21 תשובות
מה הקשר להומואים ולסביות
אנונימית
באמת? אני לא ידעתי את זה, כנראה שלמדינת ישראל חשוב רק מהיהודים כי אלה מי שאנחנו והם חלק מאיתנו
אנונימית
גם הם יהודים..
אנונימית
כי לנו אין "פגם" זה נטו גזענות
כי השואה זה חלק מהעם היהודי, וחלק מהעם היהודי זה עצם זה שאנחנו יהודים. אם נזכור את "כולם", זה לא יהיה משהו "שלנו", וככה זה כביכול יהפוך פחות משמעותי.
כמובן שלא מסכימה עם התפיסה הזאת באופן כלשהו.
כי אנחנו מזכירים את מה שנוגע לנו.
אנחנו מנציחים את רצח העם שלנו! את זה שניסו להשמיד את העם שלנו ספציפית בין השאר.
אנחנו נותנים כבוד לניצולי השואה שלנו. ליקרים שניספו ולאלו שנשארו בחיים. לפעמים לא צריך להפוך הכול לחיצוני לפי דעתי. אנחנו בתור עם שחווה אסון מנציח אותו.
בלי לזלזל כמובן בכול השאר.
לא הבנתי את השאלה.. גם כל מי שאמרת הם יהודים
וחוץ מזה שהומואים ולסביות לא קשורים לכל העניין הזה למה דוחפיפ אותם לכל מקום-_-
אנונימית
נרחצו מעל 40 מיליון אם לוקחים את שני הצדדים...
במלחמת העולם השנייה נהרגו יותר מ-50 מיליון בני אדם. מלמדים אותנו גם על זה, אבל נותנים פרק חשוב ליהודים כי הייתה אנטישמיות משמעותית נגדם ואותם השמידו במחנות בעיקר.
דרך אגב, את מדברת על השואה. השואה נטו זה פעולה שקרתה במהלך מלחמת העולם השנייה כנגד היהודים. זה לא מלחמת העולם השנייה..
לא יודעת מה איתך אבל בבית ספר שלי לימדו אותנו על כל הקורבנות של השואה ושמו דגש בלמידה גם על אלו שאינם יהודים.
לא קראתי את כל השאלות אבל קיצר זה לא נכון... כן מזכירים, מי שלומד/ מלמד בבאמת. זא לא עובדה שקשה למצוא. הגרמנים ניסו ליצור גזע אל, מופת. לכן מי שלא נכלל בקטגוריה הוצא להשמדה כולל חולים ונכים גרמנים. הקטע עם היהודים זה שפה בניגוד לכל שאר היוצאי דדופן (הם יוצאי דופן מה לעשןת, אל תוציאו אותי גזענית) היהודים לא היו יוצאי דופן הבנת? חלקםהגדול היה חילוני מתבולל בעל קשרים ועסקים מכובדים בחברה הגרמנית. ההרג היה לשם הרג או יותר נכון מתוך הצדקהשהיהודים נחותים וכך צריך לנהוג. למרות שזה לא היה כך. זה היה ממש מטרה - להשמיד את כל היהודים, לא משנה אם הם איפלו לט יהודים על פי דת.
חלק נכבד מהחוקירם אומר שמשמטרת המלחמה הייתה להשמיד את היהודים וכל השאר על הדרך...
אגב אם אני לא טועה נהרגו יותר אנשים במלחמה. אבל לא בגלל שהם היו הקורבנות, אלא בגללהלחימה עצמה. מליוני רוסים נהרגו ןגם כמה מליוני גרמנים, וכמובן בריטים...

אם התכוונת לאלא שמתו בתור קורבנות התשובה היא פשוטה, כמו שאמרתי קודם, הגרמנים ניסו לטהר את העולם על פי מושגיהם, לכן הם הרגו את כל החריגים, גיי נכים חולים, מפגרים, סתם מכוערים קיצוניים. הקטע שבחלק אפשר פשוט להעלים הבנת? כאילו ככמה קשה להעלים את היותך גיי?
את הפולנים לא היה סיבה להרוג הבנת? לכן הם לא ממש מוזכרים למרות שבאחוזים, הפולנים איבדו הרבה מהאוכלוסיה. שלא כמו היהודים זה לא נבע דווקא מעליונות אלא, פולנים שענו על ההגדרות הקודמות ופולנים שכביכול מרדו בגרמנים.
