20 תשובות
אני לא יודעת אם אני אחת מהבנות האלה אבל אני מניחה שזה פשוט לשים בושם לפני שיוצאים הבית, דאודוראנט, קרם גוף אחרי מקלחת ולקחת בושם ודאודוראנט בתיק וכל פעם לרענן כזה את הריח ולהשפריץ בושם
תשימי בארון בגדים שלך סבונים ומפיצי ריח לבדים זה ממש נותן ריח טוב ובטיפוח רגיל בשמים (-לא הזולים שמריחים יותר אלכהול מאשר בושם) ושמפו של קרמה או פנטן וכאלה
מה שאמרו פה בעיקר, וגם לשים בושם על השיער זה נשאר למלא זמן
בדרך כלל את מריחה ממש בשמים על אחרות כי הריח עליך התרגלת אליו אבל כן מריחים אותו פשוט את לא.. ואממ קרמים לשיער דאורדורט בושם בידיים בעורף בצוואר ומאחורי האוזניים (כל מקום שיש דופק) ותתזי על החולצה ועל העור שלך
קרם לשיער ממש מריחים
מתקלחת בבוקר עם שמפו עם ריח מדהים
ספיד סטיק סבון עם ריח טוב
קרם גוף
בושם
סרום לשיער
חלב ומי פנים כל ערב
ובעיקרון זהו:)
בושם אמיתי ולא "אודה טואלט" שמנדף תוך שנייה ושימו אותו מתחת לבגדים ועליהם! לא על העור!
היגיינה, מקלחת בבוקר ובערב ודאודורנט.
במקרה ואת מזיעה במשך היום אז לנגב את הזיעה עם טישו כי לפעמים אם את משאירה זיעה זה יכול להסריח.
זה גם תלוי בבת עצמה, יש בנות (כמוני) שלא משנה כמה חזק הבושם שהן ישימו פשוט לא יהיה מהן ריח, אבל יש לזה יתרון אף פעם גם לא מריחים זיעה.
אנונימית
אישית אני משתמשת בשמפו של Head&shoulders, ומרכך לא כזה משנה לי, בדרכ הוואי או משהו. השמפו יחסית יקר אבל הוא נורא איכותי, וגם מונע קשקשים. אחריי שאני חופפת אני קולעת את השיער לצמה/אוספת לקוקו/ אוספת לקוקו פקעת נמוך, וממתינה עד שהוא יתייבש. הדבר הזה לוקח קצת זמן (בערך 14 שעות, אם חופפים בערב זה סבבה לבוקר) אבל משאיר ריח מדהים של השמפו בשיער, ועל הדרך אם את עושה צמה או פקעת זה משאיר גלים מהממים, כמו בייביליס. (הקוקו משאיר קצת צורה, לכן עדיף יותר צמה או פקעת)

אני גם משתמשת בקרמים לגוף ודואגת למרוח אותם אחריי כל מקלחת אני משתמשת בויקטוריה סיקרט, הם קצת יקרים ולפעמים קשה למצא אותם בארץ אבל הם נעימים ברמות; ואם לא אז יש עוד חברות מעולות (וקצת יקרות אבל איכותיות) כמו בודי שופ או ללין, אני מעדיפה בודי שופ. הקרמים ישאירו לך ריח מדהים וירוו את העור שלך בלחות, דבר שיגרום לעור שלך להיות רק יותר. אם את מרגישה שהעור קצת יבש, אפשר למרוח קרם גם בבוקר לפניי בית הספר.
*מומלץ לשמור על אותו ריח של קרם ואם יש אפשרות אז להשתמש גם בבושם התואם על מנת להעצים את הריח.

לגביי מקלחות- אני מתקלחת כמובן כל יום, יום חופפת ויום לא חופפת (כמו בערך כל שאר הבנות) חשוב לשים תחתונים נקיים. ממליצה לך להשתמש במגיני תחתון. ובמחזור לשטוף את המקום אפילו כמה פעמים ביום, במיוחד בקיץ.

אחריי המקלחת כשהעור נמרח בקרם לחות אני ממליצה לשים בושם.
עדיף שהבושם לא יהיה אלכוהולי מאוד כדי שלא יתאדה במהירות ויהיה יותר במרקם שמן, ככה הוא ישאר יותר זמן ואת תריחי נפלא. שמוטב לרענן את הבושם במהלך היום.

כמובן להשתמש בדאורדוראנט.

וזהו, בכללי די לשמור על היגיינה כדי למנוע ריחות לא נעימים מהגוף, אם את מרגישה שחם לך ושאת מזיעה, את יכולה להכנס להתקלח אפילו בלי לחפוף, רק לרענן את הגוף וכמובן אחכ למרוח קרם ולשים בושם.

אם תרצי לשמוע עוד, אני כאן בפרטי
אפשר גם למרוח קצת ווזלין איפה שאת משפריצה את הבושם, ואז לשים את הבושם. זה יחזיק יותר זמן
אנונימית
משתמשת במקלחת בסוג של סבון עם גרגירי מלח של החברה סבון, הוא מדהים ומשאיר ריח מטריף על הגוף.
קרם גוף אחרי מקלחת, דאודורנט אחרי מקלחת ולפני כל יציאה, בושם.
לי אומרים הרבה כשאני עוברת שיש לי ריח טוב, וגם כשמתחבקים איתי. אפילו אם אני סתם מביאה ג'קט לחברה ואז הוא אומרת לי שיש לו את הריח שלי, ואת האמת שאני ממש לא עושה הרבה... אני אפילו לא שמה קרם גוף. בכל פעם שאני יוצאת מהבית אני שמה דורדוראנט ואז בושם- אבל חשוב שזה יהיה בושם באמת איכותי (אני אישית משמשת בבושם "Rich" שקניתי בחנות של אסנס, הוא מטורף, עשיתי איתו קרב מים בחוץ והריח עדיין נשאר, וגם לפעמים אני ממשיכה להריח אותו אחרי מקלחת).
אני שמה 2-3 שפריצים על הצוואר ואז משפריצה עוד קצת מרחוק על הגוף עצמו.
אנונימית
אני פשוט שמה סבון על בסיס שמן, והריח נשאר.
אנונימית
אצלי לא מריחים בושם גם אם הוא ממש חזק אבל מריחים זיעה
איך זה הגיוני
אנונימית
את שמה דורדוראנט?
אנונימית
כן
אנונימית
אז את האמת שאני לא יודעת למה זה ככה, אולי פשוט לזיעה שלך יש ריח יותר דומיננטי... בכל מקרה תנסי אולי להחליף בושם ותראי איך זה משפיע
אנונימית
מרכך כביסה חזק, ואת מסודרת לכל היום.
תמיד חיפשתי איך וזה לא ספריי גוף לא בושם לא דאורדורט (למרות שגם הם עוזרים) זה הקרם גוף פשוט לבחור קרם גוף עם ריח חזק וטוב ולמרוח אחרי מקלחת או לפני יציאה וכאלה אה ובושם להתיז על הוורידים בתחילת כף היד על הבית שחי של הידיים (חח לא מצאתי את המילה) ומאחוריי האוזניים שם יש הכי הרבה כלי דם והם סופגים הכי הרבה ריח ולהתיז על השיער לשחק עם השיער ובין לבין להעביר בושם ואת מריחה כמו פרח:)
כנראה שהן משתמשות בבושם טוב, ושמות קרמים כל הזמן.
זה גם תלוי בבחורה, יש כאלה שהריח נשאר עליהן חזק שעות ויש כאלה שהוא מתנדף תוך כמה דקות (אני...\:)