9 תשובות
אל תתקפי אותה או משהו. תגידי לה שאת יודעת שהיא שיקרה, ואת רוצה לדעת למה.
לדבר איתה על זה! היא החברה הכי טובה שלך היא יכולה להבין ולהסביר.
אני מבינה את המצב גם אני נפגעתי ככה פעם ודיברתי איתה והכל יסתדר זה הקטע בחברה הכי טובה שתדברו על המשברים שלכן ועל כל מיני דברים.
מקווה שעזרתי (:
לדעתי כדאי לך לדבר איתה כי יכול להיות שיש לה סיבה שהיא קצת מביכה לדעת או משהו וזה לא מחייב שהיא לא רוצה להיפגש איתך כי עובדה שהיא כן באה אלייך אחרי זה אז פשוט תדברי איתה לדעתי...
למה לדבר איתה? מה היא אשמה שלא בא לה להיפגש איתך?
זה שהיא ביטלה סתם כי לא בא לה - נכון, זה לא יפה. אבל אי אפשר להאשים אותה שהיא לא רוצה! היא לא אמרה לך: "לא עכשיו, לא בא לי להיפגש איתך", היא לא רצתה לפגוע בך ולכן היא אמרה לך משהו אחר!
שואל השאלה:
סנפוקין, מאיפה הבנת ממה ששאלתי שחייבתי אותה להיפגש? ממש לא ואני הכי מבינה שלפעמים אין כוח ודברים כאלה, דיברתי על העניין שהיא שיקרה ושזה פגע בי. אל תכניסי לי מילים לפה, תודה.
ותודה לשאר עזרתם מאוד.!
אנונימית
תשובב מעליי ממש נכונה
אולי לא היה בא לה באותו רגע וואלה לא היה לה כטח להיפגש איתך?
למה לראות את הצד הרע?
אולי היא ממש רצתה נגיד לראות איזה תוכנית ולא היה לה כוח להיפגש איתך למה להגיד שהיא שקרנית ושהיא פגעהבך זה לא משהו אישי
תקשיבי אני אגיד לך ככה, לפעמים אני גם אומרת דברים כאלה לחברה שלי כי זה הרבה פחות מעליב מ-לא בא לי להפגש איתך.
אני והיא נפגשות כל יום ואנחנו נפגשות מלא והיא פשוט לא רצתה להעליב אותך או לאכזב אותך. זה לא שהיא אמרה לך שהיא הולכת לסבא שלה ובסוף היא נפגשה עם מישהו אחר
שואל השאלה:
לא אמרתי שהיא שקרנית. יכול להיות שלא היה לה כוח או משהו אבל אני מדברת על כל הפעמים שהיא אומרת שהיא לא יכולה ואומרת כל פעם משהו אחר, כי עכשיו אני לא יכולה לדעת אם זה באמת או שוב שקר.. אני רוצה שהיא תהיה אמיתית איתי ולא סתם תגיד לי כל פעם שקר או תירוץ אחר.
אנונימית
אז תדברי איתה על זה ותגידי לה שאם היא לא רוצה להפגש איתך שתגיד