9 תשובות
תעשה את מה שאתה חושב שיעשה לך טוב, בלי לחשוב יותר מידי מהי דעתם של אחרים.
שואל השאלה:
פחות מעניין אותי דעתם של אחרים, רציתי לקבל ביקורת על כמה החלום הזה ריאלי ואולי לקבל כמה טיפים לתהליך וכל זה.
אנונימי
יש 1001 דוגמנים. לא צריך יופי, צריך גוף. יופי מאוד מוסיף כבונוס. אם אתה רוצה להצליח ממש מ-0 אתה צריך כסף. סוכנויות לא מבזבזות זמן על כל אחד בתור התחלה תמיד כל סוכנות דורשת 2000 שקל לבוק. ממליצה מאוד -לא- ללכת לסוכנות רוברטו. הכל אפשרי אם רק תילחם ותרצה את זה באמת ולא תוותר. אם לא דרך סוכנות אז למצוא סוכן פרטי או מישהו שיהיה מוכן להשקיע בך.
טיפ - היום מה שהולך זה להיות יוצא דופן. כי לכל הדוגמנים יש גוף אבל לכל אחד יש גם משהו שגרם לו להצליח משהו שמייחד אותו. מן מראה אקזוטי מיוחד ויוצא דופן. אצל ברק שמיר למשל אלה התלתלים. זה נשמע מטומטם כי אף אחד לא שם לב לזה אבל סתם שתדע.
בהצלחה :)

ולתגובה שמתחתי אני מסכימה איתה אלא אם כן יש לך כסף כי זאת גם שיטה להצליח. ככה נועה קירל הצליחה, לא חסר לה כסף אז ההורים שלה דחפו אותה לעולם הזה והשקיעו בה.
אנונימית
אל תלך לסוכנויות שמבקשות ממך כסף. לרוב אינן אמינות וסתם סוחטים אותך.
א. אם אנשים אומרים שלך שאתה נראה טוב אז אתה כנראה יכול לדגמן ב. אם אתה כבר בן 18 תנסה לתקשר עם אנשים שיש להם חנויות בגדים (תנסה את המזל) הזה ולאט לאט תגיע גבוה ואם תילך לסוכנות יש מצב שתצליח אבל זה לא מחייב תנסה את ההצעה הראשונה ואם זה זה לא הצליח תנסה לשלב את שתי העצאות בהצלחה לך!
סוכני דוגמניות לא מחפשים יופי, הם מחפשים יחוד, הם מחפשים מבט, הם מחפשים כשרון.. כבר מזמן הבלונדיני הגבוה עם העיינים הכחולות הוא פאסה.. בשנים האחרונות שמים לב יותר דווקא לגברים שזופים עם עיינים חומות ושיער שחור.. (אביב אלוש, עמוס תמם, זהר ליבה, דניאל גד, תומר קפאון ועוד מלא מלא מלא) זה טרנדי עכשיו גבר שיש לו יופי ישראלי אסלי ולא יופי אירופאי. לפי דעתי תנסה את מזלך אבל מהר כי כמו שאתה יודע כל טרנד סופו לחלוף.. אז תמהר כי בסופו של דבר גם הגבר השזוף עם העיינים החומות יהיה פאסה ויכנס אידיאל אחר במקומו. שיהיה בהצלחה..
(תנסה את רוברטו בן שושן הסוכן דוגמניות יצאו ממנו אינספור כשרונות אמנים ודוגמנים למיניהם)
אנונימית
שואל השאלה:
מלכות. תודה, נתתן לי מלא מוטיבציה, חשבתי שבשעה כזו הכל מת והתברר שההפך. עזרתן הרבה, מעריך!
אנונימי
יאללה לך על זה, בהצלחה ילד :)
אנונימית
שואל השאלה:
תודה מאמי, עף על זה. אני מקווה שהגיוס המוקדם יחסית לא יפריע. חחח ואם תראו אותי על אילון, זה בזכותן! (חחח אני כמובן צוחק, קודם כל בכלל שידברו איתי)
אנונימי