5 תשובות
תתעסקי בדברים אחרים ואין יותר מה להגיד כי זמן יעביר לך את זה
עוד שנה את לא תזכרי מי הוא בכלל
אבל הוא ממש מניאק
כי מי נפרד מישהי מהסיבה הזאת?
הוא לא שווה את הדמעות שלך
הזמן יעשה את שלו.. כל אחת והדרכים שלה להתמודד עם פרידות, הכי חשוב אל תאשימי את עצמך כי אם הוא לא מוכן לחכות לך ונפרד ממך בגלל כזאת שטות אז הוא ממש לא שווה תבכי שלך.
אני כל כך מבינה אותך גם אני הייתי באותו מצב ובדיוק ראיתי את זה בפייסבוק וזה חיזק אותי.. אני מאמינה שגם אותך..
(הפייסבוק של מי לה' אליי ) אהבה היום בדורינו.. עצוב לומר את זה אבל זו אמת.. הכל? אינטרסים ותאוות.. מחפשים רק נשיקות חיבוקים יחסים מין וכ'ו.. כל היום הדברים אלה בראש שלנו אנחנו קוראים לזה "אהבה" אי אי וזה הטעות שלנו! שאת הדבר הכי יפה שקיים הפכנו את זה לתאווה!
חמודה שלי.. הגבר שלך אוהב אותך? הוא צריך ל-כ-ב-ד אותך! שאת אומרת לו לא רוצה! אז הוא יבין ויכבד ולא יפעיל עליך לחצים ויעשה לך פרצופים ויגיד לך קשה לי.. רע לי.. אני גבר.. אתה אוהב? אתה תחכה! מי שאוהב? יעשה ה-כ-ל תבינו ה-כ--כ-ל-ל-ל-ל-ל-ל-ל-ל התורה מספרת לנו על יעקב אבינו שעבד בשביל רחל אמנו 14 שנה בתוך רפת של פירות קולטים מה זה? 14 שנה יעקב אבינו עובד בסירחון הזה וכ'ו.. למה התורה מספרת לנו את זה? לומר לנו תיראו מהי אהבה אמתית1! שגבר יעשה ה-כ-ל!
נכון זה קשה.. לפעמיים גם את רוצה את זה גם לך יש יצרים.. אבל תפעילי את השכל.. שווה לך בשביל רבע שעה.. של הנאה ואחרי זה שנים תתמסרי? אחרי בחורה ששוכבת עם גבר... היא בחיים לא תשכח אותו! גבר? ישכח.. למה גבר? לא אכפת לו לא מזיז לו.. אבל בחורה ששוכבת? היא לא תשכח! זה חרוט אצלה בנשמה... אז מה את רוצה.. ללכת לעשות ועוד צלקת לנשמה ועוד צלקת ועוד צלקת... שיגיע ה-אחד שלך.. כל הראש שלך? הוא עשה לי ככה.. ההוא אמר לי ככה...
תעוררו אנשים תעוררו... כל מה שלימדו אותנו הכניסו לנו בראש כל זה רמאות ושקר.. זו הסיבה שדור נראה כמו שהוא נראה.. חושבים אוהב אותך אוהבת אותך ייאלה מאמי מתי נזרום לבית... אוי לנו... שזה עלק נקראת "אהבה"
אני מקווה שזה חיזק אותך ועודד
תחשבי על העתיד שלך
תחשבי שאת במקום הכי נמוך (חלשה ומתוסכלת) ואת יכולה להגיע הכי רחוק והכי גבוהה
ושתדעי שמי שלא מקבל את הבקשות שלך לא שווה אותך גם אני מבקשת מבןהזוג שלי שלא יגע בי וזה לא קשור לאוהבת או לא אני איתו שנתיים לפעמים בן אדם צריך מרווח ונשימה וכל החיים האלה את לא צריכה קוצי מוצי
עכשיו היית עם ילד והבא שלך אהיה גבר!
באותו הנושא: