7 תשובות
מרצ
אנונימי
הבית היהודי
שואל השאלה:
הייתי מצביע ליש עתיד כי הם הכי פחות גרועים אבל אני לא ממש מסכים איתי בקטע המדיני-ביטחוני, אם בליכוד היו חכי"ם יותר טובים ופחות מושחתים ובלי ביבי אז הייתי מצביע להם
אנונימי
לא יודעת, ולא אכפת לי, רק שלא יהיו הומופובים/שמאלנים.
היו לי לבטים קשים לגביי השאלה הזאת.

האינסטינקט הראשוני תמיד אומר "הליכוד", מאחר שזו המפלגה המוערצת עלי היסטורית וכי באתי מבית בו זה המסורת, בית בו אימא שלי יודעת היטב שסבתא לא תקבל את זה אם היא תשלשל לקלפי פתק אחר מ"מחל".

מצד שני, בתור חבר בתנועה לאיכות השלטון, אני נורא מתחבר ומתרשם מהמאבק של יש-עתיד נגד השחיתות ואין בי כל ספק שאליהם הולך מנדט השמיים.

אך לאחר מחשבות ארוכות וקריאה של מצעים, החלטתי להצביע דווקא למפלגת "זהות - תנועה ישראלית יהודית". היא המפלגה היחידה שמציעה פיתרונות והיא גם המפלגה היחידה שבאמת נושאת עימה בשורה, בשורה שהיא גם ישועה.

והאיתנות שלי מאחוריי ההחלטה הזאת מתחזקת כל פעם שאני פותח את ערוץ הכנסת וחוזה בהתנהגות המבישה והבהמתית של מי שאמורים להיות נבחרי ציבור ומבין שהליכוד של חזן ורגב הוא אינו הליכוד של בגין וז'בוטינסקי.

ואותו הדבר קורה כאשר אני עוקב בעקביות אחר התבטאויותיו המשתנות והמתקרנפות של לפיד לגביי נושאי ההדתה, התפקוד בצוק איתן ועוד, ומבין שהוא פופוליסט, שאין לו אמת.

ולכן, בבחירות הבאות, הקול שלי יילך רק למשה פייגלין.
למפלגת "זהות".
הם מציעים פתרונות מצויינים.
הייתי שמח להצביע לליכוד אם זה היה הליכוד של בגין ושל ז'בוטינסקי.
אם לא "זהות" אז לפחות לבית היהודי.
זה תלוי הייתי מצביע ל"המחנה הציוני" אבל רק אם אראל מרגלית היה עומד כיושב הראש.