10 תשובות
מזל?

וכן ה' נותן מכשולים לכאלה שהוא יודע שהם יכולים להתמודד איתם. לא סתם קרה לך מה שקרה, כנראה את צריכה לעבור את המשבר הזה כדי שאחרכך יהיה לך קל יותר במשהו דומה אחר (לדוגמא) לא חסר סיבות למה דווקא את צריכה לעבור איזה שהוא משהו שהאחר לא. זה דורש קצת מחשבה כדי לקבל תשובות...
לא סתם אלה שהם במקום ה-"הפוך" נמצאים בו, תאמיני לי שגם לזה יש סיבה... רק מאוד קשה לנסח אותה או ביכלל להביע אותה, נסי לחשוב בעמך קצת בעקבות כל מה שכתבתי פה אולי תבוא לך איזו שהיא תשובה:)
לא חושבת שאלוהים נותן מיכשולים לאלה שהוא יודע שיוכלו להתמודד איתם, מהסיבה הפשוטה שאני אתאיסטית.
ואני גם חושבת שכל מה שאמרת פה זה בולשיט. אין דבר כזה "מזל" בחיים.
אם את רוצה גוף יפה תעבדי בשביל זה ותעשי ספורט, את רוצה שיער יפה תטפחי אותו, את רוצה כסף תעבדי, את רוצה חברים תכירי חברים, את רוצה משפחה אוהבת תאהבי אותם והם יאהבו אותך בחזרה.
כן, ואולי את לא יודעת מה באמת קורה להם..
נכון, אלוקים נותן ניסיונות למי שיוכל לעמוד בהם.
וזה גם מזל
את לא יכולה לדעת איך החיים של מישהו אחר כשאת מסתכלת עליו מבחוץ. לכל אחד יש רגעים יפים ורגעים פחות טובים. גם אם משהו רע קורה, זה עובר. בין אם זה תקופה ארוכה או כמה ימים. זה עובר (:
אני חושבת כמוך. שאלוהים בוחן ונותן מכשולים למי שהוא יודע שחזק מספיק לעבור אותם.
אין דבר כזה אנשים עם חיים מושלמים. יש אנשים שמנסים לתת רושם של חיים מושלמים ושזה מצליח להם.
אבל כן יש אנשים שהחיים אצלם מסתדרים קצת יותר אולי מאנשים אחרים, אני לא באמת מאמינה במזל או באלוהים ואני חושבת שזה פשוט דבר אקראי. החיים שאליהם נולדת והבן אדם שנולדת להיות זה דבר די אקראי, לדעתי.
אבל גם לאנשים שדברים מסתדרים להם יותר בקלות חווים קשיים. אפילו אם אלה קשיים "קטנים" כביכול. האמת שבשביל אנשים שדברים מסתדרים להם טוב יותר בדר"כ הקשיים ה"קטנים" יהוו קושי גדול יותר מאשר בשביל אנשים שעברו הרבה דברים בחיים שלהם, להם הקשיים הקטנים הם בעצם כלום, והם בהחלט חזקים יותר ויודעים להתמודד יותר. אלה שלא עברו ול"מזלם" הרבה דברים מסתדרים להם, כן קורה שלפתע נופל עליהם משהו כבד, ואז הם פחות יודעים איך להתמודד עם זה כי זה לא קורה להם הרבה.
תאמינו לי כמה שנראה מבחוץ שטוב לאנשים מסוימים אתם לא מבינים עם איזה קשיים הם מתמודדים, שיער יפה, פנים יפות, גוף יפה, בסופו של יום האדם צריך להיסתכל על עצמו במראה ולאהוב את מה שהוא רואה ויש המון שלא... אתם לא יכולים לדעת מי מחייך באמת ומי מחייך כדי להסתיר כאב.
הם בכלל לא יודעים
בתכלס את לא יודעת מה עובר על כל אחד גם אם מישהו נראה לך הכי מושלם בעולם בטוח שיש לו בעיות בחיים
החיים "המושלמים" שאת מדברת עליהם.. הם פשוט לא קיימים. כל הדוגמניות העשירות והרזות מרכיבות את עצמן. תאמיני לי, אני מכירה את הדברים האלה. לא כולם מראים את המכשולים שהם עוברים.