הכושים לאומת זאת נהרגו מאותה סיבה כמו היהודים. השוני הוא שבתקופה ההיא הכושים לא נחשבו כבני אדאדם בשום מקום כמעט, לכן יש עליהפ פחות דגש, והם היו הרבה פחות מספרית אז כמותם בהשווא ה ליהודים זניחה. מה גם שהם לא היו מעורים במו היהיודים בחברה הגרמנית כך שזה לא היה שוק, זה היה כמעט מובן מעליו.
גזעני, אני יודעת... אבל מה לעזות הגרמנים אכן היו גזענים.
מקווה שעזרתי:)
ההבדל הגדול בין גוי יהודי לבין הומו לסבית שלא מוזכרת זה הבדל חד מהסיבה שחטא הביא למקום הזה לפי הסברה שלי לפחות אגב יהודי לא יהודי הרצח היה רצח לאומני ללא קשר דת מסויימת ומנגד זה רק מראה אגב דתות קיימות בכל העולם. ההבדל שמדינה 1כתובה לדעתי זה חוסר אמונה בכלל אך אפשר לסמוך על האדם אם זה התוצאה הסופית שהייתה. אדם 1 שינה היסטוריה לאומית כל אומה מושפעת מזה. ללא קשר גזענות או משהו אלה רק מהנקודה שאיאפשר לסמוך על איש. היטלר ידוע מה היה בעולם עוד בראשית התחילה לעולם לא היה אפשר לנחש שהאדם הזה יעשה פוגרם כזה מה הפלא? שמעתם פעם על מדינה שהורסת את הכלי הנשק שלה בזכות ההכרה במדינה אחרת בזכות קשריה לא שמעתי ולא תהיה אין מדינה שסומכת בשכנות 100% כל אחד שומר על עצמו גם מפחד וגם מעצים את עצמו וכל זה מתקשר לשואה.
אנונימי
שואה זה שייך ליהודים. נסיון הכחדה של העם היהודי.
במלחמת העולם השניה נהרגו הרבה מעבר ל16 מיליון. רק בברה"מ נהרגו מעל 20 מיליון.
וכל עם מתייחס קודם כל לעצמו..
מה קשר גם הם יהודים מה צריכים להגיד את הסוגים שנרצחו כל היהודים זה כולם גם הומאים ולסביות למרות שכמעט פעם זה לא היה
נרצחו הרבה יותר, ולא רק יהודים.
זאת הייתה מלחמת העולם השניה, נרצחו הרבה אנשים פשוט ארץ ישראל מזכירה את האובדן של ה-6 מלין יהודים כי זה המון למדינה קטנה.
לדגומה ברוסיה נרצחו 20 מליון אנשים, והם מזכירים את זה ב-9 למאי.
הרי האותה תקופה היטלר הרג את כל מי שלא היה מהגזע הארי, ואלה היו לא רק היהודים.
בכללי לכל מדינה יש את התאריך שלה שבו היא מציינת את יום השואה /מלחמת העולם השניה.
יואו אבאלה איזה תשובות אני רואה פה. פשוט ה16 מליון האנשים האלה הם יהודים. בשואה נרצחו 16 מליון יהודים ולא סתם אנשים
בסך הכל מתו בשואה 96 מליון אנשים למה אנחנו מזכירים רק את היהודים? כי הם אלה שקשורים אלינו בדם. כל עם מזכיר את הנופלים שלו ויש את יום השואה הבן לאומי כדי שלא נשכך שלא היינו היחידים.
אנונימי
אנחנו היחידים שמתנו משואה והתעללות קשה כל כך.
השאר מתו תוך כדי מלחמה אנחנו מתנו מהגטאות, הרעב, הקור, מחנות העבודה ותאי הגזים.
כי זה ארץ של יהודים. בשואה נרצחו 6 מיליון. במלחמת העולם קרוב ל-20 ויש יום בינלאומי שמזכיר את זה.
במהלך מלחמת העולם נהרגו בסביבות השישים מיליון אנשים, לא 16.
באותו הנושא: