4 תשובות
זה יכול להעיק קצת... בכל מקרה עדיף לדבר איתם ולנסות להסביר את המצב, ולא להיות חתרנית. זה רק יגרום לחוסר אמון ועוד הגבלות.
אנונימי
שואל השאלה:
אנחנו לא משפחה דתייה. הם ליטרלי פשוט אוברפרוטקטיב ברמות.
אסור לי לדבר עם בנים אחרת הם מסתכלים עלי עם גבה מורמת ומתחילים לתחקר אותי בקטע של מה זאת אומרת ועם מי אני מדברת ואיפה הכרנו ומפתאום וחסר לך שאתם נפגשים
אנונימית
לא.
אני לא יודעת מה להגיד לך, מאחר ואני מכירה את מצב בו את נמצאת ויודעת שכמעט שום שיחה לא תגרום להם להבין שהאיסורים האלה מגוחכים.
נסי לדבר ללבם - לא בעצבים, בצורה נעימה - ולומר להם שאת מרגישה שהם לא סומכים עליך. נסי לעורר בהם רגשות אשם, אמרי להם שאת רואה שכל החברות סביבך כבר עם בני זוג וכיף להן וטוב להן וההורים שלהן סומכים עליהן מספיק כדי לאשר את זה, ואת לא מבינה מה בך לא בסדר שהם לא נותנים לך. אמרי להם שזוהי התחושה שלך, ולא משנה מה הם יגידו - אי אפשר להתווכח עם תחושה, כי היא בסך הכל תחושה. בקיצור, הבנת את הכיוון, נסי לפתח שיחה שמתקדמת לכיוון הזה וראי אם זה יעזור.
יכול להיות שגם זה לא יעזור.
את יכולה גם לפנות ליועצת ולספר לה, היא תוכל לסייע לך. תפקידה הוא הרי להבין אותך, ולא קשה להבין שזוגיות בגיל 16.5 היא דבר נורמלי לחלוטין ולא דבר שצריך לאסור.
כן סיבה אחת כי תחשבי לך בגיל 13 כבר חבר ראשון ואז שני שלי ואז הגילים איפה אית עכשיו? תחשבי על זה שהרבה מהבחורות שיש להם חבר מגיל צעיר עכשיו מתלבשות חוספני וזה הקטע הטוב והרע שיש גם בנות שפותחת רגליים לכל אחד שבא
אנונימי