3 תשובות
המערכת החינוך היא חרא של דבר המורים עושים מה בזין שלהם ולא מעניין אותם הם באים ללמד בשביל ללמד לאכפת להם מאותו תלמיד סיכוי נמוך למורים שבאמת אכפת אז אם מישהו מפריע להם אז שהוא ילך להזדיין ודופקים לו תחיים ובתכלס גם רוב המורים שיש להם ילדם הם פשוט ירודים סבבה מורים וחכמים וכל הזין הזה מורים הם רדודים
אנונימית
שואל השאלה:
אנונימית את רשמת שהמורים חכמים והכל אבל אני אגלה לך סוד, הם ממש לא, באמת צריך רק 400 פסיכומטרי כדי להיות מורה
והציון מתחיל מ200
האמת בקטע הספציפי הזה אני ממש מסכימה וגם הרבה מורות מהתיכון מסכימות על זה שתדע יצא לי לדבר על זה איתן.
המורות בחטיבה על ימין ועל שמאל מחלקות הפרעות והערות כאילו אין לזה השפעה למרות שההשפעה היא מאוד רצינית והן עושות מה בזין שלהן.
באמת שמישהו צריך לעצור את זה כי זה נוראי מלא תלמידים לא ממשיכים בבית ספר על דברים כל כך טיפשיים שפשוט אמרת משהו לחבר לכיתה והמורה קמה ביום רע בום הפרעה
ברור שיש ויש לפעמים מוצדק לפעמים לא. אבל ילד שיש לו 4 הפרעות מוצדק ועוד 20 על הקריזות של המורה זה כבר לא בסדר כי זה לא ילד שצריך להעיף.
בתיכון כבר יש יותר הבנה וכבר לא משתמשים בכל עניין ההפרעות, רק בחיסורים איחורים וכאלה אפילו ציוד כבר מתעלמים.. ההתנהגות כבר לא בעייתית כי כבר יש כבוד בין המורים לתלמידים והרבה פעמים הקשר כבר אישי.
זה באמת מתסכל אני גם הייתי פעם בחטיבה וקיבלתי איזה 40 הפרעות בשנה, הייתי ילדה ממש נוראית כאילו מופרעת בטירוף אבל הרבה פעמים לא הגיעו לי ההפרעות. איכשהו העלו אותי לתיכון כי המחנך שלי ממש נלחם עלי אבל גם אני לא הייתי אמורה להמשיך לתיכון.
חייב להעלות את זה
באותו הנושא: