21 תשובות
חלמתי שחברה שלי הייתה בהריון._.
חחח חחח חחח חלמתי שהייתי בטלפון בשירותים
אנונימית
כשאני קמה בבוקר מחלום אני ישר שוכחת אותו 0-ם
חלמתי שאני ברחוב ופשוט בועט לאנשים בביצים
אני רציני.
חלמתי הלילה:
שאני בשיעור מתמטיקה ואדם סנדלר הוא המורה, ואז הוא אומר "איך אתם חושבים שהגעתי למקום שבו אני עכשיו? אתם חושבים שהיה לי קל?" ואז הוא מסביר לנו איך הוא פתר משוואות כדי להתקבל לסרטים._.
אנונימית
שהקראש שלי שולחת לי הודעה
חלמתי שהתנשקתי עם ילד מהכיתה שלי *שאני לא סובלת*... קרינג'י
אנונימית
אתמול חלמתי שאנסו אותי. זה היה ממש מטריד חחח
אמיתי!
חלמתי שישבתי על ג'וינט אם פבלו אסקובר ודונלד טראמפ. ולאונרד כהן.
חלמתי דברים מיניים על הקראשית..
אנונימי
חלמתי על בובספוג
חלמתי / דמיינתי בעירנות
על מה שקרה ביני לבין הקראשית (אנחנו כבר לא מדברים)
שבמקום שאני אהיה מטומטם אנחנו מתנשקים
יש לי שניים

חלום ראשון:

חלמתי שהמורה שלי לתנך באה לכיתה וכולם יושבים עם קרחת ולי אין ראש בכלל (אני רואה, שומע, מריח וטועם פשוט אין ראש יש רק צוואר פתאום), ואז היא מתחילה לעשות בק בק כמו תרנגול ועם הידיים ואז הופכת לתרנגול והמורה ללשון באה ואומרת "אוי שוב זה קרה תלמידים אל תעשו את זה אתם תהפכו לתרנגול", ואז כולנו נוסעים באוטובוס הביתה וכולם יורדים באותה תחנה כמוני והולכים אחריי לחנות בגדים ומתחילים לאכול את הבגדים הצהובים והירוקים והכתומים ולא נשארים בקושי בגדים ואז כולם קופצים מהקומה השלישית ושורדים את זה ואני פתאום מוצא אותי ואת הקראש עושה כמו המורה לתנך (תנועות של תרנגול עם הידיים) והופך לתרנגול.חלום שני:

וגם היה לי חלום שאני וילדים מהכיתה הולכים לסופר יד שנייה ויש מלא בקבוקי מים חצי ריקים ושוקולד ענקי ממש כאילו זה נראה 2 טון שוקולד פתוח ואכול ואז אחת מהבנות בחבורה פשוט דוחפת אותי ואני עף ממש רחוק ואני מגיע לים ואז עד שאני מצליח לצאת מהמים אני יוצא ועושה ביד למישהו חתיך ושרירי ואז הילדה שדחפה אותי מחזירה אותי חזרה עם יד ממש ארוכה ואומרת לי שהולכים לראות סרט בבית שלי ואם לא היא מחרטטת אותי.

את הראשון היה ממש מצחיק לחלום אבל השני הפך לאירועי בקטע נהדר ואז גרוע בצורה מטורפת:/
אנונימי
וואו הרבה אני זוכרת כמעט כל חלום חח,
חלמתי שעשיתי עבודה עם הקראש ועם עוד כמה ילדים ונפגשנו בקניון ואז אני והוא רקדנו בצחוק כזה ובן דוד שלי התינוק הופיע והתחיל לדבר כמו ילד גדול חח הוא בן שנתיים,
חלמתי גם שההורים שלי נפטרו ולא בכיתי ולא כלום, ואז עשיתי בייביסיטר לבן דוד שלי ובמקלחת הוא עשה קקי והכל התלכלך ופתאום נזכרתי שיש במועדון הופעות של ילדים מהשכבה שביניהם חברות שלי והקראש אז דפקתי לשם ריצה בשביל לראות אותם ופתאום קלטתי ששכחתי את בן דוד שלי לבד בבית, ורצתי חזרה הביתה ואז בדרך ראיתי אותו מדבר עם אמא שלו בטלפון על זה שהוא לא יודע איפה אני והוא יצא לבד לחפש אותי.. וגם בחלום אז ההורים שלי כאילו מתו ותקשרו איתי מגן עדן ואמא שלי הייתה הראשונה בעולם שהגיעה לגן עדן, והתגלה שהגהינום זה לא לאנשים רעים זה פשוט לאנשים שהאמינו בדברים שגויים
אנונימית
חלמתי על אח שלי למרות שכבר די שחכתי את החלום.

אבל לפני כמה ימים חלמתי על המבחן שלי במתמטיקה שהוא ממש חשוב (שיש לי אותו מחר) שאני ממש מתקוננת אליו וזה.. ואז כשאני באה לכיתה אני מדברת עם החברות שלי על החומר למבחן ואז הן מספרות לי שיש חומר אחר בכלל ואני הולכת להכשל במבחן..

ועוד חלום על הקראש.. חלמתי שאני יושבת בבית בסבבה שלי פתאום חברה שלי מתקשרת אלי ומספרת לי שהקראש שלי מטר מהבית שלי (ואני כמעט ולא רואה אותו) ואז אני יוצאת להתארגן הכל טוב ויפה עד שאני *לא מוצאת נעליים* ואיך אני יכולה לצאת החוצה בלי נעליים בקיצור כל שאר החלום אני מחפשת נעליים בכל הבית שלי וחברה שלי על הקו "נו נועה בואי כבר! נו נועה הוא מתחיל ללכת מכאן! נו נועה בואי מהר הוא מוריד חולצה!"
שכחתי כרגע

אבל פעם חלמתי שאני מטפסת על הר עם הכלבה שלי :)
שנכנסה אייכשהו לסבית מפורסמת מהארץ לקבוצה שאני בה (קבוצת לסביות/בי מכל הארץ) ואז פשוט אמרתי לה שאני ממש אוהבת אותה

זהו -_-

הקטע המוזר הוא שכמעט כל הזמן אני חולמת חלומות שקשורים לקבוצה

אנ לא מזמן חלמתי שהייתי בצבא עם ליגל רז ועם עוד מישהי וזה היה בסיס כזה על המים ואז שלחו אותי ואת ליגל ואת העוד מישהי לבסיס אחר והיינו צריכות לחצות מלא מלא ים ואז דימיינתי שליגל שוחה כזה כמו שתמיד באינסטגרם יש איזה משהו מצחיק ואז פשוט לוקחים את התמונה ומסובבים אותה כזה בכל מיני מקומות (אם אתם מבינים) קיצר זה היה ממש מצחיק והיו כל מיני סרטנים ואז אייכשהו הגענו לבסיס והיה שם אנשים בפתח שזה היה ליד החדר אוכל ואז הם ראו אותנו והתחילו להתפקע מצחוק ובשביל שיתנו לנו להיכנס הם אמרו לליגל שתלך לתוך איזה מבנה מלא מים ואז היא עשתה שם כל מיני שחיות כמו של דולפין.. ואז הכניסו אותה

אני נשארתי בחוץ
כן זהו החלומות שלי משעממים
אנונימית
ממ שאני בתקופה של המנדט בארץ ויש כמו שואה, אז אבשלום פיינברג ואני עושים שמירות בכלא של הבריטים ומנסים להציל יהודים.
אחכ הצטרפו עוד כמה אנשים מהמחתרת, עלינו על ספינה שלוקחת לחול, קפצנו למים ממש עמוקים וחזרנו לארץ בסוף.

אני חולה על התת מודע שליXD
נסענו, אני אמא שלי ואח שלי למין גן חיות כזה עם פילים ענקיים וג'ירפות ממש גדולות, עם עיגולים צבעונים וענקיים, ואז יצאנו משם ואני לא זוכרת למה אבל אמא שלי מורידה אותי לפני שהגענו הביתה, אז אמרתי "טוב, אני אקח אוטובוס" ואז ראיתי את קו 71 (למרות שאני זוכרת איפה החלום היה וקו 71 לא עובר שם) ואני מספיקה להגיע אבל הנהג סוגר לי את הדלת בפנים, ואז האוטובוס נוסע ועף לי הרב קו. הוא עף לאיזה אוטו אז רדפתי אחריו, ואז הייתי צריכה לחצות כביש ופתאום הרמזור של ההולכי רגל נהיה אדום, והייתה לי הזדמנות לברוח אבל רציתי להידרס כדי להרגיש איך זה, אז המשאית נסעה לכיוון שלי ודרסה אותי. ואז אני זוכרת שהכל נהיה שחור, ושמו לי חומר מרדים במצח, ואז פקחתי קצת את העיניים וראיתי רופאים, ואז פתחתי את העיניים וקמתי באמת.
סיוט, אני באוטו עם חבר שלי ואמא שלו ואני מקללת והיא מתעצבנת עלי.
וואי מפוצלים זה הסרט האהוב עלי, הוא כזה מושלם.
החלום האחרון שלי?
חלמתי שאני מרצה על הומופוביה, מול קהל עצום של אנשים, שכוללים את המשפחה שלי והמשפחה המורחבת (הם הומופובים -_-), ואני "יורדת על הומופובים", והם מתחילים לזרוק עלי עגבניות, ואני יוצאת משמה בוכה.
וזה כל כך לא הגיוני בכל כך הרבה סיבות לעזאזל.
(יש לי פחד במה, אני שונאת לדבר מול קהל, אני אף פעם לא בוכה מול אנשים, וכו.)