8 תשובות
אני עושה טיפול באמריקן לייזר. הם טובים, אבל צריך אולי לבדוק גם אופציות אחרות. הבעיה העקרית שלי איתם הייתה שהם לא מסבירים מספיק, חוץ מזה הטיפול הולך מצויין.

העלות תלויה באיזור בו מורידים את השיער. אזורים קטנים זולים יותר, סביבות ה-1000 ש"ח בערך לשחי / מפשעות, רגליים גם יכולות להגיע ל5000 ש"ח.

התהליך לוקח הרבה זמן, וחלק מהטיפולים הם גם לכל החיים (תלוי בעסקה שחתמת עם החברה). בד"כ אחרי בערך 6-7 טיפולים כבר כמעט ואין שיער וממשיכים את הטיפול רק כדי למנוע צמיחה מחדש ולסלק שערות סוררות אחרונות. הטיפול הוא אחת לחודשיים מינימום, ככל שמתקדמים בטיפולים ייתכן וכל טיפול יהיה אחת לחצי שנה.

והכל כמובן תלוי בכמות וסוג השיער.

בהצלחה!
אילה
אני עושה בקשת מרפאות לייזר, כבר מהטיפול ה1 יש לי תוצאות.
אני עושה שחי + מפשעות, זה עלה לי 1500 ש"ח, עכשו יש להם מבצע של 1300 ש"ח לאותם אזורים.
התהליך לוקח משהו כמו רבע שעה-20 דק'. הטיפול בשחי ממש לא כואב. זה בטוח כי אני בדקתי בהמון מקומות, בינהם-אמריקן לייזר(הם לא עושים בלייזר אלא באינפרא אדום לכן לא הלכתי.) פרופרציה ( לפני הטיפול צריך להשים משחה כשעה לפני טיפול-זה דורש זמן והטיפול שם כואב לפי מה שלקוחות אומרים.) כדאי לבדוק בעוד מקומות..
שיהיה המון בהצלחה !
הילה
איך תבחרו? הסרת שיער בלייזר או אינפרא אדום?

שתי השיטות הללו לצורך הסרת שיער - הסרת שיער בלייזר וכן באינפרא אדום, משתמשות באותם הדרכים לביצוע המטרה, הרס המלנין הקיים בזקיק השערה על ידי אנרגיית חום, ובעקבות כך, למנוע את יכולתה לגדול מחדש. השוני בין שתי השיטות האלה הוא אורך הגל של קרני האור המרוכזות, אותן מפיק המכשיר.

במהלך הסרת שיער בלייזר, קרן האור מממוקדת בצורה כזו, שהשימוש והטיפול בה גורם לכאבים חזקים מאוד, במקרים מסוימים ייתכנו כתמים וכוויות שמחלימות ונרפאות רק כעבור כמה ימים, ואף לצלקות קשות במקרים מסוימים.

תהליך זה דורש מספר לא מועט של טיפולים כדי להשיג התוצאות המרביות, אינדיבידואליות לכול אדם ואדם, וכתוצאה מכך, עלותו הגבוהה יחסית. תהליך הסרת שיער בלייזר נחשב למסוכן, רק רופאים מורשים ומתמחים בנושא זה רשאים לבצע ולטפל. כך, אף אחיות יכולות לבצע הסרת שיער בלייזר רקב הימצאות רופא.

התחרות הגדולה שקיימת בשוק, גורמת להתרופפות כללית בכללים אותם קבע משרד הבריאות, ובמקרה זה, שימוש במכשירים ישנים על ידי צוות שלא הוסמך כראוי, יכול להוביל לנזקים חמורים ותופעות לוואי בלתי הפיכות.

ישנו מספר לא מועט של מקרים אשר הגיעו אף לבתי המשפט בגלל הסרת שיער בלייזר שיש בה מן הרשלנות הרפואית.

מכיוון שאורך הגל שונה בין הסרת שיער בלייזר לזו הקיימת בתהליך אך עם אינפרא אדום, כך גם שונה כל התמונה. הכאב נעלם ובמקומו יופיע גירוי קל או עקצוץ.

התהליך מאוד פשוט ולכן גם קוסמטיקאים יכולים לעבור הסמכה לביצועו, ולכן מחירו נמוך אף יותר. אפשר לבצע טיפול באינפרא בשטחי גוף גדולים בזמן קצר יחסית, מכיוון שקרן האינפרא אדום מכסה אזור של כמה סנטימטרים בכל שנייה, ועל כן מספר הטיפולים יורד בהתאם.

אורכו של הגל בטיפולי הסרת שיער באינפרא אדום, מאפשר טיפול גם לאנשים כהי עור וניתן להשיג תוצאות מעולות.

לא נרשמו או דווחו כל עדויות לתופעות לוואי חמורות, וכיוון שעוצמת החום חלשה יחסית, לא יופיעו כתמים או כוויות או כל תופעות לוואי על העור לאחר הטיפול.

לכן כשאתם ניגשים למכון לשם הסרת שיער בלייזר או באינפרא אדום, בדקו מהו הטיפול המתאים לכם ביותר. כך אמנם ניתן להבין מן הכתוב מעלה, כי טיפול בשיטת הסרת שיער בלייזר הינו מכאיב ומסוכן לעומת טיפול הסרת שיער באמצעות אינפרא אדום, שהוא לא כואב, קצר, זול יותר, בעל תוצאות מצוינות, ומתאים לאנשים בכל בעלי כל גווני העור, מלבד אלה בעלי גוון עור כהה במיוחד.

חשוב לציין כי שתי השיטות אינן יעילות בטיפול בשיער בהיר, דק ופלומתי, מכיוון שקרני האור אינן מסוגלות להבדילם מייתר חלקי העור.

מאת : יהודית מורי
מקור המאמר: www.articles.co.il מאמרים לשימוש חופשי!
ט. ל. ח
אנונימי
שלום,
מה שלומך? את כל הפרטים לשאלה הזו את\ה יכולה למצוא במדריך שלם ומקיף במיוחד להסרת שיער בלייזר. המדריך סוקר את היתרונות והחסרונות של שיטת הסרת שיער בלייזר מול שיטות אחרות כגון ipl, אינפרא ועוד.. יש מחירים ממוצעים שנאספו בסקרים וגם מנוע חיפוש לאיתור לפי אזורים וערים את המכון להסרת שיער בלייזר.
אני בגדול ממליצה על חברות גדולות ולא מכונים פרטיים כי ככה את בטוחה שהרופאים שם מוסמכים ויודעים לעשות שימוש במכונות הלייזר. אבל חשוב שתקראי לעומק אודות השיטות השונות הקיימות כי יש הבדל גדול בינהם.
רונה
ישנם מספר דברים חשובים בבחירה של מכון המבצע טיפול בהסרת שיער בלייזר;
חשוב לבחון את אישור משרד הבריאות על המכשירים
שיש לרופא את הסמכות ואת האישור ממשרד הבריאות לבצע את השימוש בו
חשוב מאוד שיהיה פיקוח של משרד הבריאות על הטיפולים

רוני
תבצעו השוואת מחירים לפני שאתם בוחרים מכון להסרת שיער בלייזר.
אנונימי