9 תשובות
רק החלפת התריסים? נשמע גבוה מאוד.

המחירים נעים סביב ה 400 שקל
שואל השאלה:
התכוונתי להחלפת תריסים ווטרינה הכולל החלפת מסילות, מסגרות, משקופים
בקיצור הכל חדש.
השאלה שלך מדאיגה אותי.. זה כמו לשאול "עלות החלפת אוטו היא 20,000 ש"ח עבור מכונית עם צמיגים, חלונות ומנוע. זה מחיר סביר?"
אל תקצר תהליכים ואל תחשוב שכך תוכל לחסוך כסף. אתה רק תשלם יותר. במקום זאת הייתי מציע לך לערוך רשימת פתחים, לפרט מה אתה מעונין, לפרט עובי זכוכית, צבע אלומיניום, דגם פתיחה/הזזה כולל תריס ידני/חשמלי סוג שלב פלסטיק או אלומיניום, כולל פירוק הקיים ואז לבקש 2-3 הצעות מחיר. בטכניקה של מחיר למטר אתה רק יכול להידפק. אתה הבנת את זה ברוך?!
אופיר נבו מומחה סטיפס
מצטרף לתשובת מר נבו
כל מילה בסלע
בברכה
מאירי רון
מאירי בטה פלוס
מאירי רון
שואל השאלה:
למר אופיר נבו, אני לא מבין ממה אתה מודאג, נתנו לי הצעת מחיר עבור הנ"ל לפי 500 ש"ח למטר, עבור פירוק והתקנה של תריסי הזזה, ווטרינה. אני לא יודע אם המחיר הוא מקובל או שכן , אני לא מבין גדול באלומיניום ובשביל זה נועד הפורום הזה, אני צריך החלפה מה שבדרך כלל הולך בדירות, לא זכוכית מבודדת אלא משהו סטנדרטי. והתריסים יהיו פלסטיק.
לדעתי המחיר הוא מחיר סביר, רוב המחירים בשוק הם בטווח מחירים זה. החלפת תריסים נעים בטווח מחירים זה.
ירון
אני חושב שאתה צריך לעשות מחירים כפי שעשיתי אני כשלהורים שלי נשברה הווטרינה נכנסתי לאתר שבו ניתן לקבל הצעת מחיר מכמה בעלי מקצוע מתמחים בתחום הווטרינה כולל תיקונים והחלפה והגעתי לבעל מקצוע הזול ביותר שיכולתי למצוא והמקצועי ביותר אמין וישר ממליץ לך.
מצרף לך קישור לאתר
אבנר
המחיר נשמע סביר אבל אין כמו להשוות מחירים ולקבל המלצות על בעלי מקצוע מאנשים שבצעו החלפת ותיקון ווטרינה ויכולים להמליץ לך על מישהו ולחסוך לך כסף ועוגמת נפש. אני שמעתי על אתר מעניין מאוד בו ניתן לקבל הצעת מחיר מכמה בעלי מקצוע את לעניין ששירת אותי כמו שצריך בלי להתעייף סתם.
מצרפת לך קישור לאתר יום טוב..
יערה
מחיר טוב אך מציעה בכל זאת לפנות לבעל המקצוע שאני עשיתי אצלו, יש לו מחירים טובים מאוד והוא עושה עבודה איכותית. ממליצה בחום.
אנונימית
באותו הנושא: