24 תשובות
כי
נראלי!
שהפרחות קלות להשגה אבל כשהם ירצו אהבה באמת אז הם ילכו לבנות הטובות...
ככה זה בגיל הטיפשעשרה הם עושים מה שבאלהם אבל כשהם רוצים משהו רציני הם הולכים אל השמורות
ערסים, לכי תדעי...
סחורה קלה חחח חחח חחח
כי יותר קל להשיג אותן.
כי זה יותר מסבך ואנשים נמשכים למסובך
אלא אם כן את באמת צודקת
אני תמיד אומר שבאלי ילדה טובה מבית טוב (אני גם כזה תודה לאל אין עלי שמועות רעות מאמהות של חברים להפך) אבל לפי מה את מגדירה פרחה?
יש גם פרחות שכיף להיות בחברתן ושהן אוהבות בלי סוף בכל זאת יש להם חברות/ים
קודם כל רוב הבנים לא הולכים לפרחות. דבר שני, רק ערסים הולכים לפרחות וכמו שכבר אמרו זה למטרות יחסי מין בלבד.
הרבה יותר קל להשיג אותן
אבל זה באמת שטות
ליהי כרגע עזרה לי להשיג בת זוג לחופש XD
בגלל שהפרחות יתנו להם את ההנאה המינית שהם רוצים עכשיו אבל הילדות הטובות הן אלו שהם יהיו רוצים שיהיו האמהות של הילדים שלהם
כי הם רק רוצים לנצל אותן... זה דפוק.
נתנו לי בנוגע לזה משל טוב, עכשיו כשמישהו רעב מה הוא יעדיף לאכול גאנק פוד או אוכל גורמה? התשובה היא גאנק פוד כי מכינים את זה ברגע ולא אכפת לו עכשיו ממה זה עשוי או אם יש תופעות לוואי וכל זה כי עכשיו הוא רעב. אז זה על אותו רעיון הנוא יעדיף ילדה טובה או פרחה, עכשיו הוא "רעב" הוא מבין שהילדה הטובה לא תתן לו שום דבר מיני וזה מה שהוא רוצה עכשיו אז הוא הולך לפרחה
הנה התחלנו עם ההתחנפויות
אנונימי
מצרפת פה משל של דוסים הם הגזימו אבל בסופו של דבר הרעיון מאחורה יפה:

מסופר על אדם שהלך לשוק לקנות ירקות ואז הוא הגיע לאיזה דוכן מוזנח שנמצא ממש בסוף השוק ואז הוא התחיל למשמש את העגבניות ולגעת בהם להרגיש את המרקם ולנסות להשיג את העגבני'ה הכי קשה והכי יפה. אך המשימה היתה מאוד מאוד קשה מפני שכבר הספיקו הרבה ידיים למשמש את העגבניות ולגעת בהם וגם להשאיר סימנים וצלקות. לבסוף לאחר התלבטות מאוד ארוכה ולאחר מישושים רבים לקח את העגבני'ה הרכה וניסה לקחת את מה שנשאר הכי טוב. למרות שכמעט ולא נשאר שום עגבני'ה נורמאלית למאכל
זה סיפור ראשון.

סיפור שני.
מסופר על אדם שבא לחנות יהלומים עם הכנסו לחנות הוא העובר מספר בדיקות כדי לודא שהוא לא נושא נשק עימו או חלילה משהו אחר. והאדם הזה נכנס לחנות יהלומים והתחיל להסתכל ביהלומים הנוצצים היפים המהממים והמדהימים. אך לגעת בהם הוא לא יכל מפני שמוגנות הם בזכוכית ואי אפשר לגעת בהם ולהשתמש בהם אלא רק לראותם בלבד ורק אם יש למישהו את הסכום המיעוד יכול הוא לגעת ולקחת את היהלום שחשקה נפשו. ואם הוא חלילה יגע בהם הוא ינסה לגעת בהם ישר תפעל האזעקה והוא יתפס. ואז האיש הזה מתבונן וכל הזמן נדהם מחדש. איזה יופי כמה יפים כמה נוצצים כמה מדהימים היהלומים איזה נפלאים. ואז הוא אומר לעצמו אם מישהו אחר הי'ה נוגע בהם הוא חושף אותם הם היו נפגעים ולא נשארים כאלה נוצצים ויפים. אלא נשארים עם סימי ידיים ומישושים. הם סתם כבר לא היו כאלה יהלומים מיוחדים וטובים. אלא היו נהפכים ליהלומים שכל אחד יכול לגעת בהם ולמשש אותם. למרות שהם בתוך זכוכית מוגנת ואי אפשר לגעת בהם אלא רק לראותם בכך היופי שלהם נשאר לעד. בכך היופי והטוהר נשאר לתמיד.
בחיים יש לנו כמה הזדמנויות או להיות עגבניות שכל אחד נוגע בהם ממשש אותם מסתכל עליהם בעינים לא יפות ובסוף בוחר את העגבני'ה שנראית לו הכי טובה.
או להיות יהלום שאי אפשר לגעת בו אלא רק לראותו בלבד. שאי אפשר לזרוק אותו שאי אפשר להשפיל אותו ולקלקל אותו ואת הטוהר והיופי שבו.
יהלום שמוגן בזכוכית ונשמר יופיו וניצוצו. ורק שיש לך את הסכום המקובל רק אז המוכר יפתח את הזוככית ויתן לך אותו ורק אז הוא יוכל גם בפעם הראשונה לגעת בו ולהרגיש את היופי את הטוהר את הראשוניות ואת השמחה האדירה. כך בעז"ה שבעלך יבוא או לא יבוא ויבחר עגבני'ה שכל אחד נגע בה ומשש אותו וכל אד זרק אותה אלא הוא יבחר את היהלום שבו אף אחד לא נגע ואף אחד לא משש ואף אחד לא קלקל את יופיו ואת הטוהר והניצוץ שלו.
וזאת הבחירה שלך האם להיות עגבני'ה שכל אחד נוגע בה ממשש אותה הורס אותה גורם לה לפצעים ולחורים ואח"כ זורק אותה.
או להיות יהלום שרק אפשר לראותו, להיות יהלום קדוש עם ניצוץ גדול שאף אחד לא נוגע בו והיופי נשמר בו.
כמובן שזה ממש לא קל להיות יהלום צריך הרבה הבטחה שמירה מגנים אזעקות זכוכיות מגינות. כלומר ברור שזה קשה להתלבש בצניעות לשמור נגיעה לא לגעת בבנים. זה קושי גדול שדורש המון מאיתנו דורש הרבה הרבה כוחות נפש הרבה הבטחה הרבה הגנה על הצניעות הרבה הגנה על הנפש ועל חשיפת הגוף. צריך לשמור טוב טוב על הגוך ולשים אזעקות מגינים זכוכיות אם את רוצה להיות יהלום. וכמובן שלהיות עגבני'ה זה לא קשה בכלל וגם לא צריך הבטחה ולא שמירה ולא הגנה וגם לא צריך לשים את העגבני'ה בתוך זכוכית כי הרי כל אחד יכול לגעת בה ולמשש אותה וקשה מאוד מאוד מאוד למצוא את העגבני'ה הטובה ביותר הקשה ביותר הרי כמעט כולם נגעו בה והרסו אותה והיא כבר לא חזקה וקשה כמו שהיתה לפני שנגעו בה.
כך כל אחת מאיתנו נמצאת גם בבחירה מתמדת וקשה בבחירת החיים. האם להיות עגבני'ה בשוק בפינת הרחוב איפה שכולם עוברים רואים אותה קורצים לה ממשים אותה ונוגעים בה ולבסוף גם פוצעים אותה והורסים אותו להיות אחת שכולם ראוים אותה הרי היא מתלבשת באופן שכל עין ישר נהפכת ואף אחד לא יכול לפספס אותו כולים עוברים לידה היא לא שומרת נגיעה אז כל אחד יכול לגעת בה ולמשש אותה כל אחד יכול לחבק אותה לגעת בגופה המוצנע ואז לפצוע אותו להרוס אותו ואח"כ עוד לזרוק אותה לפח ולהשאיר אותה פצועה אם סימנים עם פצעים מוגלדים עם כאב בלי סוף ולבסוף כבר אף אחד לא ירצה לגעת בה ולקחת אות כולם יזרקו אותה הרי היא כבר לא שווה כי כבר כל אחד יכל לגעת בה וכבר כולם נגעו בה מששו אותה וכבר הגוף שלה לא שווה.

הוא לבחור להיות יהלום שאפשר רק לראותו בלבד ולא לגעת בו, יהלום שלא פרוץ לכל יד ולכל מבקש. יהלום שמוצנע רק לאחד היחיד שיש בידו את הזכות לקחת אותו. כך אם את בוחרת למרות הקושי הרב להיות יהלום לשמור על גופך לשמור על צניעותיך ולתת שרק בעלך האיש המיוחד יזכה לגעת בך בעז"ה בחתונה לראות את צניעותיך העדינה והטובה ואז הוא באמת יאריך אותך הרי את יהלום אמיתי.

אז למרות שעכשיו את עדיין לא שומרת נגיעה ואת עכשיו עדיין עגבני'ה יש לך הזדמנות להפוך ולהיות יהלום. יש לך הזדמנות לפתוח דף חדש לשכוח הכול לתקן את החורים לרפא את הפצעים ולשמור על גופך ותאמיני שלי שבעלך יעדיף יהלום חדש ונקי מאשר עגבני'ה רקובה שכבר איבדה תקווה.
אל תאבדי תקווה למרות הפצעים הרקיבות החורים ולמרות כל הנגעיות והמישושים את יכולה לזרוק את הכול לפח לפתוח דף חדש דף נקי ולהחליט שמהיום אף אחד לא יגע בי ולא ימשש אותי ועכשיו אני הופכת להילום שאפשר רק לראותו בלבד שיופיו נשמר היטב שהניצוץ חוזר אליו והוא מתחיל להאיר מחדש.

אז בה"צלחה רבה לכולנו בבחירה החשובה או להיות עגבני'ה או להיות יהלום שכל גבר חולם לקנות. אני בטוחה שכולנו רוצות להיות יהלומים נוצצים ויפים מאשר להיות סתם עגבניות רקובות שסתם מונחות על הדוכן ברחובות. כי הרי גופך הוא יהלום עם ניצוץ יהודי קדוש קדוש. תשמרי עליו היטב.

יש פה איזה קטע של התלקקות וכן זה מעצבן ודבילי
אנונימי
זה מאוד נחמד ששיר יודעת להעתיק מהאינטרנט משלים, אבל זו לא גאונות ולא כלום.. וכן, זה היה נשמע התלקקות לגמרי. תפסיקו עם זה
אנונימי
אני אומר דבר אחד.
למה להכליל?
אנונימי
אני לא מבינה מה אתם חושבים על פרחות שהם בנות אדם לא טובות ושרלילות כאילו מה עובר עליכם היא יכולה להיות פרחה וכבר לא בתולה ועדיין להיות בן אדם טוב ואוהב מה זאת ההתנשאות הזאת אני יודעת שלא חסר פרחות שכן לפי מה שכולכם פה חושבים אבל גם לא חסר בנות שהן לא פרחות וגם מתנהגות ככה מה לפרחות לא מגיע אהבה
אנונימית
אנונימי, צירפתי משל של דוסים שהוא אכן מוגזם אבל הרעיון מאחורה נחמד והוא היה מאינטרנט כי סיפרו לי אותו בתנועת נוער ולא זכרתי איך הוא הולך בדיוק והמשל על הגאנק פוד אבא שלי סיפר לי אותו וכתבתי שנתנו לי משל ולא אמרתי שהמצאתי אותו ואם זה עזר לזאת ששאלה להבין אין שום בעיה לצרף דברים מהאינטרנט, במקום להיות ממורמר ולרדת על אנשים שמפרגנים לאחרים אני מציעה לך לנסות גם אתה לייעץ לאנשים עצות שנראות לך נכונות ולא להעביר ביקורת:)
נגיד אני רוצה סתם מישהי מלחץ חברתי או בשביל מין למי אני ילך לאחת שבשנייה היא במיטה או אחת שבאמת צריך להראות אהבה אליה - לפרחה

אבל יש זמן שפשוט צריך מישהי רצינית לחיים לא סתם... למי אני ילך למישהי שישמצב שתיקח 100 שקל ותבגוד בי
או למישהי שאני יכול לסמוך עליה - כמובן שהטובה

זה פשוט הגיל - חכי עם הזמן יחשבו לא רק על מין או סתם לחץ חברתי אלא על אהבה ולא סתם
אנונימי
וכל זה כי לנשים חשוב לדעת למה אנחנו לא נמשכים אל ה"טובות"
כי לפחות הם הולכים בשביל סטוץ הם הם באמת רוצים להיות בזוגיות זה כבר משהו אחר
לפרחות*
באותו הנושא: