46 תשובות
אומרים שכן.
שואל השאלה:
"אח של כולם" תבדוק בגוגל פשוט
אנונימית
מה הקשר בין סרטי דיסני לבין הדור הזה? ואני לא כל כך בקטע של לשבור את הקרח אז אני פחות בעניינים פה אבל גם אם היא תהיה לסבית מה קרה?
מקווה שכן.
ומה הקשר מה עובר על הדור? איזה משפט שלחוסר השכלה.
בואנה לאא זה לא יהיה טוב בכלל מה הם מלמדים את הילדים?!
אנונימית
לדעתי זה יהיה מזעזע וחסר תולעת, ולא אני לא הומופובית, זה פשוט הכי לא מתאים שיש. מקווה שדיסני לא יכנעו לזה
"מה עובר על הדור הזה.." דור *שמתחיל* לקחת ברצינות את כל הנושא של "ואהבת לרעך כמוך".
"בואנה לאא זה לא יהיה טוב בכלל מה הם מלמדים את הילדים?!"
הם מלמדים ילדים לקבל ילדים שונים מהם או לקבל את עצמם, זה לא הסרט שמלמד קבלת השונה (שיעול ברני הדינוזאור שיעול)
גם לדעתי יהיה מזעזע וחסר תועלת שיהיו הטרו סקסואלים בסדרות והילדים שלי יראו את זה.
מישהו מקשיב לי?
אתם בכלל מודעים למה שאתם כותבים?
מראים להם דמות לסבית, זה לא שמראים להם פאקינג פורנו.

מוזר ואירוני, בזמן שהחלק מהמשתמשים שהגיבו בשליליות (בלשון המטעה) מעודדים פה "להיות עצמך" לול.


באמת, אז אל תראו, אף אחד לא מכריח אתכם.
מה? אוי ואבוי. אני לא הומופובית ואני לא שונאת אבל אני פשוט לא בעד דברים כאלו בכלל.
אנונימית
מזעזע! זה ידוע שהילדות מחקות את הניסכות ורוצות להיות בדיוק כמוהן (במיוחד כשמדברים על אלזה)! מה אתם רוצים שכל הילדות ירצו להיות לסביות עכשיו?! על גופתי המתה!
אנונימית
שואל השאלה:
אנומימית מלמעלה^ זה נכון כי תכלס באמת ילדות מחקות את אלזה וזה עצוב שזה יהיה ככה אבל אף אחד לא ענה לי על השאלה
אנונימית
אני לא הומופובית או משהו כזה, אבל צריך להסביר את העניין לילדים בהדרגה ולא עכשיו גם להפוך נגיד את בובספוג להומו! ילדות קטנות (ואולי גם ילדים) חושבים שנסיכות אמורות להתחתן עם נסיך, ואם זה יקרה שנסיכה תהיה עם מישהי, זה יתחיל לגרום להם לשאול הרבה שאלות ולדעת דברים שהם לא אמורים לדעת בגיל הזה!
אנונימית
מה זה השטויות האלו.
יופי שפשוט שלא יעשו לילדים שטיפת מוח עכשיו.

לפי מה שבדקתי אלו שמועות.
אבל לא הבנתי מה הקשר לא אמורים לדעת?
אם הם לא אמורים לדעת על אישה ואישה אז כנל לגבי אישה וגבר
אין אני מאבדת תקווה
לי נראה שזה טוב


LOL יש לי את אותו שם
הלוואיי!
תחשבו ילדים גייז ולסביות שיראו את זה ירגישו שזה בסדר להיות מי שהם. אי אפשר "להפוך" להיות גיי או לסבית. אז אולי תפסיקו כבר עם ה"צריך להראות להם את זה בהדרגה.../אם יעשו את זה כל אחד שיראה את הסרט יהפוך להיות גיי!
זה דפוק. זה משהו שהם נולדים איתו, ואי אפשר לשנות את זה, לא משנה כמה תרצו שזה יהיה אחרת.
הגיע הזמן שיהיה לקהילה הגאה ייצוג הכי מינימלי שיש בסרטי דיסני. כי תתמודדו, זה חלק מהעולם שלנו ומגיע להם יחס חיובי פעם ב.
אבל אני ממש בספק שדיסני יעשו את זה, כל ההומופובים האלה יתחילו להתחרפן, וזה סיכון שלא בטוח שהם רוצים לקחת.
זה פשוט... כ"כ מאולץ... שזה מטומטם...
אנונימי
"ילדים הומואים" לא יראו את זה. את יודעת איך אני יודעת את זה? כי אין דבר כזה ילדים הומואים! את מגלה את הנטייה המינית שלך רק בגילאים יותר מאוחרים! ילדה בת 4 לא תגיד לך "אני לסבית" כי היא לא אמורה להיות חשופה למשיכה מינית בכל צורה שהיא
אנונימית
Hang 'Em High
*ילדים* גייז ולסביות
שכחת את ה'ילדים', הם רק ילדים, עניין המשיכה לא תקף לגביהם עוד.
הם רק מתחילים לגלות דברים חדשים, ולהכניס להם לסרט *מאוד* מצליח את העניין הזה, זאת פשוט שטיפת מוח לילד.
אין לי בעיה אם זה שיעשו את זה לסרטים של נוער, כי זה אמור לכוון לגילאים האלו, ששם הם בונים את עצמם כבר.
נו למשיכה מינית
לא למשיכה מינית לאותו מין
למה כי ילדים בני 8 ו10 לא נמשכים לאף אחד בגיל הזה אלא רק שנה שנתיים אחרי זה? כי רק אז מתחילות השאלות של "יש לי חבר התנשקנו אני בהריון?" בסטיפס?
את הולכת להגיד לי שכשהייתי קטנה והיה לי קראש על ילד מהכיתה שלי אבל זה היה כשהייתי בכיתה ג' זה לא נקרא, כי אני קטנה מידי? ילד בן 4 בקושי מבין מה הוא רואה. גם בני 8 ו10 נקראים ילדים, והם בגיל המבלבל הזה, שצריכים את הייצוג הזה.
כן שואלת השאלה מקורות מדיסני שעושים את הסרט אומרים שאלזה תיהיה לסבית. ולכל מי שמפריע לו יכול להתמודד ולא חייב לראות.. הם פשוט מנסים למנף את כל ההאהדה והאהבה לאלזה ולסרט עצמו.. שהם רוצים לפתוח את הנושא גם בגיל צעיר חשוב שאנשים ידעו ולא יהיו אטומים.. ומי שחושב שעכשיו ילדה בת שמונה תיראה את זה ושיהיה לסבית טועה טעות עצומה ולא מבין כלום.. אני לא אסביר כי כנראה אתם בורים. ( מי שחושב ככה)
רעיון גרוע. אבל אני סומכת על דיסני שיהיו קצת יותר חכמים מכל היפי נפש שכופים עליהם לעשות דמות להט"בית
אנונימית
