7 תשובות
שואל השאלה:
איך יסתדר בכמה ימים?
היא עכשיו נוסעת לאילת וחודש הבא טסה לחול
אנונימית
ניראלי היא חירטטה אותך.
אנונימית
למה ישר חירטטה? כל הכבוד לה על האומץ לשתף אותך בזה.
גם לי יש בעיות כלכליות בבית. אנחנו במינוס די גדול, ובכל זאת, אנחנו קונים, נוסעים לחופשות, ומשפצים את הבית לעיתים רחוקות. אבל זה רק אם זה אפשרי באותו רגע. ההורים עושים שיחה ואומרים שמעכשיו משתדלים להוריד בהוצאות וזה אומר: כמה שפחות לצאת לסרט/בילוי/קניון/ (..), לקנות רק מה שחובה- כמו אוכל או משהו שממש דחוף.
אז ברוב הפעמים מתביישים לבקש וממציאים תירוצים לחברים למה אתם לא יכולים לצאת. ויש זמנים שאפשר להוציא קצת כסף וההורים (לפחות אצלי) תמיד משתדלים לתת כל מה שאפשר ואפילו מורידים לעצמם.
ההבדל ביניכם זה שלכם כמעט תמיד אפשר להגיד בספונטניות "יאללה בוא נצא לאכול פיצה או ללכת לקניון" ולא תהיה לכם בעיה, ובמצב של בעיה כלכלית אפשר לבקש לעיתים יותר רחוקות, או שלא נעים לדרוש.
תכבדי אותה, אני מקווה שהבנת את מה שהסברתי.
אנונימית
שואל השאלה:
שלא תביני לא נכון אני הכי כיבדתי אותה, אבל שהיא באה ואומרת לי שיש לה בעיות כלכליות ואז יוצאת עם ילדים אחרים להחלקה על הקרח שעולה בסביבות ה50 שקל נגיד ועוד אוכל ע
אחרי זה עוד איזה 50 שקל זה טיפה צביעות לא?
שהיא אמרה לי שיש לה בעיות כלכליות השתדלתי לא להציע לה ללכת למקומות שעולים כסף וזה אז יצאנו להליכה בחוץ וזה שלא תחשבי שאני איזה חסרת התחשבות
אנונימית
שואל השאלה:
ולאנונימי היא אמרה סתם ככה לא קשור לכלום
אנונימית
מה אכפת לך כמה כסף יש לה בכיס? למה את צריכה לדחוף את האף שלך?
אם באותו הרגע זה התאפשר לה, זכותה.
את גם לא חייבת להוציא אותה ל"ימי כיף" אם היא לא ביקשה את זה, היא לא צריכה נדבות.
אנונימית
שואל השאלה:
אנונימית אם אין לך משהו טוב לומר עדיף שלא תגידי- את מוזמנת לקרוא שוב לראות שאני השתדלתי הכי לתמוך בה ובשום שלב לא אמרתי שאני נותנת לה "נדבות" או משהו כזה, יכול להיות שהתאפשר לה אבל אני חושבת שזה קצת מוזר שהיא אומרת שיש לה בעיות כלכליות ויום אחרי זה היא הולכת להחלקה על הקרח עם אנשים אחרים אז במקום להגיד שאני זו שדוחפת את האף, אז, את לא הבנת את כל התמונה אז אם את לא מסוגלת להבין שאלה- פשוט אל תעני.
אנונימית
באותו הנושא: