8 תשובות
אני מתאר לעצמי שיחסים בין עמיתי עבודה פשוט...?
אנונימי
תלוי עם מי, בעיקרון קצת פחות מידידים
אני עובדת עם בחור בגילי, ויוצא לנו כל היום להיות ביחד ולדבר המון, יש מלא דברים שהוא מספר לי שהוא לא סיפר לאף אחד אף פעם, ואני גם מספרת לו דברים אישיים אבל אף פעם לא קרה שום דבר בינינו, ואין מתח או חוסר נעימות אף פעם (אם לזה התכוונת..).
שואל השאלה:
סתם כי פשוט אני מרגיש שאני ועוד איזה אחת אצלי בעבודה ממש קרובים יחסית, היא חבקה אותי היום וזה כולה משמרת שלישית שלנו ביחד, אנחנו גם מדברים המוןן, ברמה שהבוס "הפריד" אותנו, אני מניח שלכזה דבר לא התכוונתם נכון?
אנונימי
בסדר גם לי יצא להתחבק עם מישהו אחרי משמרת שניה... יש אנשים שהם פשוט כאלה..
אבל אם אתם מסתדרים ממש טוב ביניכם על ההתחלה, למה אתה דואג?
כימיה זה תמיד טוב, סביבת העבודה צריכה להיות מקום נוח.
שואל השאלה:
אני לא דואג, להפך, ממש כיף לי ככה, סתם פשוט פעם ראשונה שאני עובד ולא יודע אם זה אומר משהו או שזה סתם כזה
אנונימי
חח ואיי תאמת שהתחלתי לעבוד לא מזמן במלצרות (תוך כדי בית ספר) ואני בן אדם נורא חברותי ואחד שמדבר אם כולם וזה..
אז איך שהגעתי לעבודה ישר שאלו אותי שאלות אני אותם והתחברתי נורא מהר עם המלצרים והמלצריות וגם הבוס שם.. (אני שם רק פעם שלישית) ואיזה 2 מלצרים שם ניסו להתחיל איתי ואמרו לי שאני נראת טוב וזה ואפילו אחד מהם נגע בי והרגשתי נורא לא בנוח ואתמול הסגן שאחראי מטבח מתחת לבוס שלי (באמת שהוא נראה טוב!) הציע לי לצאת איתו לדייט ואז לא ידעתי מה להגיב... וצחקתי ואמרתי לו שאני כולה בת 17 והוא כבר גדול (בן 24) וחוץ מזה שאני "שומרת נגיעה"
באמת שזה דיי מוזר לי כי אני לא רגילה לעבוד עם אנשים יותר גדולים ממני ואני גם אחת שמדברת עם כולם אז אני מאוד מקווה שלא העברתי בטעות מסר לא נכון: (
אנונימית
שואל השאלה:
וואי באמת שגם אני ככה עם איזה אחת בגילי (17), כולה משמרת שלישית ואנחנו מדברים חצי משמרת והיא גם חבקה אותי, אומרת לי אני חולה עליה חח זה אחלה (:
אנונימי