איך זה שטיפת מוח בדיוק? לאנה גם היה מישהו בסוף הסרט. הם התנשקו. זו לא שטיפת מוח? הם רק ילדים אסור שיחשפו דברים כאלה:, ( (
אז זה בדיוק הקטע, שלא צריך להיות שום הבדל ביחס כלפי נשיקה בין בת לבן לבין בן לבן או בת לבת. זה לא מחלה וזה לא חטא. וזה בסדר להיות ככה או ככה.
זה יהיה נחמד, זה יעודד שינוי ויהיה יפה לראות את זה. אני שומעת כל כך הרבה ילדים אומרים "הומו" ו"לסבית" כמשהו שנועד להעליב, אולי זה יעשה שינוי במחשבה, אולי זה יתחיל משהו ויראה שזה בסדר כמו כל מערכת יחסים הטרוסקסואלית אחרת, גם אם לא, זה צעד בכיוון הנכון.
אני לא הומופובית אני הכי לקראת הקהילה הגאה אבל זה לא קשור כל כך שאלזה תיהיה לסבית.. הסיפור אהבה הוא בין אנה לנסיך הזה עם הסוס (לא זוכרת איך קוראים לו) ואהבת *אחיות* בין אלזה לאנה.
לאלזה אין מאהב או משהו... זה יהיה הכי לא קשור שיש.
וזה גם לא כל כך קשור לילדים. הכל תלוי בחינוך שהם יקבלו ולא לאיזה סרטים הם רואים. ילד שההורים שלו חינכו אותו לקבל את כולם אז כנראה שהוא גם יגדל ככה אבל ילד שחינכו אותו להיות הומופוב ולחשוב שזה לא בסדר הוא ישאר ככה עד שהוא יגדל ויבנה לעצמו דעות משלו.
חוץ מזה שמן הסתם שילדים עם הורים הומופובים ההורים לא יביאו לילדים שלהם לראות את הסרט הזה..
אנונימית
זה נראה לי בתור מסר לילדים שיהיו בהתלבטות שזה בסדר להיות להט"ב, כמו שכל השנים לא היו נסיכות מהמזרח הרחוק ואז צירפו את מולאן. וזה לא שזה ישפיע על המיניות שלהן, זה פשוט יגרום להן להרגיש בטוח עם מי שהם
לא, ילדים בגילאי 8- 10 לא מודעים למשיכה שלהם.
והטענה שלך לא נכונה.
עד כמה שזה נשמע רעיון מדהים אני לא חושבת שדיסני יעשו את זה כי הרבה הורים הומופובים לא יתנו לילדים שלהם לראות את הסרט וזה לא יכניס לדיסני כסף: (
Wat?
כן הם כן, זה שאת לא היית מודעת לא אומר שאחרים לא היו מודעים.
היית רוצה שהטענה שלי תהיה לא נכונה. אבל היא כן. ואת יכולה להגיד שאת הכי לא הומופובית שיש, אבל את טועה, יש בך חלק הומופובי שלא מקבל את זה שכשבת מנשקת בת זה בסדר כמו שבן מנשק בת. אם באמת היית לא הומופובית והיית שלמה בתוכך שזה בסדר להיות או ככה או ככה, לא היינו מנהלות את הויכוח הזה עכשיו, כי כאמור, לאנה היה חבר בסרט, והם התנשקו, אבל זה כמובן לא מפריע לך.
רעיון מטומטם ומושפע. ילדים בגיל הזה לא אמורים להיחשף לזהות מינית! בעד בסרטים לבני נוער לא לילדים זה אמור להיות תמיד וחמוד ולא להתחיל להטיף להם על זה. נגד
Wat?

אמרת שהם צריכים לעשות את זה שאין לך בעיה שיעשו את זה לנוער כי הם בדיוק בונמם את עצמם... בדיוק בגלל זה זאת הבעיה וכאן התשובה שלך שגויה.. ילדים בגיל נוער בונים את עצמם וזה נכון וזה גיל מאיד מבלבל ככה שעוד יותר אם נוער רואה סרט עם להטבים זה עוד יותר יכול לעורר סקרנות ורצון להתנסות עם המין השני והרגשות שונות קצת מבדרך כלל... ועם של ילדים בגילאי 5 עד 8 הרבה פחות מבולבלים ולא מתעסקים בכלל בדברים האלה ככה שזה לא אמור להפריע בשום דבר...

ולשאלה: הלוואיי ויעשוו זה יהיה מושלם וזה מציג כבוד ענק מצד דיסני שהם מוכנים להסתכן למרות התקשורת ומה שהיא תגיד ונשארים עם דעה ממוקדת וטובה לגביי שוויון וזה מעולה!
מה!?
זה לא בסדר.
אני לא שונא ואני לא נגד הקהילה אבל לעשות סרט *לילדים* (ילדים קטנים אפילו) שמדברים בו על זה ומציגים דמות שהיא כזאת זה לא יהיה מובן לילד.
ילד יתחיל לשאול שאלות על דברים שלדעתי הוא לא אמור לשאול שאלות כאלה בגיל שלו.
ואני לא יודע אם זה גם יכול לגרום לכזה דבר אבל אולי זה עלול גם לגרום לילד תחושה של בלבול בזהות המינית שלו ואולי הוא סתם יכניס לעצמו שהוא כזה והוא בכלל סטרייט ואז זה עלול לגרום לו לבעיות נפשיות.
אז הרעיון הזה הוא לא בסדר.
ועוד דבר, ילד שחשב שיש רק משיכה בין גבר ואישה ופתאום במפתיע בלי שיגידו לו מה הוא הולך לראות ואף אחד לא הסביר לו מה זה אז הוא פתאום יראה בת ובת ביחד אז זה עלול לגרום לו לבהלה ולחוסר הבנה.
ושוב אני לא הומופוב ואני לא נגד הקהילה, אני פשוט חושב שהרעיון הזה לא בסדר.
I Am a Wicked Child - צודקת ב-100%.
אנונימי
כל ההומופובים בהסוואה פה שעלק "אני באמת לא הומופוב *אבל*... אתם הומופובים צבועים. אחרת לא היה מזיז לכם שאלזה תהיה לסבית. כאילו מי ישמעע יקרוס העולם זה יביא להרס האנושות בטח. אם ילד או ילדה יראו בת ובת שהן ביחד זה לא יהפוך אותם לגייז. זו האימרה הכי מטופשת ששמעתי בנושא. אם אני אראה רק זוגות סטרייטים אז אני בטוח אהיה סטרייטית? לדעתי טוב שעושים את זה כי סליחה אבל אהבה היא אהבה וזה לא הגיוני שמציגים רק נטיות הטרוסקסואליות כשיש כל כך הרבה נטיות אחרות. וככל שנחשפים לזה מגיל מוקדם יותר ככה אתה יותר רגיל לזה וזה ניראה יותר נורמלי בעינייך. אז יאללה תעשו לי טןבה " אני ממש לא הומופוב אבל אני לא חושב שזה רעיון טוב". אתם כן הומופובים בפנים פשוט מכחישים את זה...
אנונימית
Hang 'Em High
אחותי אני בי.

זה לא ישנה אותם, נכון אבל הם ינסו לחקות אותם.
אני רק אומרת שזה פשוט לא מתאים לצפייה של ילדים, כי זה סרטי דיסני.
וכל הילדים מחקים את סרטי הדיסני
^ מה הקשר בכלל זאת אומרת שהם מחקים כל דבר?
זה שהם ראו שאנה והבחור ההוא ביחד אז זהו כל הבנות שמעריצות את פרוזן הלכו לחפש להן חבר?

כל הילדים מחקים את סרטי דיסני
כן אני ממש רואה את כל המעריצות הולכות בונות להן טירת קרח בסיביר
אנונימית
לפי מה ששמעתי. ההחלטה הכי מוזרה ששמעתי בחיים שלי. לא רק שמראים לילדים קטנים שלא מבינים את כל הסיפורי אהבה הרגילים האלה שהם במילא לא מבינים בהם כלום תןקעים להם את הקהילה. אני לא הומופוב אבל בשביל רוב הילדים בעולם שיש להם אמא ואבא יהיה קצת מוזר לראות שתי בנות במערכת יחסים. עכשיו איך האמא והאבא של אותם ילדים אמורים להסביר להם על הדברים האלה בלי שהילד יאכל תסביך בפאקינג גיל 6 או משהו כזה.
מה שהולך היום בעולם הזה הזוי
החולצה האפורה (מנסה לפרוש)
כולם אומרים "הם יתחילו לשאול שאלות". אז? זה מעולה! זה טוב שילד סקרן ורוצה ללמוד ולהתפתח. חוץ מזה, תעשו לי טובה, אם הילד יגדל לתוך סביבה שזה בסדר לחבב בן כמו שמחבבים בת, לא יהיו לו שום שאלות. יש לכם בכלל דוגמה לשאלה אחת שלא טוב שישאל? כאילו איזה מן שאלות השם ישמור אתם מדברים כאילו הם רוצים להציג להם את אלסה דוחפת אצבעות למישהי.
אין שום סיבה ומצב שילד יקבל בעיות נפשיות בגלל שהוא פאקינג ראה בת נמשכת לבת אחרת. ג'יזס. עאלק לא הומופובים אנשים.
וחוץ מזה בתגובה למה שכתבת אולי הוא יכניס לעצמו שהוא גיי למרות שהוא סטרייט- מה אם יש ילד גיי שיראה את זה ויכניס לעצמו שהוא סטרייט? לא.. אבל זה לא יכול לקרות נכון? זה כבר לא תומך בנימוק שלך. וואי. וכל מה שעשיתי זה להפוך תפקידים..
ילדים הם לא דבר טהור ומסכן. "בהלה וחוסר הבנה" תעשה לי פאקינג טובה. אם זה יעלה מודעות לכך שלהיות גיי/לסבית זה בסדר, ההורים שיבחרו להראות את זה לילדים שלהם יסבירו להם שזה טבעי ואין מה להבהל. יש אנשים כאלה, ויש אנשים כאלה. וככה העולם שלנו.
ילדים הם חכמים, אל תמעיט בערכם. הם לומדים מהר מאוד דברים חדשים.
מה לעזאזל
וואי אתם לא מבינים אבל שאנחנו עדיין לא בחברה שאצל ילדים מדברים על העניין הזה פתוח והכל? אם היינו בחברה כזאת אז לא היה עם זה בעיה. היום ילדים לא אמורים להיות חשופים למשיכה מינית בשום צורה, הם לא צריכים להיות מודעים להומוסקסואליות כי אנחנו עדיין לא במצב שהדבר הזה הוא דבר שילדים עוסקים בו ויודעים עליו. וסטרייטים זה משהו אחר לגמרי, הם רואים את זה כל הזמן אצל ההורים שלהם, וכל המשפחה שלהם בעצם והכל. רעיון גרוע. צריך לחשוף אותם לזה בדרכים אחרות
הומופובים צבועים.
מתוך מאקו:
"
כתבות נוספות
לובשים את הפריטים האלה? אתם קורבן אופנהרץ ברשת
לובשים את הפריטים האלה? אתם קורבן אופנה
(Time Out)
המאמן יוצא מהארון כטרנסג'נדר מול הקבוצה. צפו
המאמן יוצא מהארון כטרנסג'נדר מול הקבוצה. צפו
Recommended by

כש"לשבור את הקרח" רק שוחרר לאקרנים, נרמז כי הסיפור של אלזה הוא בעצם מטאפורה לקהילה הגאה שיוצאת מהארון. המגזין TIME דיווח בזמנו שכומר ושדרן רדיו בקולורדו טענו שמדובר בסרט תעמולה לנורמליזציה וקבלה של גייז בחברה. בין היתר, טענו השניים שהשיר "Let It Go" מספר על יציאה מהארון וקבלת הנטייה המינית השונה ושהבחירה של אלזה לדחות מחזרים גברים היא בעצם רמיזה על הנטייה המינית האמיתית שלה.

בלוגרית מורמונית מטורללת אחרת הציעה פרשנות מלאה לסרט, בה היא מתארת את אלזה כנערה צעירה שמתמודדת עם היותה לסבית במקום כוח-על או קללה כפי שאלה מוצגים בסרט והיכולת שלה היא רק מטאפורה להתמודדות שלה עם הקיפאון הפנימי-רוחני שהוא הנטייה המינית שלה. עמוק.

אם אלזה באמת תצא מהארון בסוף זו תהיה הפעם הראשונה שנזכה לראות מערכת יחסים חד-מינית בסרט של דיסני, למרות שלא מעט דמויות צויירו בגאווה בעבר. ב"מולאן", ב"קוסם מארץ עוץ" ואפילו בסדרה "עד עצם היום הזה" תוכלו למצוא רמיזות לדמויות גאות. כעת רק נותר לאחל שנזכה לרקוד לצלילי רמיקס של "Let It Go" בחתונה הגאה של אלזה."..
זוועה.
יבלבלו לכל הילדים את המוח!
נכון שהם צריכים להכיר את המושג ולהבין שצריך לקבל אותו, אבל זה לגמרי מוגזם.
לילדים בגילאים האלו *אין* נטיות מיניות
ברור שילדים כאלו יש נטיות מיניות.
רק היום ראיתי סרטון על ילדה שגילה שהיא טרנס