8 תשובות
זה לא כל כך משמין אבל כעקרון עדיף לאכול שלוש ארוחות מאוזנות ביום
תלוי באיזה שעה את קמה. אם את ערה מהבוקר ואוכלת רק את זה כל היום אז זה לא משמין. כי לא רק שאת אוכל רק כמות קטנה יחסית של אוכל את גם זזה כל היום ומתאמנת.
לדעתי לא.. אבל בכל זאת לא טוב לאכול כל יום פסטה כי זה גם משמין..
עדיף כל יום לאכול ארוחה שונה ומגוונת ולאכול מוצרים שונים ולא כל הזמן אותו הדבר.. וגם צריך לפחות לפחות 3 פעמים ביום וזה לא טוב ולא בריא לאכול פעמיים (אם את אוכלת גם בבוקר)
שואל השאלה:
אני יודעת אני יודעת אני לא אוכלת כל יום פסטה זאת דוגמה.. יש ימים שאני אוכלת בריא אבל כאילו אני מוציאה המון אנרגיה על תזונה בריאה וזה אז יש ימים שאני פשוט בוחרת לתקוע משהו בצהריים ואז לא בא לי כבר לאכול כל היום וזה מנקה את הראש לא יודעת איך להסביר

בכל מקרה תודה רבה למי שענה
אנונימית
אם כבר את כל כך רוצה את הפסטה עם שמנת לפחות תחלקי אותה לכמה מנות קטנות שתוכלי אותם במשך היום. ולפחות תוסיפי ירקות... כי זה סתם פחמימות ריקות.. את מרעיבה את עצמך והתוצאה לא תהיה משמעותית..
עשיתי את זה פעם גם... למשך שבוע לפני חתונה של חברה כדי שהשמלה תראה עלי יותר טוב..
זו דרך לא טובה ולא בריאה להוריד קילוגרמים. בדוק.
ברגע שאת מפסיקה לאכול הגוף מזהה מצוקה ומפסיק לבזבז קלוריות.. עוגר שומנים.. אז מה עשית בזה?
שואל השאלה:
כן אבל אני לא מרעיבה את עצמי כי אני לא רעבה.. זה עדיין רע שאני עושה את זה פעם בשבוע נגיד? לא כל יום
את נראית לי מבינה אז בבקשה תעני לי אם את יודעת
אנונימית
האמתי שממה שאני יודעת אחרי 12 שעות שלא אוכלים הגוף מתחיל לפרק שומן, סוכרים וכו בכדי להזין את עצמו ולהישאר בחיים, הוא לא שומר כלום. בגלל זה אם לא אוכלים הרבה זמן רמת הסוכר בדם יורדת.
פעם בשבוע נראה לי לא נורא. אבל עדיין לאכול פעם ביום זה גרוע. גם אם את לא רעבה. תוסיפי ירקות ואיזה פרי במהלך אותו יום שאת אוכלת פסטה.