13 תשובות
לעזוב ומהר, הוא ניצל אותך.
חוץ מזה למה להתחיל דבר כזה בכלל עם הפרש גילאים שכזה?
תכ'ס זה לא חוקי גם ונראלי שעדיף לך כבר לחפש מישהו בגיל שלך
שואל השאלה:
אתם ממש צודקים ההפרש גילאים בכלל לא משהו.. אבל לא יודעת ממש נדלקתי עליו וזה כנראה סינוור אותי ולא עניין אותי בכלל..:(
פאק ניצל..? רק מהמחשבה על זה אני בוכה..
אנונימית
CHO KING, למה לא חוקי? הרי לא יודעים בת כמה היא.

אני לא חושבת שהוא בהכרח התכוון לנצל אותך. אולי בכלל היה לו מדהים איתך אבל אחר כך הוא התחרט. מגיע לך יחס הרבה יותר טוב, אל תשלחי לו הודעות, תנסי לחשוב על דברים אחרים ולהתעסק במה שעושה לך טוב ולבלות עם אנשים. זה יעבור לך ויהיה בסדר.
שואל השאלה:
אני בת 14
ולא יודעת אם היה לו מדהים.. הוא לא הראה את זה
אנונימית
אוקיי אז לא חוקי.

מה שהיה, היה. מגיע לך משהו יותר טוב.
שואל השאלה:
איך אני שוכחת? ; (
אני מתוסכלת מאוד
אנונימית
תפרקי, תתעסקי בתחביבים, תצאי עם חברות ובני משפחה וכדאי למחוק תמונות ודברים שמזכירים לך אותו (אם יש)... זה יקרה עם הזמן.
אני לא רוצה לפגוע בך או לערער אותך, אני בטוחה שאת ילדה מקסימה ומדהימה, אבל אני לא חושבת שהוא רואה בזה קשר רציני לפי מה שאת מתארת. בדרך כלל אומרים שלא משנה הגיל האהבה מנצחת הכל אבל במקרה הזה ההבדל גילאים באמת משמעותי. 4 שנים בתקופת התיכון הם שונות בהרבה מ4 שנים רגילות בשנות ה30+. כל שנה אנחנו מסתכלים איך התבגרנו וכמה השתנינו. אנחנו רואים שאנחנו לא באותו שלב בחיים. אם אני מחשבת נכון את בת 14 בכיתה ט או ח. אך את עדיין נערה צעירה שנמצאת בשלב ההתבגרות שלה. עכשיו אני לא אומרת שאלוי הוא יותר בוגר כי גברים יכולים להיות ילדותיים כל ימי חייהם, אבל מה שבטוח אין לכם את אותו שלב בחיים אותה צורת חשיבה מבחינת לימודים, רצונות, מוכנות מינית ועוד (את יכולה לתקן אותי אם טעיתי) והוא עומד להתגייס. מניסיון אישי ומדברים ששמעתי כשגבר מחפש חברה לפני צבא זה אומר שהוא לחוץ על משהו.. (אם את מבינה על מה אני מדברת), אם הוא בקרבי אז בכלל. הוא לא רואה בנות 3 שבועות שזה כמעט חודש ומחפש מישהי שיוכל לפרוק אצלה כל פעם שיחזור. לא ממליצה לך להמשיך בקשר הזה, את יכולה למצוא כל כך הרבה יותר טוב, מישהו שיקשיב לך, שיתייחס אלייך ושלא יסנן (זה ממש לא מוצדק). את צריכה מישהו שיוכל לפתח איתך שיחה ולא שאת תצטרכי כל הזמן להתאמץ בשבילו. זה נראה כי יש אצלו מעין טיפה התנשאות מעלייך אוליי בגלל הגיל או אוליי בגלל שהראת לו התעניינות יותר מדיי. אני אומרת בנתיים שחררי ממנו, אלא אם כן הוא יתעשת על עצמו ויחליט שהוא באמת רוצה אותך וישלח הודעה. בכל אופן הקשר לא בריא הוא גדול מדיי
אנונימית
שואל השאלה:
את כל כך צודקת.. מקווה שיבוא יבוא שהוא יבין שהוא פגע, אם בכלל
אנונימית
מה? תתרחקי ומהר תקשיבי. רציני לטובתך. לפני שתתחרטי
תקשיבי למרות שכולם אומרים לך תתרחקי מבר, לפי דעתי את צריכה להתקשר אליו אפילו אם תצאי חופרת ולהגיד לו את כל מה שרשמת פה כי תכלס אף אחד מפה לא באמת יכול לעזור לך כי רק את מבינה את המצב שלך.
תדברי איתו על מה שאת מרגישה תגידי לו שבאמת הרגשת אליו משהו פשוט תפרקי הכל.
כי תכלס לא ניראלי שאת רוצה כל כך לעזוב אותו ומי אנחנו שנשפוט? יכול להיות שהוא באמת עסוק, יכול להיות שהוא סתם נצלן, את לא יכולה לדעת כלום אם לא תשאלי אותו ותבררי באמת.
בהצלחה (;
שואל השאלה:
אני לא כל כך מרגישה בנוח לדבר איתו על מה שאני מרגישה.. לא מעניין אותו כל כך
אנונימית