8 תשובות
אם הוא כעס עליה בגלל משהו שהיא עשתה לידידה שלו דווקא כן מראה שאכפת לו יותר ממנה.
עצם זה שהוא התעצבן מזה שהיא דיברה אליה ככה מראה שהוא לא "מסכים" שידברו לידידה שלו ככה והוא יכול לריב עם החברה שלו רק בגלל שהיא דיברה אלייה לא יפה.
נראה לי משהו חשוד ולדעתי את דווקא כן צודקת
אנונימית
חח שואלת השאלה את קנאית
בדיוק כמוני (;
אנונימית
אני לא חושבת שצריך להתעסק בהשוואות האלה, כי גם אם הוא הגן עליה זה לא אומר שהיא יותר חשובה לו. אני בטוחה שאם המצב היה הפוך הוא היה עומד לטובתך ועומד על זה שהיא תתנצל... בכל אופן, כדאי לך לפתוח את זה איתו. אל תשמרי בבטן כל מיני רגשות כי אם יש לך את המחשבה הזו עכשיו, זה ימשיך להיות לך בראש ובסופו של דבר זה יוכל להתפרץ. יכול להיות שגם הוא מסתיר איזה משהו וכועס על משהו אחר שאת לא מודעת אליו, ובגלל זה הדבר השולי הזה היה נראה משהו גדול
אני חושבת שזו לא סיבה לכעוס עליך
את חברה שלו הוא אמור להבין אותך ולהיות בצד שלך ואם הוא היה בצד שלה כנראה שהיא באמת יותר חשובה לו ממך. מצטערת זה מה שאני חושבת/:
אני לא מסכימה עם התגובה האחרונה.. לא כל התנהגות היא התנהגות מוצדקת, לא משנה עד כמה אוהבים. יכול להיות באמת שלא יצאת בסדר מבחינתו ובגלל זה הוא בחר להיות בצד של הידידה. אין מה להסיק מזה סתם שאת לא חשובה לו
אני באמת חושבת שצריך לדעת את כל הסיטואציה בשביל להעביר ביקורת..
גם חשוב לדעת כמה זמן אתם ביחד וכמה זמן הוא ידיד שלה
יכול להיות וזה לגיטימי שאכפת לו ממנה והוא כועס עליך שהגבת באופן מזלזל כזה (הרי היא באה בכוונה טובה)
אבל זה לא אומר שאכפת לו ממנה יותר ממך או שהיא יותר חשובה לו ממך
זה לגיטימי שהוא יכעס, וזה לא אומר שאכפת לו יותר ממנה מאשר ממך, זה פשוט מעצבן כשמתייחסים לא יפה למישהו שמכירים (אותי זה מעצבן לפחות).
באותו הנושא: