7 תשובות
תלוי, מה היא עשתה?
תתני לפחות הסבר מה היא עשתה
אנונימית
תקני רעל עכברים ושימי לה באוכל או במשקה. זה גם לא יהרוג אותה וגם יגרום להקיא את הנשמה שלה ושל אימא שלה החוצה. אם זה לא מספיק יש לי עוד דרכים אבל אני אשוחח עליהם רק בפרטי.
לקשור אותה למיטה עם גלגלי קוצים חדים מאוד שחודרים לה לעור ולסובב בזמן שהיא צורחת מכאבים ומתחננת שתפסיקי, בזמן שאת זורעת לה מלח על הפצעים
סתם, הייתי מתה לעשות את זה לכל מי שאיי פעם פגע בי
אני מבינה אותך לחלוטין כי גם לי יש רצון ענק לנקום בכל כך הרבה אנשים שפגעו בי והמשיכו בחיים שלהם כאילו לא קרה כלום ואני חיה עם הצלקות האלו לכל החיים.
דבר הראשון, הנקמה הכי טובה היא להראות שלא אכפת לך, שאת לא שמה עליה.
דבר שני, אני למשל העלמתי את הכיסא של ה"קורבן" וגרמתי לה לחפש בכל הבית ספר כיסא על חשבון השיעור. אל תהיי כמוני חח אני הטיפוס הנקמן הקלאסי.
תרגמי לה להבין בדרך זו או אחרת את המשמעות של המעשים שלה. תגרמי לחרם, תספרי למנהלת ולמורה שזה ייסבך אותה ממש בצרות, זימוני הורים וכד...
אל תלכי רחוק מידי. תהיי בוגרת. תנקמי בשכל ובחוכמה בלי שזה יגרום לך לצאת ילדותית ופתטית.
שואל השאלה:
היא גרמה לי לריב עם חברות שלי ואני והיא לא דיברנו איתם, יום אחד הבנתי שרבתי איתם סתם וכשאמרתי לה שאני הולכת להשלים איתם היא ניסתה לקבוע איתם לצאת כדי שלא יישארו לי חברים.
כמובן שהם הבינו לבד שהיא מנסה לסכסוך ולא הסכימו.
ויש לי עוד חברה לא קשורה לסיפור ^ שהיא מסתובבת עם מלא בנים בזמן האחרון והיא ניסתה לנצל אותה בשביל להיות יותר מקובלת בחברת בנים ( היא כל הזמן ריכלה עליה על כמה שהיא שונאת אותה ופתאום היא מלקקת לה)
היא מתקרבת בכוונה לקראש שלי ומנסה שכולם יסתכלו לה על התחת ויתחרמנו
והיא גם הציעה חברות לפני שבוע לקראש של החברה הכי טובה שלי והם חברים
אנונימית
תשמעי
היא נשמעת ביץ אבל הנקמה הכי טובה היא להתעלם