6 תשובות
זה יכול להיות גם מהסופר, אולם חשוב לבדוק שהוא 100% טבעי ועשוי מחמוציות ללא תוספות

בהצלחה!
מיץ שמכיל פרי טבעי יעשה את העבודה, כמו כן אפשר לקנות חמוציות מיובשות לאכול, זה טעים ויעשה את העבודה
זה יכול להיות מיץ מהסופר.
ד"ר יעל טוקצ'ינסקי מומחית סטיפס
ניתן לשתות גם מיץ חמוציות מהסופר. אפשרות עדיפה יותר הן כמוסות של חמוציות שמכילות את החומר הפעיל שבחמוציות ובמינון יותר גבוהה והן בטוחות לשימוש וניתן לקנות בכל בית מרקחת ללא מרשם רופא
אפשר גם לקנות חמוציות מיבשות שדומות לצימוקים, להשרות במים כמה שעות ולשתות ולאכול את הכל ביחד - לדעתי האישית זה הכי טוב - ככה את בטוחה שזה חמוציות
כל מיץ חמוציות שהוא 100% טבעי יכול לסייע.
מומלץ גם לנטול תוסף תזונה פרוביוטיקה למניעת הישנות הדלקת, כדוגמת מגה פרוביוטיק קראן ג'ין - מוצר ייחודי בעל שילוב עוצמתי עם פעילות משולשת: מיצוי חמוציות מרוכז, די-מאנוז טבעי וחיידקים פרוביוטיים חיים. מסייע לטיפול בדלקות בשלפוחית השתן, מאזן את פלורת החיידקים במעי ומחזק את מערכת החיסון. מכיל חיידק פרוביוטי ייחודי ויציב במיוחד מסוג DDS-1 שיעילותו הוכחה במחקרים מדעיים.

מיצוי החמוציות מכיל רכיבים טבעיים מסוג פרואנטוציאנידינים (proanthocyanidins) הנקשרים לחיידקי ה-E. Coli ומונעים את היצמדותם לדפנות שלפוחית השתן.
די-מאנוז טבעי הינו מולקולה קטנה של סוכר הדומה לגלוקוז. בעל מבנה מיוחד המתאים לרצפטורים שעל פני חיידקים כדוגמת E.Coli הנצמדים אליו בחוזקה. תצמיד חזק זה מורחק אל מחוץ לגוף על ידי מערכת השתן. בנוסף, נמצא כי די-מאנוז אף מונע התפתחות מושבות של חיידקים בשלפוחית.
חיידקים פרוביוטיים חיים מ-4 זנים שונים, הינם בעלי יכולת לייצר חומרים טבעיים המעכבים את התפתחות חיידקי ה-E. Coli ומסייעים לחיזוק מערכת החיסון ולאיזון מערכת העיכול.
באותו הנושא: