17 תשובות
עד כמה צעיר? ואני חושבת שהפלה..
הפלה כמובן.. לא? :)
מה, יש אפשרות אחרת? לגדל ילד אומלל? חח חבל. בשביל כל הצדדים חבל. אבל מה שבטוח זאת חוויה הכי מפחידה בעולם להתמודד עם הדבר הזה. מה שלא בוחרים.
הפלה. אבל גם להתייעץ עם משפחה
אנונימי
האמת שאין לי מושג
לא הייתי ישר הולכת על הפלה אבל תלוי עד כמה צעיר
תלוי באיזה גיל,
ותלוי בסיטואציה
מה קרה באמת וכאלה
הפלה
Lan
דלת פתוחה והפלה
הפלה? בחיים לא! זה כמו לקחת אקדח ולהרוג יצור חי. זה רגשות אשם שאי אפשר לשאת. אני לא אוכל לחיות עם עצמי במחשבה שהרגתי מישהו שהיה צריך להיות שלי. ילדים זה שמחה וילדים זה ברכה אף אחד לא אמר לי שהוא יהיה אומלל. יש מקרים אופטימיים זה לא בלתי אפשרי! אני לא מתכוונת להרוג בשביל שלי יהיה קל יותר
אנונימית
^איזו תפישה פרימיטיבית
וברור שהפלוש
אנונימית
הפלה אני חושבת
הפלה
הפלה? קחו אחריות על מעשה. לא מתעוררים בבוקר ומגלים הריון, יש תהליך.. מי שלא יודע. צריך לשמור. ואם כבר בהריון אז לקחת אחריות. רציתם שיעשו לכם הפלה? אני מנחשת שלא. דוחה לשמוע כמה אמרו הפלה. חבל שלכם לא עשו הפלה. יש מלא בנות בעולם שרוצות להכנס להריון אבל הן לא מצליחות או הגוף לא מקבל את זה!
me too שמעי זה לא שרובנו לא רוצים ילדים.. אבל צעיר נורא זה גם יכול ליהיות 14. ואם כל הכבוד לבנות שלא יכולות להביא ילדים ויש כבוד. אני לא מתכוונת להביא ילד בגיל 14. והגילאים האלה הם לא באמת גילאים שמפעילים בהם שיקול דעת מיוחד. לא סתם זה נקרא גיל הטיפש עשרה..
אז אל תעשי יחסי מין. מה את רוצה שאגיד לך? את רצית שאמא שלך תעשה לך הפלה? לא. אז אל תעשי לי מינוס
אם אמא שלי הייתה ניכנסת בטעות להריון בגיל 14 אז כן הייתי רוצה שהיא תפיל אותי כי אני לא חושבת שילדה בת 14 יכולה לגדל ילד. וזה מה שניסיתי להסביר לך שזה גיל צעיר ומטומטם ולא חושבים בדיוק לפני מה שעושים.
כן אני מבינה אותך, אבל איך מישהי בת 14 תכנס להריון. אם זה אונס סבבה שתעשה הפלה, מובן. אבל אם עושים קיום יחסי מין לא מוגנים והיא נכנסת להריון, עושה הפלה היא הורגת יצור.