15 תשובות
די מסוכן להכיר דרך האינטרנט אבל אפשרי תקבעו להיפגש במקום ציבוריציבורי שהוא בטוח
את רצינית כאילו? לא!
אנונימי
הייתי מציעה לך לחכות עוד שנה שנתיים ולבחון את היחסים בניכם מבלי להפגש ולראות עד כמה הוא רציני עד כמה את בוגרת ואם זה בכלל יסתדר לכם.. בזמן הזה תמשיכו להתכתב לעשות שיחות בטלפון אפילו אבל חשוב לבחון את זה אם יש לכם אותו ראש בשביל מערכת יחסים אמיתית ושלא תגמר לכם אחרי כמה ימים בכאב שאחד מכם יבין שזה גדול עליכם ההפרש גילאים.. בגלל שאני לא יודעת עד כמה את בוגרת וכמה הוא רציני אני נגד זה בעקרון אבל לא חסרים זוגות שהצליחו בהפרש גילאים כמו שלכם אבל לא מגיל 15 מגיל 16 פלוס
יש כאן סוג של אשליה
אתם עושים מינוסים רק על פי דעתכם האישית אני מדברת מתוך נסיון ועובדות כלפי אחרים וכלפיי.. אז נכון ברעיון הכללי זה נראה ממש רע ההפרש גילאים אבל יש בנות בוגרות מאוד לגילן שיש להן ראש יותר בוגר מבנות 18 שתקועות במוח של ילדות בנות 7 אז מזה עוזר להן? את צריכה להיות כנה עם עצמך ולשאול אותך שאלות אם כדאי לך להסתכן ולסמוך על בן אדם כזה ואם הוא יאהב אותך כפי שאת בגיל שלך ובקצב שלך..
תפסיקו עם הלאלאלא שלכם,
אם אתה רוצה את מוזמנת, תעברי לקיק או משהו, ככה שאין מספר,
ותראי אם מתאים לך בכלל ואחרי שתבדקי שהוא בעיניין שלך גם ושהוא לא איזה פדופיל, ( שיחות וידיאו בדרך כלל מאמתות המון) וזהו
אני חושבת שאתם צריכים להכיר, ולא להכריז על עצמכם "כזוג" כאשר אתם עדיין אתם באינטנט, תדברו פה, תעברו לווטסאפ, שיחות טלפון, אחרי זמן מה תיפגשו, זה שאתם נפגשים לא אומר שזה למטרת חברות בלבד, אתם יכולים להיות אחלה ידידים..
אני חושבת אבל, שיש זוגות שמצליחים עם הפרשים גדולים.
האמת אין ממש הבדל בין להכיר מהאינטרנט או להכיר במציאות. מי שמסוכן במציאות גם מסוכן באינטרנט.. ומי שלא מסוכן באינטרנט אז גם במציאות הוא סבבה. מדובר באותם אנשים. דווקא דרך האינטרנט יותר בטוח להכיר לדעתי כי מכירים במשך תקופה ארוכה לפני שנפגשים. במציאות פשוט נפגשים וזהו.. נפגשים עם מישהו זר לגמרי שלא מכירים בעצם.

ו.. בקשר למה ששאלת. זה יכול להיות כיף ונחמד אם סבבה לכם ביחד ואתם אוהבים להיות יחד. לא יודע אם יש לזה "עתיד" לא בגלל הגילאים כי פשוט כל קשר נגמר מתישהו (אלא אם מתחתנים.. זה התיכנון? חח) אז.. לדעתי פשוט תנסו. תראו איך זה מרגיש לכם. כן כן.. לא לא. לפעמים מגלים דברים ממש כיפיים כשמנסים.
לממש לאא!
את בכלל לא מכירה אותו זה מסוכן וגם אם זה לא מסוכן את לא יודעת בדיוק בן כמה הוא איפה הוא גר וכו יכול להיות שהוא עובד עליך!
אם כבר היית ידידה שלו כמה זמן מחוץ לפאלפון אז אם כבר!
פשוט אל
למה לא?
אנשים שאתם מכירים במועדונים או מסיבה,
זה אנשים שאתם מכירים?
אנשים שמתחילים איתכם בפייסבוק, זה אנשים שאתם מכירים?
ברור שיש צדדים לא טובים להכיר באינטרנט,
אבל אם אתה נזהר מספיק, למה לא?
זה חלק מהיתרונות של האינטרנט!
תתחילי לעבור למקומות אחרים, תבקשי תמונות
וכל מיני פרטים, כמו פייסבוק, אינסטגרם,
לראות תמונות שמתייגים אותו, שהוא פעיל.
אפשר לדעת אם הפרופיל מזוייף או לא, זו לא בעיה.
במידה ואת נפגשת איתו. כמובן וכמובן לא להיפגש לבד.
אך ורק במקום ציבורי.
מאחלת לך המון בהצלחה, תני לאהבה לנצח (:
אני פה אם את צריכה עוד עזרה וטיפים
אנונימית
למה לא? כי זה לא חוקי? תהיי בת 20 והוא יהיה בן 25 זה יראה יותר נורמלי. אבל את בת 15, והוא 20 וזה גילאים שיש רצונות אחרים, ועזבי את זה רגע, הוא בצבא! את עוד ילדה, מה את בחטיבה? תחילת תיכון? זה ממש מוקדם.
אני חושבת שפשוט נדלקת, לא מעבר לזה, תמצאי משהו שמתאים לך במציאות, זה בסדר לרכוש חברים באינטרנט, אבל זה אם את סומכת במליון אחוז.
אני לא מבינה למה אתם אומרים למה לא? תעברו לקיק, הילדה מאוהבת בו. מה אתם חושבים שהם ישראו בקיק ובוואטסאפ כל הזמן? הם ירצו להיפגש.
והיא כתבה, היא רוצה להיות חברה שלו לא ידידה.
אנונימית
לא להיכנס לזה מההתחלה, ההפרש בניכם אומנם לא נשמע כל-כך גדול אבל אם תחשבי על זה, את כיתה ט'-י' והוא כבר בצבא, כנראה לקראת סיום - מקומות שונים לגמרי בחיים שככל הנראה ימנעו ממערכת יחסים בניכם להצליח וזה בהתעלמות מהסיכוי שאולי הוא איזה פדופיל או משהו. עדיף שלא, תמנעי מעצמך כאב ובלגן מיותר.
ההפרש גילאים גדול מידי אז לא כדאי
אנונימי
יהיה לזה עתיד בעוד לפחות 5 שנים
אז כן, עדיף לוותר.