7 תשובות
אלכוהול לא יכול לפתור לך את הבעיות...
היי תקשיבי. אלכוהול זה לא דרך לברוח מהבעיות שלך, את תשכחי מהכל כמה שעות, תחשבי שעשית משהו טוב ואחרכ תרגישי ככ חרא עם עצמך ותצטערי ותחשבי רק כמה את בן אדם נורא- מנסיון דרך אגב.
ברגע שתתחילי עם לברוח מהבעיות שלך דרך אלכוהול לא תצליחי להתמודד עם הבעיות בלעדי אלכוהול ופשוט תהיי תלויה בזה, את תכנסי לדיכאון וחבל, את עכשיו שנייה מלהיות שם. לגבי סבתא שלך; היא תמות בסופו של דבר, גם אני, וגם את.
אבל היא עוד לא, אז במקום לבכות על דברים שלא קרו עדיין אולי תנסי לדבר איתה איכשהו אם זה אפשרי? אפילו תכתבי לה הודעה שהיא תזכה לקרוא, תחשבי גם על ההורים שלך. אמא של אחד מהם עומדת למות, אז את רוצה גם שיהיה להם קשה גם שהבת שלהם נכנסה לדיכאון? אין ספק שהמוות שלה יהיה לך קשה, אבל אין הרבה מה לעשות וכולנו מתים בסופו של דבר. אז במקום להכנס לדיכאון מזה תקחי את זה בצורה אחרת- תחשבי, סבתא שלך מתה ואין לך מה לעשות, גם אני אמות, אז במקום להתאבל הרבה זמן עליה תעשי דברים בשבילה, תהני ותתקדמי בחיים שלך כמו שהיא רוצה שתעשי. אני בטוחה בזה.
אם תתחילי לפתור בעיות בעזרת אלכוהול מהר מאוד זה יהפוך לפיתרון של כל בעיה קטנה. חבל, אל תוותרי לעצמך. את יכולה להתמודד עם זה בלי להרוס את עצמך.
אני תמיד פה לדבר אם את רוצה 3>
אני שותה, ואני אגיד לך שזה ממש לא משכיח מהבעיות את זוכרת הכל ומודעת להכל..
ודרך אגב יום אחרי זה תרגישי נורא גם גופנית וגם נפשית במיוחד אם זו פעם ראשונה שלך אז לא כדאי לך זה לא באמת עוזר
והתקופה הרעה שאת בה עכשיו זו רק תרופה והיא תעבור, כל תקופה עוברת
אלכוהול לא יפתור לך את הבעיות בחיים, תזכרי את זה. את רק אנושית ואת עושה טעויות וזה טבעי. מי מאיתנו לא עושה טעויות? לפעמים אנחנו גם פוגעים באנשים שאנחנו אוהבים. מצטער לשמוע על סבתא שלך, מקווה שמצבה ישתפר. איבדתי סבא לפני שנה ואני יודע שזה קשה. עשית טעות תתקני אותה. תתנצלי, תשתני ותפעלי אבל אל תברחי לאלכוהול. בתקופות שהיה לי קשה הייתי נוהג לשמוע הרבה מוזיקה ולעשות ספורט. זה מאוד שיפר לי את ההרגשה והעלה לי את הביטחון. תקיפי את עצמך באנשים שאת אוהבת. זו בסך הכל תקופה! את תמיד מוזמנת לפנות אלי בפרטי ולדבר :)
תשמעי, דבר ראשון תהיי חזקה, אין לי מה לנחם לגבי סבתא שלך כי זה פשוט עצוב ואי אפשר לעודד אדם במקרה כזה. לגבי המערכת יחסים. מערכת יחסית בריאה היא מערכת יחסים כנה, שבי ודברי עם חבר שלך ותפתחי איתו הכול, אל תעשי את זה מתוכנן תעשי את זה ספונטני ושאתם ביחד תתחילי נגיד "שמע יש לי משהו להגיד לך" ושפכי הכול. הקטע שאת מרגישה נורא- תקופה. ותקופות עוברות ותהיי מספיק חזקה בשביל לעבור את התקופה הזאת גם בלי אלכוהול כי אולי את חושבת שזה טוב אבל זה ממש לא יתרום לך ולהפך. תשמעי מוזיקה כי מוזיקה זה עוזר ובעיקר תדברי כי להוציא הכול זה הכי עוזר.
כל דבר שאת צריכה אני פה
אוקיי אז נתחיל מזה שהפיתרון שלך עם המשפחה והכאב שלך לא יפתר דרך אלכוהול, אם את רוצה לדבר אני תמיד פה
line:445
באותו הנושא: