7 תשובות
אין שיטה אחרת חוץ מלתרגל..
מבטיחה לך שאם תשקיעי לא יום לפני אלא שבוע לפני ותתרגלי את תצליחי
דבר ראשון, כמה יחידות את?
אם את 4 יחידות ומעלה ועדיין את מנסה הכל ולא מצליחה אני מציעה שתשקלי לרדת יחידה.
אני יודעת שזה נשמע לך כמו רעיון בומבסטי אבל כן צריך לחשוב על זה.
אני לא אומרת לך לרדת עכשיו, כרגע. אלא לנסות כמה מבחנים ולראות מה תעשי כשלא תהיה לך ברירה. בכללי אם את 4,5 עד תחילת-אמצע י"א אין מה לרדת יחידה.
תתרגלי הרבה..
תקדישי כל יום קצת זמן לתרגול, אם את ממש לא מבינה תשבי עם חברות שיסבירו לך או שתקחי מורה פרטית.
שואל השאלה:
אני בכיתה ח, אני עדיין לא לומדת לפי יחידות
שואל השאלה:
ויש לי מורה פרטית אבל זה לא כל כך עוזר... והיו לי מלאא מורות פרטיות למתמטיקה וכולם פשוט התייאשו ממני
עצה ממני, כיתה ח זה עוד כלום למה שמצפה לך כיתה י.
אני כיתה י,5 יחידות (רק אלוהים יודע איך אני 5 יחידות ועדין לא העיפו אותי משם) אני מודה, קשה לי, קשה לי מאוד, אני יושבת שבוע לפני כל מבחן, אלפי שעות עם מורים פרטיים, אלפי חזרות עם עצמי ועם חברים, ניסיתי ריטלין, ניסיתי רגיעון (זה דווקא ממש עזר). ואני עדין יושבת על ציון 40 ביחידה.
את יודעת למה לא מורידים אותי? כי כן רואים בי פוטנציאל, כי אני כן מנסה, כי אני כן משתדלת וחופרת למורה, יושבת לו על הווריד רק שסביר לי עוד קצת, נכנסת לכל תגבור במתמטיקה.

החומר של כיתה ח הוא כלום, ותאמיני לי כשאני אומרת כלום הוא כלום, אם אני עברתי אותו את גם תעברי, אל תתאשי מעצמך, תאמיני שצליחי, אז תקבלי עוד נכשל, זה לא מה שיוריד אותך, תקחי את זה בתור מכשול, תתארי לעצמך את ההרגשה המדהימה הזו אחרי כל החרישות בסוף תקבלי 90 או 100.

אם את צריכה עזרה, אני כאן :)
כל אשם הוא אינדיבידואל ושונה מהאחר.
אני הייתי נכשל במתמטיקה בכיתה ז' וח', בט' קצת עליתי והיום (כיתה י') אני מסיים שנה עם הצטיינות יתרה במתמטיקה (5 יחידות מוגבר), אז צריך פשוט לא להתייאש ולהמשיך ולהתעקש ולנסות.
יש לי אנשים בכיתה שלא צריכים לעשות שיעורי בית או ללמוד יותר מכמה דקות והם מוציאות מאיות, ואני לא גאון כמוהן. אז אני חורש בבית שעות, לא הולך לישון עד שסיימתי שיעורי בית, וגם אם סיימתי, אני ממשיך לתרגל. אני מנדנד למורים שיעזרו לי בהפסקות אם אני לא מבין משהו ואם אני נכשל אני לא עוזב את המורה שלי עד שאני לא מקבל מועד ב' ומוציא ציון גבוה.
אף פעם אל תוותרי, כל תקופה בחיים נגמרת וצריך להשתדל ולהתגבר על הכל.
בהצלחה! (אם תרצי לדבר איתי אני כאן)
באותו הנושא: