7 תשובות
רגע, בנים לא בוכים? למה לא ביקשת מהבנות לתאר את חבר שלהן בוכה?
זו אפליה כזו? דיסקרימינציה?
אנונימי
שואל השאלה:
אני הכי לא מפלה... וגם לי יצא לתמוך בידידים שבכו! מי שרוצה מוזמן לספר, שאלתי ספציפית על בנות כדי לבדוק משהו שקראתי באינטרנט... סליחה אם מישהו הבין לא נכון (שיניתי כדי שלא יהיו אי הבנות )
אנונימית
(האקס) ראיתי אותו בוכה כי קרה לו משהו משפחתי שמוטט אותו ולראות אותו בוכה שבר לי את הלב אבל מצד שני זה חמוד כי אני אוהבת בנים רגישים שלא מתביישים להודות שיש להם רגשות
האקסית שלי יימח שמה הייתה חולת נפש, אז היא הייתה בוכה המון. לא נפגשנו הרבה כשזה קרה, אבל הייתי מרגיע אותה בטלפון. יימח שמה, אני הייתי מרגיע אותה ובסוף היא גרמה לי לעצבים ועשתה לי וואחד קטע אחרי שהיא זרקה אותי. אם תרצו אני אפרט, אבל לא כל כך נעים לי. היינו קרובי משפחה רחוקים, היא בת של בן דוד של האבא שלי. אחרי שהיא זרקה אותי עשיתי לה נידוי מהמשפחה ובסוף התרתי אותו אתמול בפוסט בטוויטר. בגלל שאנחנו סוג של משפחת אצולה, אז כשנידיתי אותה שללתי לה ולאבא שלה את כל הזכויות והחובות שלהם כבני המשפחה, והם לא זכאים לתארים שאנחנו מעניקים לבני המשפחה בגלל זה, וגם הצאצאים שלהם. הם יכולים כ"זכר" לזה לשים לפני השם שלהם את התארים המכובד/ת והאדון/הגברת.
ראיתי את הקראש שלי בוכה בכיתה כי הוא רב עם מישהו שקרא לו גמד ודיבר על אבא שלו (המנוח..)..
אנחנו בקושי מדברים אז לא ניגשתי אליו ודיברתי איתו, אבל צעקתי על כולם שיפסיקו לצחוק עליו...
אנונימית
אף פעם לא ראיתי אותה בוכה.. אבל היה יום שהיא היסתובבה לבד אם דמעות בעיינים.. זה היה שובר לב.. ניגשתי אליה ודיברנו, השאר היסטוריה, חברים שלוש שנים:)
היא בכתה לי מול העיניים בערב לפני שהייתי אמור ללכת בבוקר של יום המחרת כי היה לה קשה שאני הולך (היא מאוד אהבה אותי), פשוט חיבקתי אותה ואמרתי לה שאני לא שווה את הדמעות שלה ושהיא מדהימה ויפה, היא באמת נרגעה ואז השגחתי עליה שתרדם (היא לא שמה לב) ואז הלכתי לישון, היום היא אקסית כבר בכל אופן.