33 תשובות
מהבנות פאטמה הכי יפה
מהבנים לא זוכרת שמות אבל יש כמה
דביר ופאטמה
את הסדרה הבנים והבנות אני לא רואה
מהבנות יוליה, מהבנים.. אני צריכה להיזכר..
מהבנים - דביר
מהבנות - לירז
דביר!
שואל השאלה:
בעיניי מהבנות פאטמה כאילו יוליה גם יפה אי אפשר להגיד שלא אבל אין בה שום דבר מיוחד.
ומהבנים אופיר הורס למה הוא לא בכיתה י?! גם נדב ממש חמוד הוא נראה ילד טןב כזה
אנונימית
דבירר החתיך המושלם
יונתן, יש לו יופי מיוחד כזה.
אנונימית
שואל השאלה:
דיי אבל למה האינסטגרם שלו נעול?!?!
אנונימית
שימי לו עוקב מה הבעיה
ראיתי קצת
נראה לי יוליה מהבנות
ואת השמות של הבנים אני לא זוכרת Px
מהבנות- פאטמה
מהבנים- אופיר אמאלה איזה חתיך הואא
ורק שתדעי שהוא עולה לכיתה י'
עוומרר הוא ידיד שליי
אנשים תבינו אין כזה דבר מיוחד
לכל בן אדם יש עוד 7 אנשים בכל העולם שדומים לו
לשאלה יוליה ונדב.
אנונימית
^באמת? מעניין לראות אותם
אה והם יכולים להיות גם בנים?
אין לי מושג
קראתי את זה מזמן
אנונימית
יש שם שניים אבל תאמת כל שנה אותו הדבר, וזה רק מדרדר יותר ויותר ביחד עם הערוץ עצמו..
כל שנה יש בלונדינית עיינים כחולות, מישהי מכורה לים, ערס או משהו כזה... לא שאכפת לי כל כך פשוט אני לא מבינה למה לא נותנים לילדים רגילים, לא דוגמנים להשתתף בדברים האלה (אגב אם שמתם לב כולם שם בסוכנות שרית אנד לורנס) אז אם כל הכבוד לפי דעתי מגיע לנו, לנוער "הרגיל " לא הדוגמנים שאוכלים מכף הזהב גם לנו מגיע לעבור חוויה כזו, ואני ממש מרחמת על כל אלפיי הילדים שהשתתפו באודישנים, אני מכירה כמה וכמה כאלה שהחלום הזה שלהם "התנפץ" להם בפרצוף אבל נחשו איזה קטע?! תמיד אותם ילדים מאותה הסוכנות, ולא חושבת שזה צירוף מקרים בקיצור האודישנים האלה במשפט אחד הצגה אחת גדולה. מראש כבר הסוכנויות מתאמות הכל וזהו אז לפי דעתי ערוץ הילדים לא רק מדרדר את הנוער של היום אלא גם הורס להם את החלומות, הייעדים ( למרות שזו סתם תוכנית מטומטמת זה ממש אכזרי לדעתי) פשוט מראה להם כמה הכל פרוטקציות. עצוב.
נ. ב מי שלא טוב לו עם הדעה שלי אז
טוב עזבו למה לי בכלל להגיב תאכלס בעיה שלכם.
את צודקת אבל רק שתדעי שאופיר הוא באמת מדהים
הוא עשה היום 2 לייבים
בלייב הראשון הוא דיבר על בריונות והתחיל לחזק ילדים שזה קורה להם ולהגיד להם לא להתייחס. (הייתי בלייבים)
בלייב השני הוא דיבר על גזענות ואחר כך על ילדים שמעשנים ושותים בגיל הזה ואמר והסביר לא להתדרדר לזה וקיצר הוא באמת מדהים. גם נראה לי שהוא ניתק קשר עם ידידה טובה שלו בגלל זה אבל אני לא בטוחה
לורן את צודקת אבל אין מה לעשות זה מה שמוכר
אף אחד לא יסתכל על סתם ילדים רגילים בוילה.
יסתכלו או על עשירים מפונקים או על משימות סטייל הישרדות כמו שהיה במסע קיץ אבל ערוץ הילדים כנראה הבין שזה מסוכן אז הוא הוריד את התוכנית והחליף בצפונים
אנונימית
אני לא אומרת שהוא (למשל) לא טוב לב ולא מעורר השראה, יש מצב אבל גם אם כן וגם אם לא בינינו להרבה מהבנים והבנות שהיו עד היום זה ממש לא מגיע, יש להם כל מה שהם צריכים בחיים ויש ילדים שרק חולמים להגיע לשם כשהם חיים חיים קשים ומקווים שזה יוציא אותם מזה אבל כל שנה זה רק הצגה, שפשוט ייקחו מראש כמו תמיד רק בלי אודישנים ויחסכו אמון דמעות של ילדים קטנים. אולי אני לא צודקת לגביי כולם וכן היו כאלה שזה היה מגיע להם אבל בכל זאת אני חושבת שכל אחד צריך לקבל את אותו הסיכוי להתקבל ואת אותו היחס.
מהבנים לדעתי אף אחד
מהבנות פאטמה
אנונימית
אנונימית-
זה בדיוק מה שאני מנסה להסביר, זה מה שזה מוכר היום שנבין לאן הגענו, לזה שילדים מתחנכים לפי יופי ולא אופי, שבמקום ליהיות נעים הליכות צריך ליהיות איזה ערס שמשיג בנות רק כי הוא בבנים והבנות כי הוא טחון וכי הוא "חתיך". אני לא אומרת שכולם ככה, ממש לא אבל תודו שככה זה רובם.
זה לא אנושי זו סתם הצגה, וילדים קונים את זה. עצוב.
אני לא חושבת שאומרים לאופיר להגיד את זה..
אם זה מה שהכוונת
לא אני מאמינה שהוא מתכוון לזה הוא גם נראה אחד כזה. אבל אני מדברת על רוב משתתפי הבנים והבנות עוד מהעונה ה-2 התופעה הזאת התחילה, של כל הסוג של שטחיות הזאת, וכן יש כאלה שלא ככה אבל בינינו רובם כאלה.
אנונימית מה את מתלהבת שראית תמונה של אופיר בלי חולצה? הוא סתם שחיף אחותי..
אנונימית
כן את צודקת (לורן)
לורן את באמת חושבת שכולם שם דוגמנים? יש שם גם ילדים רגילים.. הסוכנות הזאת של שרית ליהקה אותם פשוט אחרי התכנית והיא מפרסמת אותם הם לא היו שייכים אלייה לפני הבנים והבנות..
תראי איך הרוב שם נראים זה גם לא הגיוני שכולם שם דוגמנים.
כל מי שאת רואה שם כמעט ילד רגיל.
אנונימית
תאמיני לי דודה שלי גם ככה ולמרות שהם לא נראים ככה הם ללא שום ספק דוגמנים. חוץ מזה אני מכירה שם ילד אחד מהקבוצה של הבנים והוא כן ידע שיישתתף שם, וכיכב בקמפיינים.
איזה דוגמנים כולם שם מכוערים אחד יותר מהשני את צוחקת? הסוכנות של שרית צירפה אותם רק אחרי שהם נכנסו לבנים והבנות מהסיבה שהיא מייצגת אותם. זה הכל. זה גם לא אומר שהם מדגמנים שם היא סך הכל מייצגת אותם.
אנונימית
תקשיבי אני מכירה אישית אחד מהבנים שם והוא כן מדגמן גם בלי קשר לסוכנות והוא ממש לא נראה ככה וגם הוא סיפר לי ולעוד כמה איך הכל עובד אז תאמיני לי אני יודעת
אוקיי אז זה אולי אחד מהם מדגמן אבל ממש לא כולם
אנונימית
לא משנה אין לי כוח להתווכח על זה