17 תשובות
לשלוח את?
תשלחי את :)
הןא כנראה לא רציני איתך. לדעתי לא כדאי לך לשלוח
שואל השאלה:
אבל הוא יחשוב שהנשיקה טימטמה אותי
אנונימי
טמטמה אותך? מה?
אם את רוצה לדבר איתו והוא לא שולח, תשלחי.
די עם משחקי אגו, זה לא תורם בכלום.
מה הכוונה?
עזבי את זה לא רציני
כנראה זה היה סטוץ בשבילו.. גם לי הוא לא שלח הודעה כבר יומיים
לעבור הלאה..
זה לא קשור למשחקי אגו לדעתי, הוא לא שלח הודעה עד עכשיו (שבועיים זה המון זמן) = לא הרגיש צורך, לא רצה, לא ראה בזה משהו חשוב ממש. למה שהיא תשלח הודעה למישהו כזה? לפי התיאור זה נשמע שהם התנשקו ובין השורות אפשר להבין שהציפיות שלה עלו לגביו. למה שתפתח עוד יותר ציפיות ע"י לדבר איתו?
שואל השאלה:
כאילו אם הוא לא רוצה אז אני אצא "הילדה המאוהבת" ואיך עוברים הלאה אוף
אנונימי
עוברים הלאה ע"י סגירת מעגל. תתאמו ציפיות. אולי כן כדאי שתשלחי לו הודעה אבל במטרה להיפגש ולדבר על ההיעלמות וההתרחקות. של שתיכם בעצם, כי מי אמר שרק הבחור צריך ליצור קשר ראשון. או בכלל.
אם את פוחדת לשלוח אז למה את מצפה ממנו לעשות את אותו הדבר?
שואל השאלה:
אולי בגלל שאני פוחדת לשלוח לו אז אולי זה יהיה יותר קל בשבילי שהוא ישלח לי בגלל זה אני מצפה אין לי כוח לחיים קשים כי נפגעתי המון מבנים ואני פוחדת
אנונימי
אני מבינה את הבעיה.
אני עומדת לחשוף אותך למשהו שבהתחלה לא תקליטי אך אני אסביר.
ואני בטוחה שהמון לא יסכימו איתי אבל זה מה שזה.
בנים רוצים רק לזיין.
המשפט הזה לא בהכרח אומר את מה שהוא אומר.
הוא יכול גם במונחים אחרים למשל המקרה שלך: פני שבועיים וחצי התנשקתם, הוא רצה נשיקה והוא קיבל אחת אז למה שהוא ירדוף אחרייך וירצה אותך אם הוא קיבל את מה שהוא רוצה? עכשיו הוא יכול ללכת לבחורות אחרות ולנסות לנשק אותן ולעבור הלאה כל פעם, הוא לא מתחשב ברגשות שלהם (לא כל הבנים כאלה יש כאלה שכן מתחשבים ) בפועל 90 % מהגברים ינסו ''לזיין '' אותך ואת זה גבר אמר לי, אפילו אם זה רק נשיקה.
זה אומר ש90% מהגברים יחפשו את מבוקשם בך ושיקבלו אותו הם יוכלו ללכת כי לא תהיה להם עוד שאיפה איתך ועוד משהו לעבור.

זה מבאס, נכון? אבל לא באתי לבאס אותך באתי לעזור.
הסיבה שהוא לא מתקשר יכול להיות שהוא עסוק באמת או שהוא ביישן, אבל תזכרי שגם יכול להיות שהוא לקח אותך כמובן מאליו בגלל ש''נתת לו''.

דבר ראשון לפני נותנת את העצות, חשוב שתביני משהו -יותר כמו המלצה. בין אם את בקשר זוגי ארוך לבין אם אתם יצאתם לדייט או שניים תמיד חשוב לתת מעצמך 80% לתוך הקשר, למה? כי אם תתני את ה100% זה אומר שבעצם חיכית שהוא התקשר, חשבת עליו כל היום, לא יכולה בלי להסתכל על תמונות שלו, אם תתני את כל כולך בסופו של דבר הוא יקח את זה כמובן מאליו הוא יכול להגיד '' אוקי היא תמיד תרצה אותי אז אין למה לרדוף אחרייה? היא לא מהווה לי אתגר '' ואז הוא יתחיל להתעניין בבנות אחרות שלא בהכרח רוצות אותו אבל זה מהווה לו אתגר להשיג, הוא גם יכול לחתוך ממך את הקשר, כי הקשר מאוד יעיק עליו. והוא ירגיש שאת יותר מדי ''נדבקת''.

עכשיו, לגבי המקרה שלך. את צריכה לתת 80%, הקטע של הנשיקה זה בחירה שלך אם כן או לא אין לי ולאף אחד אחר כאן דעה על זה החלטות שלך *בלבד* אבל כן מותר לייעץ.
תיראי, החיים ממשיכים הלאה וכך גם את צריכה, את צריכה לעשות סוויץ' בראש ולהבין '' היה דייט, היה נחמד, הייתה נשיקה, זהו. '' תאמיני שזה עדיף מאשר לחשוב ''וואו היה מדהים! (גם אם זה ככה) מתה שהוא התקשר אליי!", כי כשאת חושבת ככה בתוך התת מודה מתפתח שלך ציפייה למשהו שלא בהכרח קיים ומבחינתו באמת היה נחמד אבל אולי זה לא מה שהוא מחפש.
ועל זה נאמר ''ככל שהציפייה גדולה יותר כך האכזבה גדולה אפילו יותר ''
אני לא באה לשפוט, הידע הזה נבנה מניסיונות עברו..
לכן אחריי שאת יוצאת מדייט אל תתני לעצמך להתפתות ל''מדהימות'' שבעניין אל תתני את כל כולך לזה כדי שלא שתפגעי.
בשאר הימים אל תתני לזה להעסיק אותך, ממשיכה לחשוב על זה? תמלאי לך את הלוז! תצאי עם חברות, עם המשפחה, תלמדי אולי..
תסיחי את דעתך מזה כי יש לך חיים, החיים האלה הם לא חלק מהזוגיות, הזוגיות היא חלק מהחיים.
אותו פטנט עובד גם אם הוא בעניין שלך כי זה גורם לרדוף אחרייך כשהוא רואה שאת עסוקה ושיש לך חיים חוץ ממנו והאתגר שלו זה לשנות את זה, גם אם זה לא יצליח לו הוא לא יפסיק לנסות וירדוף אחרייך ויראה שהוא אוהב אותך.
אם הוא באמת לא מתקשר ולא כלום ומתעלם, אז זה הזמן לעבור הלאה, יש 8 מילארד בני אדם בעולם, זה שהוא לא מבין מה היה לו בידיים זה הפסד שלו..

תשתמשי במה שהמלצתי לך, תמלאי את הלוז, ותעברי הלאה.
תפני אליי אם תצטרכי עוד משהו,
מקווה שהצלחתי לעזור 3>
אני מסכים עם חלק ממה ש"שטויות" אמרה. אבל לא מסכים עם הרבה.

גם אני חושב שלא צריך לפתח ציפיות יותר מדי ולא להתלהב יותר מדי ולא לתת מעצמך יותר מאשר שהצד השני נותן, כי אחרת יש סיכוי טוב להתאכזב ולהיפגע, ושהצד השני יתעניין פחות.

אני לא מסכים עם ההכללות שנכתבו. אני לא מסכים עם התיאור של גברים כאנשים שרוצים רק מין, ושהם קרים ולא מתלהבים ממה שקורה בקשר רומנטי.

לשטויות:
זה ממש לא נכון ש-90% מהגברים רוצים רק מין. זה שמישהו אחד אמר לך את זה זה לא אומר שזה נכון, גם אם הוא גבר. זה שהוא גבר לא הופך אותו אוטומטית למומחה למין הגברי. אולי הוא יודע מה שקורה בסביבה שלו, אצל החברים שלו, אבל הוא ממש לא יכול לעשות הכללות על כולם.
אז אני גבר, ואני אומר לך שלדעתי חלק גדול מאוד מהגברים רוצים זוגיות, ולא רק מין.

וזה לא נכון שגברים לא מתלהבים מדברים שעושים בדייט או בקשר זוגי, כמו נשיקה, ושרק נשים מתלהבות מזה. יכול להיות שבממוצע נשים מתלהבות יותר, אבל עדיין, זה לא שחור ולבן כמו שהצגת והמון גברים כן מתלהבים מכל דבר קטן ומרומנטיקה וחושבים הרבה על בת הזוג.

גם לגברים וגם לנשים יכול לרדת העניין אם בן/בת הזוג שלהם "קל להשגה" ונותן מעצמו המון. אני לא אומר שתמיד צריך להיות "קשה להשגה", אבל כדאי שזה יהיה בראש. כדאי לנסות לשמור על מינון נכון.
ולשואלת:
אני מבין שזה קשה לשלוח הודעה ושאת מפחדת להיפגע, אבל זה לא מה שיגרום לו לשלוח הודעה, כי זה עניין שלך ולא שלו. זה ברור שאת *רוצה* שהוא ישלח הודעה, אבל את לא צריכה *לצפות* שהוא ישלח הודעה רק בגלל המצב שלך, במיוחד אם הוא לא מודע למצב שלך.

אין איזה פתרון מושלם למצב הזה. אם תשלחי הודעה את עלולה להיפגע, ואם לא תשלחי הודעה אז אולי תפספסי מישהו טוב, וגם מה שהשקעת עד עכשיו ירד לטימיון. אם כל הזמן תהיי מונעת מפחד אז לא תצליחי באף מערכת יחסים. אני לא אומר שצריך 100% אמון בכל אחד, בטח שלא בהתחלה, אבל גם לא להיזהר יותר מדי.

אז לדעתי כדאי לשלוח לו הודעה. כי לא כדאי לפסול מישהו רק בגלל מקרה אחד. אח"כ (אם תמשיכו בקשר) תמשיכי לשים לב איך הוא מתנהג ואם הוא באמת מחבב אותך.