13 תשובות
ואואוא
יש לי הרבה בשבילך
סיפור סינדרלה
גון היקר
סיפור אהבה בלתי נשכח
אלה סרטי אהבה
מדהימים ועצובים! וחלקם יפים
וממש מתח וכאלה הייתי ממליצה לך הכי על סרט סיפור אהבה בלתי נשכח
כי אחר כך היא מתה והכל וממש מדהים !
תלוי באורך הסרט.
משהו על כיתה היוצאת לטיול אתגרי (סנפלינג, רפטינג)
טיול כיתתי לפני צבא
על קבוצת חברים בחו"ל
עלילה סביב מסיבת סיום גדולה
משהו בסגנון.
אם לא ראית-אני והחבר'ה-מתאים בדיוק (אמנם הגיל צעיר יותר) ומלא השראה.
שני תלמידים אויבים שנשלחים ללימודי קיץ ומתחברים.
בהצלחה, טלייה
שואל השאלה:
אני חושבת שרובכם לא הבנתם, אני לא מחפשת רעיונות לסרטים לצפייה.
אני במגמת קולנוע אני זאת שעושה את הסרט אני מחפשת רעיונות גולמיים של סרטים משהו כמו התחלה אמצע וסוף או סיפור עם קונפליקט של אחת הדמויות.
סרט שאורך בין 12 דקות ל20. תודה מראש :)
חסר? הנה בשנייה אני ממציא מהראש:
חבר וחברה שמנהלים קשר זוגי ולבחור יש אח גדול, קצין נגיד בשייטת או קצין קרבי בצה"ל.
האח מאוד מעריץ אותו ומספףר לחברה שלו על החוויות שהאח הגדול מספר לו מהצבא.
האח הקטן, שמעריץ את האח הגדולף חושב רק על הקרבי ועל כמה הוא ילך בדרכו של אחיו.
בסופו של דבר, החבר (הצעיר הכוונה), נהרג, האח הגדול נוסע רחוק ולא שב, והבחורה נשארת לבד כביכול מול כל העולם.
לקראת הסוף של הסרט מתברר לה שהיא בהריון...
בהמשך לפיץ..
הרעיון הקודם-טיול אתגרי- קבוצת חברים בטיול סנפלינג במדבר יהודה תועה בדרך, מעט מים והסלולרי לא פועל בסביבה. הם מחליטים לשלוח אחד ברגל עם הנייד היחיד לחפש עזרה. שיהיה סוף טוב..
ההמלצה לגבי "אני והחבר'ה" היא לקבל השראה מהסרט הנפלא הזה.
ילד מגלה דרך משחק במחשב מידע על אוצר אבוד והולך בעיקבותיו..

אדם מזהה תוך קריאה בספר שהוא מכיר את הנפשות הפועלות ומתחיל "לחיות" את הסיפור..

רומן אסור ומייסר בין מורה לתלמידה

אנונימי
אצלינו בבית ספר כל המגמה עושה על סיפורי חיים אמיתיים של אנשים. לי יש סיפור חיים די קשה אבל הוא ממש יותר מידי ארוך בשביל הסרט שתעשו אני אספר בקצרה ואולי תחליטו שזה כן מתאים.
אני בכיתה י"ב ולפני שנה הייתי באילת ועברתי תאונת טרקטורון מאוד מאוד קשה.
עברתי מוות קליני במהלך התאונה עצמה. (תוך כדי שנפלתי מהר של 20 מטר בערך)
מאז כל החיים שלי השתנו. במשך כל השנתיים האלה, מכיתה י' ועד עכשיו הבריאות שלי הייתה במצב רעוע ביותר. התעלפויות, ושיתוקים ברגליים היו רק חלק קטן מההתמודדות היום יומית.
בבית הספר, לא קיבלו את המקרה. המורות היו עושות לי את המוות, בגלל כל החיסורים שהיו לי וכולם סירבו להבין ששום דבר מיזה לא היה באשמתי.
לרוב הייתי בבית חולים מאושפזת ואם לא, רגליי היו משותקות ולכן לא יכולתי להגיע לבית הספר.
הסגנית הייתה מתקשרת אליי בכעס בבקרים ומאיימת שאם לא אגיע מיד לבית הספר, אין לי מה להגיע יותר. ובתור תלמידה שרגילה שאף פעם אין לה בעיות בלימודים, אתם בטח מבינים את חוסר האונים שהיה לי באותה תקופה. הרופאים לא הצליחו לגלות מה יש לי, הם גילו בעיה בעצבים אך אז פנו לכיוון אחר והיו המון אי הבנות בנושא, שלחו אותי לטיפולים יקרים שכלל לא נזקקתי להם ובסופו של דבר יצא ש90 אחוז מהשנה לא הגעתי לבית הספר כשאני מנסה להיאבק עם הפחד של הדברים המפחידים שקרו לי מבלי לדעת למה הם קורים ועם לנסות ולהסביר לסגנית למה אני לא מגיעה ללימודים ועם הרצון לחזור להיות נורמאלית שוב ולתפקד כמו בן אדם.
עד היום לא גילו מה יש לי.
הסיפור עצמו עם ההתחלה והעלילה והסוף הוא ארוך מכדי לספר כאן ויש עוד המוןן, זה הסיפור על רגל אחת, אם תירצו, זה הטלפון שלי 0523977930
מעיין
למה שלא תעשה יום בחיים שלך
דנה
תיתן לי סיפור סינדרלה דחוף
שירה
היי אנונימית, (הפוסט עלה לפני כחודשיים אני רואה, מקווה שרלוונטי). אז קודם כל הסיפור שלך מאוד נוגע ללב בקצת שסיפרת ואני חושבת שבשביל סרט קצר את יכולה להוציא ממנו כמה כיוונים ממש טובים, מעניינים וחזקים את רק צריכה לחשוב איפה את מתמקדת, מה מעניין אותך? מה הכי נוגע בך ואת רוצה לבדוק/לחקור כרגע ולספר, מה סיפור שלך? ואיך את תספרי אותו בדרך שייחודית לך. העלילה שאת כותבת לא חייבת להיות בכלל הסיפור האישי שלך אלא לקחת את אותו מבנה, או תחושות חזקות או לקחת את אותו אירוע משמעותי ולפתח אותו ולספר אותו מנקודת המבט שלך בהקשר של אירוע אחר כמי שמנוסה בסיטואציה הזו מה שהופך את זה לסיפור שהוא עדיין שלך אבל אחר וככה יהיה לך חופש יצירתי גם לכתוב אותו.
למשל- סתם עולה לי- מישהי שלא מקובלת חברתית ורוצה להתחבב על חבריה לשכבה והיא מושפעת ועולה על סיבוב בטרקטורון במסיבה של השכבה למרות שהיא לא כזאת "מגניבה" זורמת וההשלכות של זה הם התאונה ואז איך החברים שהיו חברים באותו ערב לא באמת חברים... ואיך זה משפיע עליה, משנה אותה.. סתם שלפתי כמובן (: אשמח לתת עוד רעיונות וכיוונים אם זה רלוונטי רק תגידי לי שזה רלוונטי.
סטודנטית לקולנוע
אני יודעת שזה ממש ממזמן אבל אולי ילדים אחרים שמחפשים רעיונות יגיעו לכאן, אז אני אכתוב בכל מקרה... זה בעיקרון סיפור של משהו שקרה לי... כשהייתי בת 6 גרתי בהודו והמשפחה שלי נחשבה עשירה ומיוחסת... יום אחד התקשרו אלינו מהמשטרה וביקשו להיפגש איתי ואז הם ביקשו ממני אישור שהם ישכנעו את המאפיה של אוטרה פארדש (מקום בהודו) לחטוף אותי בשביל כופר כדי שהם יוכלו לשים את ראש הכנופיה בכלא... אני הסכמתי כי ידעתי שיש להם סוכן סמוי במאפיה ומפה לשם חטפו אותי... הייתי עם מכשיר ציטוט ומעקב אבל הכל הסתבך, אני מעדיפה שלא לפתוח את זה בפורום כל כך חשוף... אם מישהו רוצה לדעץ עוד, בשביל סרט או בשביל לא יודעת מה... תכתבו... תודה רבה
באותו הנושא: