12 תשובות
לא בגלל שזה כלום.
0 הוא מספר נייטרלי
אפס הוא מספר ניטרלי
כן, ניראלי
כן, אפס + אפס = אפס
מכאן שאפס זה פעמיים אפס ואם הוא פעמיים משהו הוא זוגי
לא. אפס הוא מספר ניטרלי.
הוא מתחלק בהכל, וכל פעולת כפל וחילות איתו שווה לאפס.
לא, מספר זוגי הוא מספר שמתחלק ב-2 ללא שארית.
לא. הוא מספר ניטרלי.
כן, מספר זוגי זה מספר שמתחלק ב-2 ויוצא ללא שארית.
0 חלקי 2 שווה 0* (התבלבלתי אופס)

חבל שמטעים אותך פה
אממ 0 חלקי 2 זה 0 לא 2...
אוקיי, זה נושא קצת מטורף מכדי להכניס הכל לתושבה אחת, קודם כל אין דבר כזה מספר נטרלי, זה שטות שמספרים לתלמידי תיכון כדי שלא יהיה צורך להסביר להם את האמת או שהמורה עצמה פשוט לא יודעת. אפס הוא מספר מיוחד, הסיבה היא, שאפס לא קיים בטבע, אין לו צורה או סוג, הוא משהו שבני אדם המציאו כדי שיהיה להם הפרדה בין מספרים חיובים ושליליים וכמובן גם כדי לתאר מצב של כלום.
נכון שתמיד אומרים שמשהו חלקי אפס שווה לביטוי חסר משמעות? טוב האמת היא שזה לא נכון, כל דבר חלקי איפס הוא אין סוף, הסיבה היא פשוטה, מה הרעיון של חילוק? כמה אני יכול לסדר משהו בקבוצות קטנות יותר למשל, כמה סוכריות כל יקבלו כל אחד משלושה ילדים אם יש לי שש סוכריות, התשובה היא כמובן 2 אבל למה? חילוק עונה על השאלה של כמה פעמים אני יכול להכניס 3 ילדים בשש סוכריות, אז למה משהו חלקי אפס שווה אינסוף? כמה פעמים נכניס אפס ב1 עד שיצא לנו אחד? התשובה היא, כמובן, אין סוף.
את תורת האפסילון אני יכול לשבת ולהסביר כאן כל היום, אם מישהו ירצה הרחבה אשמח לעשות זאת בצאט פרטי.

מרוב שנכנסתי לזה שכחתי לענות על השאלה, בשביל תלמידי תיכון ומטה אפס הוא זוגי, אם את רוצה באמת להבין, אפס הוא לא זוגי אבל הוא גם לא אי זוגי. פעם נוספת יש הרבה מקום להרחיב, אם תרצו, שלחו לי הודעה.
כן, כי אף אחד מהצדדים לא מקבל כלום, אז הם שווים.
מסובך? נע אני לא מורה לחשבון:/
אבל לימדו אותנו שהוא זוגי.