5 תשובות
את לא חייבת לשמור שבת\ללכת לכותל כדי להתקרב לה', אפשר לעשות את זה בדרכים אחרות, את לא חייבת לקיים את *כל המצוות* שרשומות בתנ"ך, תעשי מה שאת יכולה
אני לא מבינה בזה אבל תעשי מה שאת מאמינה!
אנשים כל הזמן יורדים על אנשין כאלה בעיקר בגיל נוער זה כאילו כזה פתטי בעיניהם.
אני שומרת כשרות (לא דתיה כי גם המשפחה שלי לא ואני לא מרגישה צורך) ואני מקבלת רק על זה שאני אומרת למשל שאני לא אוכלת בשר וחלב ביחד ושאני שומרת וזה יורדים עלי ועושים כזה פרצוף ושואלים למה. כאילו מה זה למה? אני מאמינה זה למה!
בחיים אנשים שלא מאמינים יבינו אותך פשוט תתעלמי ותעשי מה שאת חושבת.
ולגבי בשיעורי בית זה קצת בעייתי מה לעשות מעמיסים אותנו!
ואוו, כל הכבוד לך על הרצון!
לשאלתך לדעתי זה הכל עניין של רצון ואם את באמת באמת באמת תרצי לשמור שבת תוכלי לדחות את הזמן של הכנת השיעורי בית למוצאי שבת.. או ליום שישי. אני ממליץ לך לשמוע שיעור של הרב זמיר כהן על "שבת" זה יתן לך הרבה הבנה בכללי על שבת ומוטיבציה ויתן לרצון שלך לשמור שבת להיות מושלם... ואז את תצליחי גם.

אגב, גם אני מבית חילוני ואני חוזר בתשובה היום.. לבדי. (עם אחי הקטן). אם אני הצלחתי גם את יכולה להצליח :)
ודרך אגב, את יכולה להעזר באתרים ולשאול שם שאלות כגון זאת ושם יעזרו לך, למשל באתר "הידברות".. או "אורלנוער". (אני לא יודע איך הייתי מצליח להתחזק ללא הידברות... עזרו לי המון)

בהצלחה רבה!
תלכי לכותל לבד בלי חברים למה את צריכה ללכת איתם? תתקדמי תמיד באמונה שלך ואל תקשיבי לאף אחד רק לעצמך
אנונימית
תשמעי. אני בכיתה י''א. העומס הרבה יותר גדול. והרבה יותר קשה ואני כן שומרת שבת ואני מסתדרת מעולה. עושים שיעורים בשישי או במוצ''ש. ואל תדאגי הכל טוב. אם את מאמינה בה' סמכי עליו שהוא יעזור לך! בהצלחה!
אנונימית
באותו הנושא: