תמים וחמוד הוא יואוו... מפה לשם הוא אילתר נרגילה מתפוז 0-0
וזה מסביר הכל (הוא כנראה בן פחות מ13)
-+-
"אנחנו דור מזוין"
תנו לי להגיד לכם משהו אין דבר כזה דור חרא. על כל דור אמרנו שהוא חרא לא משנה איזה שנה תשאלי את זה אנשים יגידו שהוא חרא, דור מזוין וכו...
אבל למעשה כל שנה הדור משתפר, תמיד היו ערסים, דבילים, וחארות גם עכשיו וגם לפנינו אז אל תשתמשו בזה כדוגמה.
וגם תחשבו על זה שכל שנה הדור גדל מבחינה טכנולוגית, מידע, גימיקים וכו...
אנונימי
הנוער של היום מתנהג ללא כבוד לאחר.. (למבוגרים, לנשים ועוד) הוא חושב שמגיע לו הכל ואף פעם לא מעריך מה שעושים בשבילו.. כמעט כל ילד על אופניים חשמליים כי קשה לו מדי ללכת ברגל או לפדל באופניים.. יש כאלה שהם בסדר אני לא אומר שכולם ככה אבל שמים לב יותר לאלה שלא נותנים את הכבוד הראוי.. בקיצור כל אחד מנסה להיות יותר "גבר" או ערס מהשני וזה פשוט נורא לראות את זה מהצד...
אני לא חושבת שזה דור רע, או מקולקל, או משהו גרוע אחר שאומרים. אם כבר משהו מפריע לי זה ההשתלטות של הטכנולוגיה על החיים שלנו, חוץ מזה, סמים, אלכוהול וסיגריות - זה תמיד היה, חלק מהאנשים יגעו בזה אחרים יעדיפו שלא.
מבחינת העישון, סמים וכל זה... זה היה בכל דור.
תמיד היו את ה"ערסים" האלה שהסתובבו בחבורות בלילה ועשו את כל הדברים האלה, אתם יכולים להתווכח איתי על זה (ובכיף) אבל זה נכון.

הדברים שכן מציקים לי בדור הזה הם המוזיקה הנוראית ושנשאבנו לטכנולוגיה באופן מוגזם, פעם לא היה את כל זה והילדות / גיל ההתבגרות היו טובים יותר, לא היו מבלים בבית עם הפלאפון אלא אשכרה עושים דברים.

יש כ"כ הרבה סיבות שהייתי מעדיפה לחיות בשנות ה50-90 אבל אלה העיקריות, בכללי אני יותר מתחברת לשנים האלה.
אני חושבת שמתייחסים לדור שלנו נותנים רק במה לאלה שמושפעים ושעושים דברים לא טובים והכל
אבל הם לא היחידים! יש מלא בני נוער שמתנדבים במקומות שונים וזה מדהים בעיניי ומרגיז אותי שבמילה אחת הדור "חרא" כי זה לא כולם ככה וזה פשוט חבל.
אגב מבוגרים הם אלא שמתלוננים על הדור שלנו הכי הרבה בלי לחשוב אפילו שהם הדור שחינך אותנו וסדרת הילדות המועדפת עליהם הייתה איש תרד שמעשן כשאנחנו גדלו על סדרות כמו פיניאס ופרב ודורה וארתור. תחלס אנחנו לא דור מושלם אבל אנחנו שיפור ואגב ממה שראיתי בסרטים ישנים יותר לפחות כל העניין של הסמים והאלכוהול וכל זה בגיל מוקדם גם הייה קיים שם עוד כשילדי שנות ה90 היו בתיכון כלומר הדור הקודם (וחלק מהדור שלנו שנולד בסוף שנות ה90 אבל אז הם עוד היו ילדים קטנים) נו באמת פיפלס! אף אחד לא ראה פה מין גירלס?
קצת מבאס, אני אישית מרגישה שנולדתי בדור הלא נכון. שלא תביני לא נכון, אני כן אוהבת את הטכנולוגיה שלנו (מבחינתי זה מושלם) אבל זה פשוט מעציב שאי אפשר כבר ליהנות כמו פעם בלי להיות יום שלם בטלפון. אני יוצאת עם חברות למסעדה, חוף או לונה פארק והן כל שניה מצלמות לסנאפצ'ט ולסטורי באינסטגרם וזה ממש מתסכל. מה גם שכל השירים של היום ממש עלובים, אני מתגעגעת לכל השירים שהיו בעלי משמעות ולא כמו היום "סוואלה" או "זהב" שירים כאלה ממוחזרים. איפה השירים של "מקום לצידך" או "ללכת"?
הרבה ילדים מושפעים היום מלחץ חברתי ומנסים להתבגר כמה שיותר בלי להבין שאלה השנים הכי יפות שיהיו בחיים שלהם, רק מחפשים סקס וסמים ולצאת למועדונים שאתם אפילו לא בני 17. תראי לדוגמה את כל ה"כוכבי אינסטגרם" העלובים האלה שכל החיים שלהם זה הטלפון והם חשים את עצמם מלכי העולם מפורסמים, אבל ממה התפרסמתם? מתוכנית טלוויזיה של ערוצי נוער... לא נגיד מתרומות או מאמץ גדול שעשיתם כדי להשיג את הפרסום הזה. גם כל התוכניות הרדודות האלה שמשדרים לבני נוער כמו "סוואגרס" פשוט בושה...
אף דור לא מושלם אבל ככל שהשנים עוברות אני מרגישה שאנשים נעשים יותר ויותר מטומטמים עם פחות רצון להחכים.
בקצב הזה לא יישארו אנשים שפויים בעולם.
אנונימית
ציטוט ישיר: "אנחנו דור מזו**ן"
כואב לי על הדור הזה שאני נמצאת בו..
מתעדים הכל, כבר הולכים למקום כדי לתעד ולא באמת ליהנות בו.
החיצוניות הפכה להיות הכי חשובה הפנימיות נהפכה לריקה.
בנות החל מגיל 12 אם לא מלפני שוכבות ומבחינתן זה בסדר לגמרי, משהי שלא שוכבת עד גיל 16 חושבת שמשהו בה כבר מוזר, יש רצון לבן זוג מגיל כל כך מוקדם, הלבוש מאוד מנימליסטי, בנות מעלות תמונות חושפניות ברמות שלא יביישו שום אתר פורנו.
בנים שותים בכמויות, סמים פוזות.
הנוער נהיה יותר אגואיסטי ומתנהגים להורים ולמבוגרים בצורה מחרידה.
באמת שאני נמצאת בדור הזה ויש בו הרבה דברים טובים גם אבל עצובים לי החסרונות.
אני חוששת להביא את הילדים שיהיו לי בעתיד לעולם שככה ההתנהגות בו.
תראו מה הולך בערוץ הילדים זוועה עולם לא פתחתי את הערוץ מאז שנגמר גאליס
אנונימי
שאני מצטערת שאני מתוכו ואני עוד יותר מצטערת "שמתייגים" אותי כעמו כל אחד אחר בדור הזה, ושמע לילדים ואומרים היא ככה וככה והיא לא מבינה והיא בלהלה כי אני חושבת בדיוק אותו דבר לגבי שאר הילדים בגיל שלי... אני בת 13 ואני לפעמים מרגישה ממש לא שייכת לשאר השכבה שלי חוץ מכמה בודדים.. והייתה לי ילדות נפלאה בלי טלפונים ובלי שום דבר.. ואני יודעת שיש בנות בגיל שלי שפאקינג כבר לא בתולות ואני פגשתי אחת כזאת, וזה היה פשוט כל כך עצוב לשמוע מה שהיא אמרה על זה, היא בכיתה ו והיא סיפרה על זה פשוט לכולם. פשוט באה והיא אומרת ומתחילה לספר וגם מתחילה עם כל כך הרבה ובאמת. פשוט אמרה בואו תזיינו אותי לבנות בנות 16-18 באמת שגם אם אתה כבר שוכב עם מישהו בגיל כזה, זה לא משהו שאתה צריך להתגאות בו, זה משהו שאתה עושה בשביל עצמך, אתה סומך על הפרנטנר שנמצא איתך ואתה נפתח בפניו. זה לא משהו שעושים בשביל להשוויץ בו. לפחות זאת דעתי.. ואני אשמח שלא תגדירו אותי כאחת מכל הילדים האלו כי אני לא. תודה
אנונימית