5 תשובות
אם יש כסף, אז כן, כי הם עובדים תחת ביקורת קפדנית מצד היצרנים, וגם עוברים הסמכות מיוחדות לעבודה עם הרכבים של החברה שלהם.
מצד שני, יש מוסכים לא מורשים, שגם עושים עבודה טובה, אבל קשה למצוא אותם. בתור דוגמה, אני לקחתי פעם את הרכב שלי למוסך גדול ופופולארי בכדי להחליף בולמי זעזועים מקדימה, והם שברו לי את הציר הגה, לא יכולתי להוכיח שהם אלו שעשו זאת ונעלצתי לשלם עוד 1400 שקל במוסך אחר בשביל ציר הגה חדש.
כיום יש חוק שאתה יכול לטפל בכל מוסך שאתה רוצה.
בעבר המוסכים המורשים "איימו" על הלקוח שאם הוא לא יעשה טיפולים במוסך מורשה אז האחריות של הרכב מבוטלת, היתרון שלך שאתה יכול לטפל גם בזמן האחריות וגם אחרי האחריות בכל מוסך בתנאי שהוא מורשה משרד התחבורה.
לגבי אם כדאי לטפל או לא במוסכים מורשים יש נוהל עבודה מסודר והעובדים מכירים את המותג שבו הם מטפלים בו החסרון הגדול הוא המחיר שהוא יכול להיות פי 2 ואפילו יותר ממוסך שהוא לא מורשה ובנוסף אתה לא יכול לבחור את החלקים כמו לבחור איזה שמן אתה רוצה, במוסך שהוא לא מורשה הוא יהיה איתך יותר גמיש כי שם אין חוקים נוקשים.
מקווה שעזרתי לך אם יש לך עוד שאלות אתה מוזמן לפנות אלינו
באתר שלנו
אצלי עשו פנצר בצמיג בכוונה, המוסכים האלה רמאים הם מחפשים הכל כדי לפרנס את הכיס שלהם, מוסך מורשה לא ממהר לחפש לעשות את הדברים האלה נעימים האלה... הוא יודע שלא חסר לו עבודה
אנונימי
מצטרף לתשובה של חליפה, מוסכים לא מורשים משתמשים בחלקים בסינים, הם חלקים שגורמים ללקוח לחזור למוסך כי אלה חלפים תחליפים שלא מחזיקים ולא מותאמים לפי הוראות היצרן, הכי טוב ללכת למוסך מורשה או למוסך מורשה משרד התחבורה הם לא לוקחים סיכון בחלקים תחליפים, בעיקרון לא כדאי לשחק זה סתם גורם לנזילות ולא עומד בתנאי עומס לפי הוראות היצרן, חלקים לא מקורים לא תמיד מומלצים
אנונימי
אם יש לך כסף אז עדיף
על מוסך מורשה (בעיקר מוכר וטוב וידוע) אתה יכול יותר לסמוך על המקצועיות שלהם
הם פחות יעשו עליך דאוינים
יענו הם מקצועיים, מכירים את האוטו שלך מא ועד ת, שמים לך חלקים מקוריים של הרכב (לעומת הרבה מוסכים כלליים שלוקחים חלקים סיניים ישנים וכביכול משפצים אותם, דופקים עליהם ספריי יענו שיראה חדש וכו)
line:445
באותו הנושא: