29 תשובות
חח צודק
כשמתכופפים המחשוף גדל
עריכה: אני לא יודעת מה הקטע, אני לא אוהבת מחשופים
אנונימית
אז זה אומר שאת לא מאלה? מעריך מאוד
שואל השאלה:
freakshow זה בדיוק מה שאני שואל, מה הקטע?
אנונימי
אני אישית הולכת רק עם טישרטים צמודים כי מחשוף לא יפה לדעתי.
Aro
זה בהחלט משהו שאפילו אני לא אבין.
אני מניחה שהן אוהבות את איך שזה נראה כשהחזה חשוף, ולא אכפת להן שזה לא נוח במקרים מסוימים. כמו נעל יפה ולא נוחה. ואולי זה לא מפריע להן כשהן מתכופפות, מי יודע.
צודק. לא יפה ולא מכובד.
אני אישית לא אוהבת מחשופים וזה לא נוח לי בכלל.
א- אתה הכללת את כל הבנות וכמו שהבנת לפי התגובות שפה הרבה בנות לא מתלבשות ואוהבות את זה
ב-אני חושבת שבכללי כל מחשוף לא מכובד ולא מכבד. עצוב וחבל שככה מתלבשים היום ועוד מגיל צעיר (היום אפשר לראות ילדות ממש קטנות הולכת עם מחשוף וזה מזעזע )
זה פשוט נותן מראה יותר יפה ונשי ויש נשים שאוהבות את איך שזה נראה
כי כששמים מחשוף יודעים מה זה הולך לחשוף, כשמתכופפים זה יכול לחשוף דברים שלא מעוניינים לחשוף ולכן מחזיקים עם היד. ומה הבעיה במחשופים? כל עוד זה לא מוגזם אני חושבת שזה יפה ומחמיא, אלו שהולכות עם זה רחוק זה כבר בעיה שלהן אבל שכל אחת תעשה מה שטוב לה.
יש סתם בנות
זולות שמראות בכוונה כי אין להם צומי וכבוד עצמי
אני בת ואני גם לא מבינה את הבנות האלה ששמות מחשופים, כאילו באמת יש בנות שממש מעצבנות אותי שאם הן הולכות עם מחשוף ברחוב, והבנים שורקים להם ( בקטע של זה וזה מטריד ) והם לא מבינות למה הם שורקים להם וקוראות להם מטרידים, בואי הסתכלת במראה לפני שיצאת? לא נראלי
לא סובלת מחשוף
אני יודעת שיש כאלו שחם להם אם אין להן מחשוף, וכנראה זה פשוט יותר נוח להן והם מעדיפות, זה גם יותר נשי
יש גם כאלו שצריכות צומי..
אני אישית לא שמה מחשופים אבל יש לי חברות ששמות
אנונימית
תעשו לי טובה כל יפיי נפש החמודים פה- כשגבר ילך ברחוב עם בוקסר זה נחמד וזה מצחיק אבל כשאישה חושפת קצת מהחזה אז זה "לא מכובד" ו"אין לה כבוד לעצמה" ומי שלא הולכת עם מחשוף "מעריכים" אתזה" ו"כל הכבוד לך" אז בואו אני אחדש לכם, הגוף שלי הוא שלי וכל סנטימטר בו הוא גם שלי ואני אחליט אם זה "מכובד" או לא. אל תחמיאו לעצמכם, כי כשאני הולכת לעבוד ואני יודעת שיהיה לי חם אז אני לובשת טי שירט שחושפת קצת חזה כי ככה בא לי ולא כי אני רוצה שגבר יסתכל עלי, אני לא חושבת עליכם בכלל כשאני מתלבשת, אז תעשו טובה לאנושות ואל תכתיבו לי מה מכובד ומה לא זה הגוף שלי ואני לא מבקשת רשות מאף אחד פה מה לחשוף ומה לא. תתקדמו. מינוסים לא מזיזים לי. יוםטוב.
אני לובשת מחשופים כדי שהציצי שלי יראה טוב. למה אתה לובש בגדים שלא מחמיאים לך?
אנונימית
אני בת ואני מסכימה איתך זה סתם מציק ומחרפן ואני שונאת את זה ולכן אני לא הולכת ככה, גם אי אפשר לרוץ או לשחק משחקי ספורט או סתם לקפוץ, ואני מהאנשים שאוהבים ספורט ובמיוחד לרוץ אז אני לא אוותר על דברים שאני אוהבת רק בגלל שזה יפה או שהבנים חושבים שזה יפה
רוב הבנות שהולכות ככה זה רק בגלל שהבנים אוהבים את זה וואללה זה לא מעניין לי ולא מזיז לי מה הבנים אוהבים או לא כי אני אתלבש איך שאני אוהבת ואני לא אשנה את הסגנון שלי רק בגלל הבנים
אני אישית ממש לא אוהבת את הדברים האלה זה מרגיש זול בעיניי
אנונימית
לא אוהבת מחשופים בכלל וגם לא חושבת שזה יפה
ילד בן 12 עם קוקיות מדבר כמו אנס ^
אנונימית
זה תלוי איזה מחשוף יש את המגזימות ויש כמוני שאני אוהבת אבל לא עד כדי כך_
אני ממש לא מאלה אני לובשת כל הזמן ארוך, גם בקיץ. אבל אולי כדאי לכם להפסיק להכליל? וזה שיש בנות כאלה מה הבעיה שלכם? מה זה עיניינכם בכלל?
אנונימית
אתה מתלונן?
כל אחד ואחת יעשו מה שטוב להם כל עוד זה לא פוגע באחרים
יש הרבה דברים לא מובנים, לא מבין למה להתפס על משהו כל כך שולי.
סך הכל זה מושך ואין בזה שום דבר זול.
^ זה שאני אומרת שהגוף שלי ברשותי לא נראלי שעודדתי פה זנות. עם כל הכבוד לך ולדעות הפרימיטביות שלך.
אני לא יוגעת אם אתה מחשיב את זה כמחשוף אבל אישית אני אוהבת חולצות וי ולא יכולה לסבול חולצות אחרות כי זה מחניק אותי אז כשאני מתכופפת או משהו אני או שמה יד או מרימה את החולצה וזהו
jesus fucking christ הכי צודקת פה, אני לא חושב שאם בחורה שמה מחשוף באירוע או משהו זה אומר שאין לה כבוד, אבל מה עכשיו אתם תגידו? "לאא אירוע זה אירוע זה משהו אחר" אז לא, זה אותו הדבר בדיוק, יש לה זכות על הגוף שלה בדיוק כמו שלנו יש על שלנו. תתבגרו במחשבה כבר ותבינו שאשה לא מכירים דרך מה שהיא לובשת, הפנים הרבה יותר חשוב, ברור שאם היא תהיה שלי אני לא ארצה שהיא תחשוף יותר מידי כי אני לא רוצה שיסתכלו, גם אם זאת לא הכוונה שלה, זהו חלאס עםזה, חיצוניות לא משקף פנימיות.
איזה תשובות אטומות.. מי אתם בכלל? ומי אתה בכלל שואל השאלה? אולי שכל אחד יתעסק בעניינים שלו במקום לקבוע לכל העולם מה ראוי בעיניו?
"מעודדים זנות" תגיד אתה שומע את עצמך? תתבייש.
כן אני עודדתי זנות LOL
הטפשות בפורום הזה פשוט מדהימה אותי מחדש כל פעם